"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11418
Přípravka "B" - Z Hvozdu vezeme ZLATO !!!

Hvozd - konečně 1.místo v turnaji.

V sobotu 13.3.2010 uspořádala komise mládeže Okresního fotbalového svazu v hale ve Hvozdě turnaj přípravek pro ročník 2000 a mladší. Turnaje se nakonec zúčastnilo místo původních 6 mužstev ( Kostelec nepřijel ) 5 ( Čechovice, Haná Prostějov, Konice, Určice a Přemyslovice ). Hned v našem prvním zápase se odehrálo, jak se později ukázalo, předčasné finále. Utkali jsme se s naším tradičním soupeřem, FKM Konice a po dramatickém vývoji, skončil zápas spravedlivou remízou 2:2. Poté už obě mužstva své zápasy vyhrávala a před posledním utkáním celého turnaje, ve kterém jsme hráli s Přemyslovicemi, bylo jasné, že pokud chceme v turnaji zvítězit, musíme vyhrát alespoň o 6 branek. A to se nakonec podařilo !!!! Výhra 10:0, znamenala v konečném účtování lepší skóre a tím i naše letošní premiérové vítězství v turnaji. Všem hráčům za výkony děkujeme a gratulujeme. Výborně si vedl v bráně Martin Soldán, obdržel pouze 3 branky a za celý turnaj si zaslouží pochvalu. V individuální soutěži kanonýrů, zaostal Honza Sklenář ( 8 branek ) o jednu branku za vítězným Martinem Pašem z Konice ( 9 branek ). Ve středu 17.3. to na tréninku oslavíme.

1. Sokol Čechovice – FKM Konice 2:2 ( 0:0 )

Branky : 1:1 Sklenář, 2:2 Batěk

V úvodním zápase turnaje jsme se střetli se silným soupeřem, který byl v první půli o něco málo lepší, nastřelil dvakrát tyč, ale branku nedal. Také my jsme odpověděli tyčí, kterou nastřelil Honza Sklenář, poločas tedy skončil 0:0. Ve druhé půli se ujala Konice vedení, ale vyrovnání zařídil Honza SKLENÁŘ. Vyrovnané skóre ale dlouho nevydrželo a po chybě v obraně jsme opět prohrávali. Z trestného kopu mohl srovnat skóre Tom Batěk, ale nastřelil pouze břevno. Naši kluci soupeře přitlačili, ale vyrovnání přišlo až 2 minuty před koncem, když se pěkně trefil Tomáš BATĚK. Remíza byla pro obě mužstva zasloužená.

2. Sokol Čechovice – Haná Prostějov 4:1 ( 3:0 )

Branky : 1:0 Sklenář, 2:0 Batěk, 3:1 J.Řehák, 4:1 Hájek

S městským rivalem se nám brzy podařilo dát dvě branky ( Honza SKLENÁŘ a Tomáš BATĚK ) a tak jsme kontrolovali hru. Haná pak z jedné šance snížila, naštěstí jsme hned odpověděli a Honza ŘEHÁK zvýšil na 3:1. Ve druhé půli přidal v závěru čtvrtou branku Jirka HÁJEK a upravil stav na konečných 4:1.

3. Sokol Čechovice – Sokol Určice 6:0 ( 3:0 )

Branky : 1:0 Batěk, 2:0 Sklenář, 3:0 Sklenář, 4:0 Batěk, 5:0 Frohn, 6:0 Sklenář

S tímto soupeřem jsme se ještě nikdy neutkali, ale podle papírových předpokladů jsme měli být favoritem. A to se potvrdilo, sice chvíli trvalo, než jsme dali úvodní branku, ale nakonec se skóre zastavilo na 6:0. Nicméně protože bylo jasné, že o prvenství mezi našim mužstvem a Konicí bude rozhodovat skóre, bylo 6 branek v soupeřově síti málo ( Konice porazila Určice 10:2 ). Hattrick vsítil Honza SKLENÁŘ, 2 branky přidal Tomáš BATĚK a jednu David FROHN.

4. Sokol Čechovice – Sokol Přemyslovice 10:0 ( 4:0 )

Branky : 1:0 M.Řehák, 2:0 Sklenář, 3:0 Frohn, 4:0 Jeřábek, 5:0 Suchánková, 6:0 Batěk, 7:0 Suchánková, 8:0 Batěk, 9:0 Sklenář, 10:0 Sklenář

Před posledním zápase turnaje bylo jasné, že ke konečnému vítězství potřebujeme vyhrát o víc než 5 branek, protože Konice přehrála Hanou 6:2 a měla celkové skóre 21:7 ( my před posledním zápasem 12:3 ). Naši mladí fotbalisté a fotbalistka tento úkol zvládli, do půle jsme vedli o čtyři branky a ve druhém poločase přidali dalších šest !!!. Vítěznou, šestou rozdílovou branku dal Tomáš BATĚK. Znovu dal hattrick Honza SKLENÁŘ, dvě branky přidala Viky SUCHÁNKOVÁ a Tomáš BATĚK, a jedenkrát se trefeli Martin ŘEHÁK, David FROHN a Kuba JEŘÁBEK. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme se tak mohli radovat z prvního letošního vítězství na turnaji a ze zisku krásného poháru.