"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Přípravka "A" 2001 - turnaj v Troubkách - 18.12. - 3.místo

Naše přípravka ročníku 2001, se v sobotu 18.12. zúčastnila turnaje, který pořádal Sokol Troubky a kde hrálo 8 družstev systémem "každý s každým". Každý zápas trval 12 minut. Pod trenérským vedením Petra Hájka bojovalo 7 našich hráčů + "zapůjčený" brankář Dan Navrátil z 1.SK Prostějov ( Martin Soldán je nemocný a Danovi za pomoc moc děkujeme ) o medailové umístění a to se jim nakonec podařilo. Úvod turnaje nám sice nevyšel, prohráli jsme s Bystřicí 1:3, ale pak jsme 5x vyhráli a pouze již jednou prohráli a byl z toho bronz !!! Střelecky se dařilo Kubovi Flajsarovi, který dal 7 branek a Martinovi Řehákovi, který byl úspěšný 4x.

Turnaj byl dramatický i po odehrání všech zápasů ve skupině, kdy nebylo jasné jak to dopadlo, protože na 2-4.místě měly 3 oddíly 15 bodů, ve vzájemné minitabulce měly 3 body a skóre vyrovnané. My a PS Přerov 2:2, 1.FC Přerov 1:1. Rozhodlo nakonec kritérium "větší počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech", tím skončil 1.FC Přerov na 4.místě. Mezi námi a PS Přerov rozhodlo kritérium "rozdíl vstřelených branek ve všech zápasech" a tam jsme byli o 2 branky horší. Takže i vyhlášení výsledků bylo hodně zajímavé a napínavé. K bronzové příčce všem hráčům gratulujeme. A získali jsme ještě jeden úspěch, Viktorka Suchánková byla zvolena nejlepším hráčem turnaje - gratulujeme !!!

1. TJ Sokol Čechovice - FK Bystřice 1:3

Branka : 1:2 M.Řehák

Jak se později ukázalo, v úvodním zápase jsme hráli s pozdějším vítězem turnaje, který všechny utkání vyhrál a s 21 body suveréně zvítězil. Nicméně rozhodl náš tradiční špatný úvod a hned ve 3.minutě byl stav 0:2. Ve 4.minutě po skrumáži snižuje Martin ŘEHÁK na 1:2. Poté se hra vyrovnává a v 7.minutě nastřeluje Martin Řehák tyč, nicméně vzápětí soupeř zvyšuje na 1:3. V 9.minutě má ještě šanci zkorigovat skóre Viky Suchánková, ale brankář Bystřice šanci chytil a tak jsme na úvod prohráli 1:3. Během utkání jsme pochybovali o "stáří" 2 vysokých hráčů Bystřice, kteří jednoznačně ovládali hru, ale údajně bylo "vše" v pořádku.

2.TJ Sokol Čechovice - FK Chropyně 2:0

Branky : 1:0 Flajsar, 2:0 M.Řehák

Hned ve 2.minutě skóruje pěkně hlavou Kuba FLAJSAR a ve 4.minutě zvyšuje na 2:0 Martin ŘEHÁK. Poté jsme zápas ovládli až do konce. Pěkně jsme kombinovali, zahráli si všichni hráči a měli jsme ještě hodně šancí. Do dvou velkých příležitostí se dostal Martin Řehák, ale soupeřův golman ho vychytal.

3. TJ Sokol Čechovice - 1.FC Přerov 0:1

Branka : -----

Velmi těžký a vyrovnaný zápas. V 6.minutě měl Přerov velkou šanci, ale Kuba Jeřábek po dobrém zákroku našeho brankáře Dana Navrátila, ještě vykopl dorážku z brankové čáry. V 7. a ve 12.minutě jsme nebezpečně ohrozili přerovského brankáře ( Flajsar a M.Řehák ), ale bohužel nic. Naopak soupeř v poslední minutě šťastně z třetí dorážky skóruje. Vzápětí mohla vyrovnat Viky Suchánková, ale její střela šla těsně vedle tyče. Nicméně i přes prohru jsme podali velmi dobrý výkon.

4. TJ Sokol Čechovice - Sokol Horní Moštěnice 2:1

Do první šance se dostává Kuba Jeřábek, ale nedává. Z druhé příležitosti ale již Kuba FLAJSAR úspěšně zakončuje a vedeme 1:0. Poté zvyšuje Martin ŘEHÁK na 2:0 a do hry se dostávají všichni hráči z lavičky. Moštěnice snižují na 2:1 a dokonce mohly vyrovnat, ale Dan v naší brance skvěle zasáhl. My jsme mohli také ještě přidat branku, ale Kuba Flajsar nastřelil tyč.

5. TJ Sokol Čechovice - TJ Haná Prostějov 1:0

Branka : 1:0 Flajsar

Našim pátým soupeřem byl městský rival z Hané Prostějov. První Kubovu šanci ještě brankář chytá, ale z druhé již Kuba FLAJSAR skóruje - 1:0. Jednalo se o velmi pěknou fotbalovou akci, kdy se Martin Řehák uvolnil v rohu hřiště a předložil Kubovi před bránu tutovku. Haná se v průběhu hry prakticky nedostala do šance, naopak Kuba zahrozil pěknou střelou z dálky, ale soupeřův golman ji vytáhl na roh. Rovněž v tomto zápase si zahráli všichni hráči a přes těsný výsledek jsme měli hru pod kontrolou.

6. TJ Sokol Čechovice - PS Přerov 2:1

Branky : 1:1 Flajsar, 2:1 Flajsar

S PS Přerov to bylo velmi těžké střetnutí. Výborně v tomto zápase zachytal Dan Navrátil, přesto se soupeř dostal do vedení 0:1. Ovšem podařil se nám krásný obrat zápasu, kdy nejprve Kuba FLAJSAR hlavou vyrovnal a o chvíli později opět Kuba skóruje a vedeme 2:1. Soupeř zahrozil nejprve z přímého kopu a poté opět zachraňoval Dan. V závěru měl Přerov sérii rohů, kterou jsme přežili a v tomto hektickém zápase jsme vyhráli. Byl to asi náš nejlepší zápas, kdy si kluci a Viky vyzkoušeli, že jde otočit i zápas proti těžkému soupeři.

7. TJ Sokol Čechovice - Sokol Troubky 3:0

Branky : 1:0 M.Řehák, 2:0 Flajsar, 3:0 Flajsar

Poslední zápas jsme odehráli převážně na polovině soupeře. Velmi brzy jsme si vytvořili třígolový náskok, kdy se nejprve trefil Martin ŘEHÁK a poté 2x Kuba FLAJSAR. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a vytvořili si ještě mnoho šancí. Soupeř, který byl viditelně mladší si vybojoval jen jeden přímý kop bez ohrožení brány.