"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11393
Přípravka "B" - 3.místo - Šternberk (r.2002); 19.11.

V sobotu jsme zavítali na další halový turnaj, tentokráte pro ročník 2002, do Šternberka. Tohoto turnaje se, v hale ECCE HOMO, zúčastnilo nakonec jen sedm týmů, protože původně přihlášené Chválkovice se omluvily. O umístění zde bojoval domácí FK Šternberk, FK AD Horka nad Moravou, ELKO Holešov, Junior Svitavy, FC Dosta Bystrc, Jiskra Brodek u Konice a naši kluci z Čechovic. Hrálo se jednokolově každý s každým 1x14 minut.

Sokol Čechovice - ELKO Holešov  0:5

První zápas jsme sehráli s týmem Holešova, který na nás hned na úvod turnaje vlétl a prosazoval se i gólově. My jsme podali v tomto zápase velmi ospalý výkon a měli jsme zbytečný respekt z vyššího soupeře. I přes některé dobré situace na naší straně jsme dostali na úvod studenou sprchu v podobě skóre 0:5 a dá se říct, že zcela zaslouženě!

Sokol Čechovice - FK Autodemont Horka nad Moravou 2:1

Ve druhém zápase jsme se postavili proti Horce nad Moravou. Do tohoto zápasu jsme vstoupili ovlivněni prvním zápasem a na hřišti to bylo vidět. I když jsme byli na míči silnější, nedostávali jsme se moc do kombinací a nevytvořili jsme si čisté gólové šance. Naopak soupeř se prosadit dokázal a my tak opět prohrávali. Asi po deseti minutách jsme se konečně, alespoň na chvíli, dostali do tempa a přidali i trochu kombinace. To se hned projevilo i ve skóre a to rovnou dvakrát po podobných situacích. Poprvé, po výborné kolmé nahrávce od Kubu Jahelku šlo na soupeřova brankáře duo Šubrtů. Tuto situaci vyřešil Filip střelou nad padajícím brankářem, čímž vyrovnal skóre. Asi za minutu se opakovala podobná situace s odlišným řešením. Tentokrát Filip Šubrt nahrál Romanovi, který doklepával míč do prázdné branky. Poté naše aktivita opět opadla a soupeř mohl vyrovnat. Naštěstí se míč od tyče odrazil přímo do rukou našeho brankáře Adama Dittmanna a tak jsme si připsali první výhru 2:1.

Sokol Čechovice - FK Šternberk 6:3

Ve třetím utkání proti nám nastoupili hráči domácího Šternberku. I když jsme opět prohrávali, podali jsme, kromě asi dvou minut, solidní výkon. Na úvodní branku soupeře jsme dokázali brzy odpovědět a otočili jsme vývoj zápasu na 3:1. Pak ale přišli, již zmiňované, dvě minuty, ve kterých jsme udělali zbytečné chyby a nechali soupeře vyrovnat. Naštěstí jsme se rychle stačili vrátit do zápasu a přidali jsme na naši stranu ještě tři branky a tak jsme zaslouženě porazili domácí 6:3.

Sokol Čechovice - Junior Svitavy 1:2

Čtvrtý zápas jsme sehráli s budoucím vítězem turnaje – s týmem Junior Svitavy. Tento zápas byl velice pohledný z obou stran. Velice vyrovnaný průběh s šancemi na obou stranách nasvědčoval tomu, že v tomto zápase bude rozhodovat každá maličkost. To se také potvrdilo a štěstí se přiklonilo na zkušenějšího soupeře. I přes prohru 1:2 to byl náš nejlepší výkon na tomto turnaji.

Sokol Čechovice - Jiskra Brodek u Konice 2:2

Předposlední zápas jsme sehráli proti začínajícímu týmu z Brodku u Konice, který měl ve svém kádru výborného brankáře. I přes to však vstupoval do tohoto zápasu s nulovým ziskem bodů. My jsme tento zápas začali dobře a hned v první minutě jsme vedli 1:0. Takovou pozici jsme zde zažili poprvé, protože v předchozích zápasech jsme vždy prohrávali. Soupeř však z ojedinělé akce zvládnul vyrovnat. Druhou naši branku si, po rychlé rozehrávce přímého kopu faulovaného Sama Robeše na Romana Šubrta, srazili soupeřovi obránci do vlastní sítě. Poté jsme si vytvořili několik šancí, které však brankou neskončili a naopak soupeřův obránce se pomocí mantinelů dostal až před naši branku a po razantní střele k tyči bylo opět vyrovnáno. V posledních pěti, šesti minutách jsme na hřišti byli už jen my a soupeřův brankář, kterého jsme v několika více než stoprocentních šancí nedokázali překonat – asi 5x byli tři naši hráči sami před brankářem a jednou dokonce celá naše čtveřice a ani tak míč v bráně neskončil. Zakletost brány potvrdila naše šance, kdy už jsme vyběhnuvšího brankáře překonali, ale prázdnou bránu jsme, asi z důvodu tíhy situace, netrefili a tak jsme si nepochopitelně připsali pouze jeden bod za remízu 2:2.

Sokol Čechovice - FC Dosta Bystrc 2:1

V posledním zápase proti týmu FC Dosta Bystrc jsme museli vyhrát, abychom mohli pomýšlet na dobré umístění v turnaji. Čekal nás však nelehký soupeř, který se zápas od zápasu viditelně zlepšoval. Povětšinu hry byl soupeř herně lepší, ale naši hráči, po předchozím zklamání, v tomto zápase výrazně zvýšili svou bojovnost. I tak jsme se snažili hrát fotbal a z jedné naší akce šel sám na brankáře Matyáš Vybíral. Byl však nešetrně sestřelen k zemi soupeřovým obráncem a následoval přímý volný kop, který faulovaný hráč proměnil v naše vedení. Soupeř byl fotbalově stále lepší, ale do vyložených situací se moc nedostával. Bohužel jsme mu vyrovnání darovali naší obrovskou chybou, kdy jsme nezajistili souboj posledního hráče proti dvěma soupeřům. Po vyrovnání jsme zvýšili aktivitu a hrálo se docela vyrovnaně. Poté byl faulován Sam Robeš a po domluvě samotných hráčů na hřišti kopal další „přímák“ Kuba Jahelka. Ten trefil míč nad zdí do horního rohu branky a my se mohli chvíli před koncem radovat podruhé. Zápas jsme už zkušeně dohráli a připsali si tak, po bojovném výkonu, důležité vítězství 2:1, které nám určilo bronzové stupně vítězů.

Na tomto turnaji jsme střídali dobré výkony se špatnými, ale nebyli jsme sami a po celou dobu byl turnaj velice vyrovnaný. Na první dvě místa se postupem času dostali Svitavy a Holešov a o třetí příčku se praly tři týmy. Z těchto týmů jsme nakonec, díky poslednímu zápasu, byli nejšťastnější my a tak jsme si odvezli pohár za třetí místo!

Sestava: Dittmann – Vybíral, Šubrt R., Šubrt F., Jahelka, Zahradníček, Robeš, Laurenčík

| Autor: liga | Vydáno dne 21. 11. 2011 | 1343 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |