"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11467
Starší žáci - 4.kolo - S.Lipník - S.Čechovice 2:4 (2:4)

Spartak VTJ Lipník n/B.  - TJ Sokol Čechovice               2 : 4   ( 2 : 4 )

5´ 0:1 Wolker (Přikryl), 8´ 1:1, 12´ 1:2 Přikryl (Nejezchleb),20´ 1:3 Přikryl, 29´ 1:4 Přkryl, 33´ 2:4

Spurný

Pospíšil Jakub      -        Mareček        -           Jančík  (K)      -      Pluháček

Kiška       -          Nejezchleb               -           Hluštík           -           Weinlich

Wolker               -               Přikryl

Střídali:, Foret, Hubáček, Šustr

Trenér: Liška

Vedoucí mužstva: Jančík

Nejlepší hráč utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Přikryl

Do Lipníka jsme přijeli hned bez několika hráčů základní sestavy, a to gólmana Klimeše, kapitána Kraváka, kanonýra Bílého, a stále se lepšících Drmoly a Lachmana. A protože v neděli hrál 1.SK Prostějov v Brně, neměli jsme k dispozici ani hráče na střídavé starty Blahouška a Kryštofa Pospíšila. V brance tak dostal poprvé příležitost chytat celé utkání mladší žák Dominik Spurný a v poli jsme museli dost improvizovat.

Od začátku vak patřil zápas nám, kdy jsme mohli po dvou minutách vést už 3:0 po "tutovce" Weinlicha a dvou střelách Přikryla - to jedenkrát zvonilo i břevno domácí branky. V páté minutě jsme se ale už radovali - po nahrávce Přikryla otevřel skóre Wolker - 1:0. Avšak po třech minutách bylo srovnáno, když probuzený soupeř využil chyby v naší záloze a z rychlého brejku nedal Spurnému šanci - 1:1. Pak se ale režie zápasu ujal suverénně nejlepší hráč na hřišti Přikryl a během necelých dvaceti minut, kdy si dělal s domácí obranou doslova co chtěl, třikrát skóroval. Poprvé to bylo ve 12. minutě po pěkné kombinaci a ose Wolker - Kiška - Nejezchleb, dvakrát potom svým typickým slalomem a nekompromisní koncovkou. Ale ani dobře hrající soupeř nebyl (alespoň co se týče šancí) pozadu - v 16. minutě trefil břevno, ve 23. a 26. minutě šel znovu sám na našeho brankáře. Naštěstí výborným vyběhnutím jeden nájezd Spurný zlikvidoval, druhá střela skončila těsně vedle. Ve 33. minutě se ale soupeř znovu trefil, a to z přímého kopu a snížil těsně před poločasem na 2:4.

Do druhé půle jsme posunuli Přikryla na stopera a dali šanci útočit i našim dalším hráčům. Zároveň jsme ale vyklidili střed pole a iniciativu nechali na deset minut domácím. Ti ale několik svých dobrých příležitostí nevyužili. Zlepšenou kombinační hrou jsme pak už zbytek utkání pohlídali a připsali si další vítězství v řadě. Lipník nás ale svou hrou příjemně překvapil a troufám si říct, že to byl zatím nejlepší soupeř z doposud odehraných zápasů letošního ročníku KP starších žáků.

| Autor: Petr | Vydáno dne 06. 09. 2011 | 1059 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |