"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Přípravka "A" - bronz ze Zašové.

V sobotu 13.3.2010 se přípravka A účastnila turnaje v Zašové pro ročníky 1999 a mladší. V základní skupině A jsme měli 4 soupeře a o celkové umístění se hrálo přímo se soupeřem na stejné pozici ve skupině B.

1. zápas: Čechovice – Valašská Bystřice 3 : 0

Utkání jsme brzy ovládli a Pavel KOSEK trefil mezi nohama soupeřova brankáře dvakrát branku během jedné minuty po nahrávkách Josefa Janečka. Třetí branku přidal Martin VALACH opět po Janečkově přihrávce.

2. zápas: Vítkov – Čechovice 1 : 4

Místo všude uvedených Jakubčovic se turnaje zůčastnilo družstvo z Vítkova, které krátce po zahájení přehrálo naší obranu a únik nezastavil ani Dominik Spurný v naší brance. Následovalo několik nekonečných minut, ve kterých jsme nenacházeli cestu ke vstřelení vyrovnávací branky. Až pět minut před koncem házel Lukáš KRAVÁK míč ze zámezí na hlavu Filipa Halouzky a míč skončil v brance. O půl minuty později si to oba aktéři zopakovali a ujali jsme se vedení. Po třech minutách skóroval Josef JANEČEK po přihrávce Tomáše Šmérka a chvíli před koncem vhazoval opět Kravák a tentokrát posunul míč do branky Marek RŮŽIČKA. Vhazování se stalo naší rozhodující zbraní, jak se však ukázalo, Růžičkův gól byl ve hře naším posledním.

3. zápas: Juřinka „A“ – Čechovice 0 : 0

Družstvo pořadatele jsme dokázali udržet a měli i 2 šance, ze kterých naši útočníci vyšli neúspěšně. Pěkný zápas.

4. zápas: Čechovice - Zašová 0 : 0

Domácí družstvo jsme tlačili, ale útočníci podporovaní i obránci branku ze žádné šance nevstřelili. Tentokrát byla remíza neúspěchem, jak se později ukázalo, neúspěchem osudným.

K postupu do finále jsme potřebovali, aby v posledním zápase skupiny Vítkov porazil Juřinku „A“ . Naprosto nepravděpodobné nastalo, Vítkov vedl ještě 12 vteřin před koncem 1:0, ale protože domácí rozhodčí znal záložní plán, odpískal Vítkovu faul, který viděl jen on, dokonce nechal v rozporu s pravidly zastavit čas, aby se družstvo pořadatele mohlo připravit na vyrovnávací gól. A ten nás připravil o finále.

Zápas o 3. místo: Ústí u Hranic – Čechovice 0 : 0

Vyrovnané utkání s neproměněnými šancemi na obou stranách dospělo až k penaltovému rozstřelu. První kop soupeř proměnil a následně Filip HALOUZKA vyrovnal. Z úvodních trojic už neproměnil nikdo a pokračovalo se s dosud nestřílejícími hráči. Na závěr devátých pokusů uspěl Jan KOSEK a zajistil nám 3. místo.

Turnaj vyhrálo družstvo Poličné, Dominik Spurný byl vyhlášen nejlepším brankářem. Hrálo se systémem 4+1 a 13 minut.