"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11304
Přípravka "B" - 7.místo - Šumperk 3.12. (r.2003)

V sobotu 3.12. jsme se zúčastnili turnaje v Šumperku, který byl pro ročník 2003. Hrálo se v hale „Tyršův stadion“ ve dvou skupinách po šesti týmech. V naší skupině byl kromě nás Šumperk „modrá“, Šumperk 2004, Krnov, SK Sigma Olomouc a Mohelnice, ve druhé skupině se představil Šternberk, Hanácká Slávie Kroměříž, Šumperk „zelená“, Šternberk, Loštice a polský tým Star Ruda Slezska. Hrálo se systémem každý s každým ve skupině a poté o umístění 1x12 minut.

Sokol Čechovice - FK Krnov  4:0

Branky: 2 Ohlídal, 2 Rozehnal

První zápas jsme sehráli proti týmu z Krnova, kterému jsme toho moc nedovolili a hned z úvodu turnaje jsme vyhráli poměrně vysoko 4:0, když se dvakrát trefil Prokop Ohlídal a dvakrát Filip Rozehnal.

Sokol Čechovice - SK Sigma Olomouc  1:2

Branka: Ohlídal

Ve druhém utkání se proti nám postavila Sigma Olomouc, která tentokráte byla v našich silách. Bohužel jsme měli v hlavách věhlas soupeře a jako bychom se ho prvních sedm minut báli a dostali jsme dva zbytečné góly. Po prvních vyrovnaných sedmi minutách jsme se začali více prosazovat my, ale snížení z kopačky Prokopa Ohlídala, na 1:2, přišlo už pozdě a tak jsme druhý zápas na tomto turnaji prohráli.

Sokol Čechovice - FK Mohelnice  1:2

Branka: Rozehnal

Třetí utkání jsme hráli proti Mohelnici. Toto utkání mělo podobný průběh jako souboj se Sigmou. My jsme podali nepřesvědčivý výkon a opět jsme museli dotahovat nepříznivé skóre. Dvanáct minut nám však ani tentokrát nestačilo a tak jsme stihli opět jen snížit, Filipem Rozehnalem, na konečných 1:2.

Sokol Čechovice - FK SAN-JV Šumperk „modrá“  1:2

Další zápas jsme sehráli s domácím Šumperkem „modrá“. Stejný nesebejistý výkon jako v předchozích utkáních a také stejný průběh a výsledek, který byl pro nás asi začarovaný. Na 1:2 snižoval v poslední minutě Prokop Ohlídal.

Sokol Čechovice - FK SAN-JV Šumperk 2004  2:0

Branky: Ohlídal, Mynařík

Poslední zápas ve skupině jsme sehráli s Šumperkem 2004. Tento zápas, proti mladšímu soupeři, jsme byli lepší a po několika šancích jsme vyhráli 2:0. V tomto zápase se trefil nejdříve Prokop Ohlídal a poté Šimon Mynařík.

Sokol Čechovice - FK SAN-JV Šumperk „zelená“  0:0 (p.k. 2:0)

Branky:-----

Penalty: Ohlídal, Robeš

S turnajem jsme se rozloučili zápasem o sedmé místo proti poslednímu z týmů z Šumperku – s týmem pod názvem „Šumperk zelená“, který skončil ve skupině „B“, stejně jako my na čtvrtém místě. Tento zápas byl velice vyrovnaný a za celých dvanáct minut se nedokázal ani jeden tým prosadit a tak přišli na řadu tři pokutové kopy. Prvním kopem nás poslal do vedení Prokop a následnou penaltu soupeře chytil Tomáš Müller, druhou naši střelu umístil k pravé tyči Sam Robeš a soupeře opět vychytal Tomáš Müller a tak jsme se mohli „radovat“ alespoň ze sedmého místa. 0:0 (2:0p.k.)

Tento turnaj nám moc nevyšel, a to jak herně, tak výsledkově. Je ale pravda, že největším naším problémem v ročníku 2003 je chybějící post klasického brankáře. Do brány stavíme hráče, kteří nemají s chytáním zkušenosti, a i když se snaží, tak dostáváme vcelku laciné branky, které nás potom sráží jak psychicky tak výsledkově. Celkové sedmé místo z dvanácti týmů pro nás není přívětivé, protože jsme určitě měli na víc!

Sestava: Kolmačka, Rozehnal, Peka, Ohlídal, Müller, Robeš, Mynařík

| Autor: liga | Vydáno dne 03. 12. 2011 | 1301 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |