"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Komentář k turnaji přípravky C

V neděli 14.6.2006 sehrála naše přípravka C svůj poslední turnaj okresní soutěže minipřípravek. Toto kolo proběhlo na bývalém hlavním stadionu města Prostějov na Sportovní ulici. Člověk nechce věřit, že se v tomto zuboženém areálu ještě před několika lety hrála druhá liga. Teď zpátky k fotbalu našich nejmenších. Sestava byla posílena o nejmladší kluky z B přípravky a to Davidem Fronem, Honzou a Martinem Řehákem a Jakubem Jeřábkem.

Čechovice – Konice B  0:6 (0:3)

Do prvního utkání jsme nastoupili jen z mladšími kluky ( posily z B přípravky zaspaly, tedy až na Davida) a soupeř se do nás hned pustil z vervou. A do poločasu si buduje dostatečný náskok a po přestávce ho ještě navyšuje.

Čechovice – 1.SK Prostějov B  6:3 (3:3)

Branky: 1:1 Frohn, 2:1 Ohlídal (Sedláček), 3:1 Ohlídal (Šubrt F.), 4:3 Řehák M, 5:3 Jaroš, 6:3 Frohn

:

Další utkání jsme odehráli proti stejně starému soupeři. Začátek utkání nám nevychází a soupeř se ujímá vedení. Pak se prosazuje individuálně David Frohn a poněm dvakrát Prokop Ohlídal a rázem je to 3:1. Jenže soupeř se nevzdává a po dvou hodně laciných gólech vyrovnává. Takže poločas končí  3:3. Hned po zahájení druhého poločasu se vrháme do útoku a po střele Martina Řeháka se ujímáme opět vedení. Chvíli na to přichází dlouhý výkop brankaře Jakuba Jaroše který k překvapení všech doskáče až do brány. Poslední branku tohoto utkání dává opět David Frohn a vítězíme 6:3.

Čechovice – Konice A  0:1 (0:1)

V utkání s celkovým vítězem ročníku jsme předvedli velice bojovný výkon a porážka 0:1 je celkem přijatelná na to v jaké jsme hráli sestavě.

Čechovice – 1.SK Prostějov A  1:1 (1:0)

Branka: 1:0 Frohn

Do toho utkání jsme nastupovali s tím, že se pokusíme zopakovat výkon z předešlého zápasu a soupeře potrápit, což se nám nakonec podařilo a moc nechybělo k našemu vítězství. Ale po pořádku. Soupeř nás zatlačil na naši polovinu kde naši benjamínci jen za cenu odkopů bránily. Ke konci poločasu po jednom našem ojedinělém brejku kopeme rohový kop. Po jeho rozehrání se dostává odražený  míč k Davidu Frohnovi a ten prostřeluje vše a my se tímto ujímáme vedení. Hned na začátku druhého poločasu se dostává opět Frohn do brejku kde mu na poslední chvíli blokuje střelu obránce. Pak se znovu ke hře dostává soupeř a po jednom závaru před naší brankou vyrovnává. Těsně před koncem zápasu se opět do brejku dostává Frohn a jeho střelu brankař chytá a zápas končí.

Čechovice – Haná Prostějov  5:0 (4:0)

Branky: 1:0 Klimeš (Ohlídal), 2:0 Klimeš, 3:0 Pluháček (Jeřábek), 4:0 M.Řehák, 5:0 Ohlídal (F.Šubrt)

Poslední zápas tohoto ročníku jsme nastoupili proti soupeři, který nastoupil s hodně omlazeným kádrem. Naši kluci toho dokázali využít a soupeře hned od začátku přehrávali. Skóre zápasu otevřel Klimeš, který po chvíli přidává další branku. Pak se dočkává své premiérové branky Pluháček  a přidává další branku Řehák Martin. V druhé půli hned po rozehrání dává branku Ohlídal a již do konce i přes několik vyložených šancí už gól nedáváme.

Sestava: Jaroš – Jahelka, Dostál, Šubrt F., Ohlídal, Šubrt M, Sedláček, Šubrt R., Frohn, Klimeš, Pluháček, Řehák M., Jeřábek, Řehák J.

| Autor: Petr | Vydáno dne 15. 06. 2009 | 1439 přečtení |
| Počet komentářů: 2 | Přidat komentář |