"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

U10 - Čechovice „A“

Po dvojzápase za kategorii U11 nastoupili naši kluci a dívka, k další porci utkání a i přes značnou únavu podali velmi dobrý výkon. Zvlášť Martin Řehák a Viky Suchánková "neslezli" prakticky z trávníku a za velmi dobré výkony si zaslouží pochvalu.

SK Hranice "A" - Sokol Čechovice "A" 2 : 1 ( 1 : 1 )

Branka : 1:1 M.Řehák

Zápas proti áčku Hranic byl vyrovnaný, domácí se ujali nevídanou střelou do šibenice, za kterou by se nemusel styděť žádný ligový kanonýr. My jsme naše šance bohužel nedokázali proměnit. Vyrovnat se nám podařilo až koncem půle, kdy Kuba Flajsar posadil rohový kop na hlavu Martina ŘEHÁKA a ten usměrnil míč do sítě.

Druhý poločas měl stejný průběh jako první. Na hřišti se odehrával pěkný a bojovný zápas, domácí měli mírně navrch, ale to bylo dáno tím, že na nás už byla znát značná únava. Asi 5 minut před koncem se Hranicím podařilo rozhodnout, když se ujala střela z dálky k tyči naší brány. Vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo, ale i přes porážku musíme naše borce pochválit.

SK Hranice "B" - Sokol Čechovice "A" 0 : 3 ( 0 : 2 )

Branky : 0:1 Flajsar, 0:2 Suchánková, 0:3 Schuster

Ve druhém utkání jsme měli jednoznačnou převahu. Úvodní branku vstřelil po pěkné individuální akci Kuba FLAJSAR a o chvíli později se trefila z dálky Viktorka SUCHÁNKOVÁ. Potom jsme se nemohli dlouho prosadit, brankář domácích nám spoustu šancí pochytal a tak třetí trefa z kopačky Filipa SCHUSTERA přišla až minutu před koncem. Byla to zasloužená výhra, v celém utkání jsme byli lepším celkem a body jsme si zasloužili.

Sestava : Soldán - M.Řehák, J.Řehák, Suchánková, Hájek, Schuster, Jeřábek, Flajsar

Trenéři: Josef Sklenář a Petr Hájek

U10 - Čechovice „B“

Ve čtvrtém kole jsme zavítali do pěkného fotbalového centra v Hranicích, kde je práce s mládeží na vysoké úrovni, což bylo hlavně v našem druhém zápase velice znát.

SK Hranice „B“ – Čechovice „B“ 0:0

V prvním dnešním zápase se proti nám postavilo slabší z mužstev Hranic kategorie U10. Většina domácích hráčů bylo o rok starší, než naši kluci, ale tento fakt se v utkání projevoval jen ve výškové převaze. Naši hráči, po důkladné předzápasové studii umělého trávníku, do zápasu vstoupili s odhodláním zahrát si pěkný fotbal, což bylo také vidět. Od první minuty jsme soupeře svou fotbalovostí přehrávali, z čehož plynul náš tlak. Bohužel jsme ale přes zataženou obranu a zhuštěný prostor před domácí bránou vsítit branku nedokázali. Naopak chvíli před koncem utkání nám mohl soupeř udělit lekci z produktivity, když po propadeném míči, který naše obrana podcenila, šli dva domácí hráči na brankáře. Tito hráči tuto situaci vyřešili správnou nahrávkou, ale jejich útočník „sportovně“ kopl míč mimo odkrytou bránu, a i proto skončil první, z naší strany velice pohledný, zápas bez branek.

SK Hranice „A“ – Čechovice „B“ 7:0

Ve druhém zápase proti nám nastoupilo mnohem fotbalovější, rychlejší a důraznější mužstvo, než tomu bylo v zápase prvním. V tomhle utkání jsme byli pod stálým tlakem, do kterého nás nutil soupeřův vysoký presink. Soupeř se dostával, po pěkných kombinacích na jeden dotek, k častému zakončení, které však v první půli zázračně likvidoval náš brankář Kuba Jaroš , ze kterého byli nejen soupeři, ale i domácí diváci na tribuně nešťastní. Když už náhodou střela za záda našeho brankáře prošla, zastavila se o dobře postavené tyče naší branky a tak skončil poločas docela kuriózně 0:0. V druhé půli nás soupeř opět přitlačil a bohužel nám i brzo vstřelil gól, po klidném zakončení domácího hráče. V tu chvíli ze soupeře spadla deka a do konce zápasu nám přidal ještě šest branek a zaslouženě zvítězil 7:0. Tento tým byl celý zápase jednoznačně lepší a nebezpečnější, a hrozil i z velice dobře nacvičených rohových kopů, které nám celý zápas dělali veliké potíže. Naopak my jsme se v tomhle utkání do ničeho nebezpečného nedostali, ale i přesto si myslím, že když budeme poctivě pracovat, tak za rok budeme minimálně na stejné úrovni jako náš dnešní, o rok starší, soupeř.

V den zápasu oslavil své osmé narozeniny náš hráč Filda Šubrt, kterému tak ještě jednou přejeme všechno nejlepší a spoustu úspěchů nejen ve fotbalovém, ale i v osobním životě! :o)

Sestava: Jaroš – Kolařík, Laurenčík, Jahelka, Báthory, Ohlídal, Klimeš, Šubrt F., Šubrt R., Robeš

Trenéři: Tomáš Bilík, Petr Klimeš

| Autor: Petr | Vydáno dne 20. 09. 2010 | 1057 přečtení |
| Počet komentářů: 4 | Přidat komentář |