"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Přípravka "B" turnaj OFS v Konici 17.4.2011

V neděli 17.4. jsme měli volný víkend v krajském přeboru a tak jsme, po domluvě s trenéry přípravky „C“, jeli odehrát jedno kolo okresního přeboru mladších přípravek. Hrálo se v Konici na umělé trávě a našimi soupeři byla Konice „A“; Nezamyslice a Konice „B“.

Úvodní zápas, proti Konici „A“, nebyl z naší strany nic moc, ale i přes to jsme se ujali vedení pěknou střelou Vojty Laurenčík. Druhou branku přidal, po nahrávce „navrátilce“ Matěje Palatku, Adam Klimeš. Soupeř však stihnul ještě do poločasu skóre otočit na 2:3, kdy se za konické prosazoval jediný hráč, kterého jsme nebyli schopni uhlídat. Ve druhé půli jsme působili nervózním dojmem pod tlakem skóre, kdy jsme se kvůli zatažené obraně Konice nemohli střelecky prosadit. Nedařilo se nám fotbalově rozebrat tříčlennou konickou obranu a naopak soupeř hrozil z brejků. Jeden z těchto protiútoků se také Konici podařilo využít a my tak smolně prohráli 2:4. V tomto zápase to byl z naší strany klasický úvodní zápas, do kterého neumíme vstoupit naplno. Ač jsme byli převážnou část utkání lepším týmem, nedařilo se nám střelecky prosadit. Na druhou stranu nás „skolil“ jediný vyspělejší hráč Konice, který krom tří minut (za stavu 2:4) odehrál celé utkání… To však pro nás není výmluva – takových hráčů v krajském přeboru potkáváme spoustu a musíme umět si s nimi poradit!

branky: Laurenčík; Klimeš (Palatka)

Ve druhém utkání se proti nám postavilo družstvo z Nezamyslic. Hráči soupeře na nás po rozehrávce vlétli a po naší chybě se ujali vedení. O chvíli později mohlo být, po stejné situaci, ještě hůř, ale tentokrát nás zachránil v bráně chytající Zdeněk Pekař. Ač jsme v úvodu rychle prohrávali, věděli jsme, že tento zápas bude i tak pod naší kontrolou a začátek byl jen potrestání za naše podcenění soupeře. Poté jsme po dvou brankách Adama Klimeše vyrovnali a začali jsme na hřišti dominovat my. Skóre jsme rychle navýšili a tak jsme, po domluvě se soupeřovým trenérem, dohrávali zápas jen se třemi hráči v poli, aby byla hra alespoň o trochu vyrovnanější. I tak jsme soupeře přehrávali a první poločas vyhráli 8:1. Druhá půle měla podobný průběh. Bohužel nám soupeř vstřelil, za stavu 11:1 ještě jednu branku, kdy se naše trojice hráčů nevracela zpět, a soupeř nás potrestal. Zápas se i tak dohrával s míčem na našich kopačkách a konečné skóre se zastavilo na 15:2 pro naše kluky.

branky: Klimeš (Šubrt F.); Klimeš (přímý volný kop); Robeš; Šubrt R. (Mynařík); Šubrt F.; Klimeš (Palatka); Klimeš (Šubrt F.); Laurenčík; Klimeš; Šubrt R. (Klimeš); Šubrt R.; Klimeš (Palatka); Klimeš; Robeš (Šubrt R.); Šubrt F (Šubrt R.)

V posledním utkání se proti nám postavila domácí záloha – Konice „B“. Tento zápas byl téměř stejný s tím předchozím. I v tomto utkání nás musel soupeř dvěma góly probrat, abychom začali hrát. Poté však následoval stejný průběh jako v zápase s Nezamyslicemi. Opět jsme hráli v rozestavení 3+1 a poločasový stav po rohu určil, náš brankář, Zdeněk Pekař na 7:2. Druhá půle začal brankou soupeře, když se smolně odrazil míč od stehen Karla Dohnala do naší brány. Ani to nám však radost nezkazilo a naopak jsme do konce přidali ještě sedm branek a vyhráli tak 14:3. V tomto utkání se nám podařilo zapojit do hry i našeho brankáře, který nám hrál chvílemi čtvrtého hráče v poli, jak bychom si to asi představovali. Uvidíme, jak nám tahle varianta půjde v utkáních se silnějšími soupeři.

branky: Robeš; Klimeš; Robeš; Klimeš; Šubrt R. (Klimeš); Šubrt F. (Pekař); Pekař (Klimeš); Šubrt R.; Laurenčík (Šubrt F.); Klimeš (Pekař); Klimeš (Palatka); Klimeš; Klimeš (Palatka) Jahelka (Šubrt R.)

Po dlouhé době jsme změřili síly se stejně starým soupeřem na venkovním hřišti, což byl také náš hlavní úmysl, proč jsme chtěli jet odehrát toto kolo okresního přeboru. Potěšilo nás, že herně jsme byli dál než ostatní týmy, ale bohužel jsme nepřistupovali k zápasům zodpovědně. První zápas nebyl z naší strany nic moc a v dalších dvou jsme prospali úvodní dvě minuty, což se nám stávat nesmí. Tady jsme tyto zápasy stihli s přehledem otočit, ale jestli si tohle dovolíme v krajském přeboru, tak už se zápasem nic nenaděláme!!! Bohužel nás ani jeden soupeř moc neprověřil a to i přes prohru s Konicí „A“, kterou jsme fotbalově přehráli. Další dva zápasy byly spíše jen na vyzkoušení věcí z tréninků v praxi, čímž nechci žádného soupeře podceňovat, u těchto kategorií se může během půl roku lecos změnit!

tréňa Tomáš

Sestava: Pekař – Šubrt R., Šubrt F., Jahelka, Mynařík, Klimeš, Robeš, Laurenčík, Dohnal, Palatka

| Autor: Petr | Vydáno dne 19. 04. 2011 | 1106 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |