"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Z Chrudimi vezeme vynikající 3.místo.

Minulý týden jsme dostali pozvánku na turnaj do Chrudimi. A tak v neděli 15.11., jsme se vydali na zatím naše nejvzdálenější turnajové místo. Sraz nominovaných hráčů byl v 6.15 hod. u Tesca a po dvou hodinách jízdy ( cca 150 km ) v mlze, jsme dorazili do Chrudimi. Musíme všechny hráče pochválit, protože je úmorná cesta nezničila a do prvního zápasu s SK Chrudim vstoupili správnou nohou. Hned ve 45.vteřině jsme se ujali brankou Sklenáře vedení a pak jsme vedení zvyšovali, až na konečných 5:1. I druhý zápas jsme vyhráli a to 1:0 nad FK Pardubice. Teprve třetí duel nám přinesl porážku, s domácím celkem AFK Chrudim jsme prohráli 4:0. Zápas se Šumperkem skončil remízou 1:1 a přišel nervydrásající souboj s Olympií Hradec Králové, který jsme potřebovali vyhrát. V utkání jsme dvakrát prohrávali, dvakrát vyrovnali a 3 vteřiny před koncem rozhodl Marek Růžička o našem vítězství. Radost všech našich hráčů byla obrovská. V posledním zápase s favorizovaným celkem TJ Semanín ( vítěz celého turnaje, neztratil ani bod a nedostal žádný gól ) jsme podlehli 6:0. Nicméně i přes tuto porážku, jsme po závěrečném zápase mohli slavit zisk bronzové medaile. O tento výborný úspěch, se kromě našich hráčů zasloužila i Viktorka Suchánková z TJ Smržice, která si na prvním turnaji s chlapci vedla velmi dobře. Na turnaji jsme odehráli 6 zápasů po 14 minutách, a 3x jsme zvítězili, 1x remízovali a 2x prohráli. Vstřelili jsme 10 branek a 14 jsme jich inkasovali.

1. Sokol Čechovice – SK Chrudim 5:1

Branky : 1:0 Sklenář, 2:0 Běhal, 3:0 Sklenář, 4:0 Frohn, 5:1 Hájek

Vstup do zápasu se nám vydařil, hned ve 45.vteřině střílí Honza SKLENÁŘ vedoucí branku a o chvíli později zvyšuje Jirka BĚHAL na 2:0. Soupeř se prakticky na dostřel naší branky nedostává a tak Martin Soldán v bráně nemá moc práce. Ve 4.minutě zvyšuje Honza SKLENÁŘ na 3:0 a bylo jasné, že v úvodním zápase zvítězíme. Čtvrtou branku přidal David FROHN a poté se také trefuje soupeř. Zavěrečnou branku přidal po rohovém kopu Jirka HÁJEK a upravil tak na konečných 5:1. V závěru se nám "podařilo" špatně vystřídat a rozhodčí jednoho našeho hráče vyloučil. Ale i ve třech jsme byli lepší a ohrožovali soupeřovu branku. Vstup do turnaje se nám tedy po vítězství 5:1 vydařil

2. Sokol Čechovice – FK Pardubice 1:0

Branka : 1:0 Běhal

V druhém zápase nás čekal daleko silnější soupeř a to FK Pardubice. Utkání bylo daleko vyrovnanější a hodně bojovné. Jedinou branku vstřelil Jirka BĚHAL, druhou mohl přidat Marek Růžička, ale jeho bombu z přímého kopu zastavilo břevno, ale i tak jsme měli po dvou zápasech plný počet bodů.

3. Sokol Čechovice – AFK Chrudim 0:4

Branka : -----

Do poloviny byl zápas velmi vyrovný, velkou šanci na vstřelení branky měl Jirka Běhal a hned poté David Frohn, ale brankář domácích nás vychytal. Vzápětí se Chrudim ujala vedení. Vyrovnat mohl skluzem Honza Sklenář, ale trefil pouze tyč. Po této naší šanci už stříleli branky jenom domácí a tak jsme utrpěli první porážku. Výsledek ale neodpovídá průběhu hry, rozdíl mezi celky takový nebyl.

4. Sokol Čechovice – FK SAN-JV Šumperk 1:1

Branka : 1:0 Batěk

Všechno důležité se odehrálo během prvních dvou minut. Ujali jsme se vedení po krásné střele z přímého kopu Tomáš BAŤKA, který se trefil z poloviny hřiště. O pár vteřin později vyrovnal Šumperk po pěkné kombinaci. Do konce střetnutí pak byl Šumperk lepší, několikrát nás podržel skvělými zákroky Martin Soldán a tak jsme cenný výsledek ubránili.

5. Sokol Čechovice – FC Olympia Hradec Králové 3:2

Branky : 1:1 Frohn, 2:2 Běhal, 3:2 Růžička

Nejhezčí a nejnapínavější naše střetnutí na turnaji. Pokud jsme si chtěli uchovat šanci na medaili, potřebovali jsme v zápase zvítězit. Začali jsme dobře, ale branku se nám dát nepodařilo, naopak udeřil Hradec a prohrávali jsme 0:1. V 5.minutě zabojoval u brankové čáry Jirka Běhal, po souboji s brankářem vybojoval míč pro Davida FROHNA a ten vyrovnal na 1:1. Další šanci měl Honza Sklenář, kterému ale jeho střelu brankář Hradce tygřím skokem vytáhl ze šibenice. Pravidlo " nedáš - dostaneš " se potvrdilo i v tomto zápase a Hradec Králové se opět ujal vedení. Začala poslední minuta zápasu a v té jsme předvedli nevídaný obrat. Nejprve bojovník Jirka BĚHAL v čase 13:12 vyrovnal. Ale remíza nám nestačila, proto jsme hnali kluky do útoku. A sázka na útok se nám vyplatila. Na naší půli vybojoval v čase 13:54 Jirka Běhal míč, respektive míč přetlačil k Markovi RŮŽIČKOVI, ten se zbavil obránce a běžel sám na brankáře. Svůj sólový nájezd proměnil a 3 vteřiny před koncem rozhodl o našem vítězství. Tato výhra, spolu s výhrou Šumperku nad AFK Chrudim, nám přiblížila bronzové medaile na dosah.

6. Sokol Čechovice – TJ Semanín 0:6

Branka: -----

Suveréna turnaje, družstvo TJ Semanín jsme chtěli v posledním zápase potrápit. Bohužel hned v úvodu jsme zahráli "malou domů" a kopala se penalta, kterou soupeř proměnil. Během dvou minut nám přidal soupeř další dvě branky a bylo rozhodnuto. Zápas potom dohrávaly další dvě naše čtveřice, ve složení Kuba Cigr, Jarda Synek, David Frohn a Pavel Maděrka, a Viky Suchánková, Martin Řehák, Jirka Hájek a Honza Řehák. Všichni tito hráči se velmi snažili a bojovali. Velmi blízko vstřelení branky byl Jirka Hájek, ale brankář Semanína střelu vyrazil. Konečná porážka 0:6 byla sice vysoká, ale na našem pořadí a zisku bronzové medaile se to neprojevilo. A ještě se musíme zmínit o kapitánovi tohoto mužstva a nejlepším střelci turnaje Tomáši Sokolovi. Tak výborně technicky vybaveného fotbalistu jsme na turnajích ještě nepotkali, určitě má před sebou velkou budoucnost.

SESTAVA :

Soldán – Růžička, Batěk, Sklenář, Běhal, Synek, Cigr, Maděrka, Frohn, M.Řehák, Suchánková, Hájek, J.Řehák