"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

U10 - Čechovice „A“

V dalším kole nás čekal velmi těžký soupeř ze Sigmy Olomouc. V prvním zápase byl soupeř jednoznačně lepší, ale ve druhém našli naši hráči ještě zbytky sil a po výborném výkonu dokázali "béčko" Sigmy porazit 4:2 a mohli si zavolat vítězný pokřik - Sigma Olomouc se neporáží každý den. Kluci a Viky - chválíme vás, to byl výkon, který by jsme chtěli vidět v každém zápase.

Sokol Čechovice "A" - Sigma Olomouc "A" 0 : 9 ( 0 : 4 )

Branka : -----

Jednoznačně nejlepší soupeř se kterým jsme se na podzim utkali. Hráči Sigmy byli technicky velmi dobře vybavení a našemu velmi unavenému mužstvu vstřelili 9 branek. Nicméně hráči přesto bojovali a i přes porážku je musíme pochválit.

Sokol Čechovice "A" - Sigma Olomouc "B" 4 : 2 ( 2 : 2 )

Branky : 1:0 Flajsar, 2:2 M.Řehák, 3:2 M.Řehák, 4:2 Hájek

Ve čtvrtém sobotním vystoupení přišel konečně úspěch. Nad béčkem Sigmy jsme po bojovném výkonu, kdy si všichni sáhli na dno sil, zvítězili 4:2. Hned na začátku jsme se ujali vedení po důrazném zakončení a střele levačkou Jakuba FLAJSARA. Nicméně Sigma výsledek dvěma góly otočila. Těsně před hvizdem poločasu se po indivuduální akcí prosadil Martin ŘEHÁK a bylo to 2:2.

Ve druhé půli jsme výsledek díky velké zarputilosti hráčů obrátili. Nejprve se z trestného kopu krásně trefil znovu Marin ŘEHÁK a na konečných 4:2 upravil Jirka HÁJEK. Výsledek jsme potom už doslova "zuby nehty" ubránili, protože sílu už neměl asi nikdo. Kromě střelců branek a Viky Suchánkové, musíme za výkon pochválit i Filipa Schustera, který zápas "odjezdil" a odbojoval jako zkušený obránce. Tak Fildo jen tak dál.

Takže ještě jednou gratulace za vítězství.

Sestava : Soldán - M.Řehák, J.Řehák, Suchánková, Hájek, Schuster, Flajsar, Žuffa

Trenéři: Jaromír Synek, Petr Hájek a Josef Sklenář

U10 Čechovice „B“

V našem posledním kole podzimní části letošní sezony jsme doma přivítali tým SK SIGMA Olomouc ročníku 2001. Již před zápasem jsme se na tenhle duel těšili, ale věděli jsme, že to nejspíše bude nejtěžší soupeř z celé „A“ skupiny krajského přeboru. I tak se ale kluci chtěli poprat o slušný výsledek a zkusit si zahrát fotbal i proti takovému mužstvu, jakým je právě olomoucká SIGMA.

Čechovice „B“ – SK SIGMA Olomouc „B“ 2:3 (2:1)

V prvním utkání jsme se střetli se slabším z týmů Olomouce. I přes to však bylo od první minuty vidět, kdo bude udávat tempo hry, a bohužel pro nás to byla právě SIGMA, která nás předčila hlavně v rychlosti a v rychlejší práci s míčem. Olomoučtí hráči nás přehrávali hlavně ve středu pole, kde svými přesnými přihrávkami roztahovali a otáčeli hru. Před naší bránou však tak přesné kombinace olomouckých hráčů nebyly a ty, které byly zakončeny, polapil náš brankář Kuba Jaroš. Na druhou stranu naši kluci bojovali a snažili se hrát i proti staršímu a lepšímu soupeři. Odměnou jim byla šťastná vedoucí branka, kterou si po autu Romana Šubrta a důrazu Adama Klimeše, srazili olomoučtí hráči do vlastní sítě. Po této brance opět pokračoval tlak hostí, kteří za nedlouho vyrovnali. Do konce půle byl průběh podobný a my hrozili jen z rychlých protiútoků. Ještě do poločasu jsme však jedním rychlým protiútokem potrestali vytaženou obranu olomoucké SIGMY, když po nahrávce Kubu Jaroše šel sám na brankáře Prokop Ohlídal, který zkušenou střelou k tyči určil, pro nás velice příznivý, poločasový výsledek 2:1.
Druhý poločas měl opět podobný průběh jako první. Postupem času nás olomoučtí hráči ještě více přitlačili a my byli stále méně nebezpeční. Po jednom z olomouckých rohů jsme neuhlídali nabíhajícího hráče na první tyči, který tečí vyrovnal skóre na 2:2. Ani tento výsledek se nám však udržet nepodařilo. Chvíli před koncem zápasu otočili hosté poločasový výsledek a uzavřeli skóre na 2:3. Hráči olomoucké SIGMY byli v tomto utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli, ale i přes to si naši kluci zaslouží pochvalu za velice snaživý výkon proti takovému soupeři. Odměnou jim byl také výsledek 2:3, který se popravdě před zápasem nečekal!

Čechovice „B“ – SK SIGMA Olomouc „A“ 0:16 (0:5)

Ve druhém utkání proti nám nastoupil tým „A“, který přijel do Čechovic v plné své síle, což bylo vidět od první až do poslední minuty. I přes to, že olomoučtí hráči hráli v poli jen ve čtyřech hráčích, nám míč moc nepůjčovali. Bylo vidět spousta pěkných fotbalových kombinací, a z naší strany to byl těžký boj proti. Naše obrana však dokázala odolat až do 7. minuty, kdy hostující dostali poprvé míč za záda našeho brankáře. Do poločasu nám soupeř vstřelil ještě čtyři branky a tak první půle skončila 0:5.
Ve druhém poločase našim hráčům už docházeli síly a přesné rychlé kombinace a kvalita hráčů olomoucké SIGMY se projevily naplno. Nakonec se výsledek zastavil na, hrozivě vypadajících 0:16, ale bohužel pro nás byl zasloužený. V tomto zápase byla vidět vysoká kvalita a velká zkušenost olomouckých hráčů, kteří již sehráli spoustu zápasů i se zahraničními týmy. Za zmínku stojí například vítězství nad španělskou Barcelonou na turnaji v Budapešti, kde nakonec tito hráči skončili druzí, když ve finále prohráli s anglickým Fulhamem. I proto nám byla čest zahrát si proti takovému soupeři!

Sestava: Jaroš – Jahelka, Báthory, Ohlídal, Klimeš, Šubrt F., Šubrt R., Robeš, Laurenčík

Trenéři: Tomáš Bilík, Petr Klimeš

| Autor: Pepa | Vydáno dne 19. 10. 2010 | 1477 přečtení |
| Počet komentářů: 81 | Přidat komentář |