Mužstva
  Fotogalerie
  Novinky
06.04.2014: Mužské celky neuspěly :-(.

"A" muži : FKM Opatovice - S.Čechovice 2:0 ( 1:0 )

"B" muži : Haná Prostějov "B" - S.Čechovice "B" 3:1 ( 2:0 ) - T.Bilík


06.04.2014: Dorostenci na 50%.

"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys 

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma


05.04.2014: Žáci zahájili jaro vítězně

Starší žáci:

S.Čechovice - FK Brodek u Přerov 7:1

Mladší žáci "A" : 

S.Čechovice - FK Brodek u Přerova 5:0

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

 


15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)


15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.
  Vyhledávání
  Počítadlo návštěv
TOPlist
  email
  Informace
Webové stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Čechovice
Vyrobil: Standa Ociepka
Copyright , 2008 - 2009
  Grafické menu
  Odkazy na stránky mládeže

 dorost

 starší žáci

 mladší žáci

 mladší žáci "B"

 přípravka U10

 přípravka U7

  Počasí
  Partneři

  Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

1. místo - POSTUP (1591 hl.)
 
2.-3. místo (1245 hl.)
 
4.-5. místo (1227 hl.)
 
6.-7. místo (1170 hl.)
 
8.-9. místo (1287 hl.)
 
10.-11. místo (1368 hl.)
 
12.-.13. místo (942 hl.)
 
14.místo - SESTUP  (1260 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10090
Přípravka B - Turnaj Tupesy 14.4.2012


V sobotu 14.4. jsme zavítali na letošní první venkovní turnaj pro ročník 2002 do Tupes (okr. Uherské hradiště). Za, ne moc pěkného, počasí doprovázeného větrem jsme bojovali spolu s dalšími sedmi týmy o pěkné poháry. Turnaj se hrál systémem „každý s každým“ 13 minut na umělé trávě 40x20m (dle propozic) na přípravkové brány 5x2m.

 TJ SOKOL Čechovice - Futsal Čelechovice n/H  3:0

Branky: 2x F.Šubrt, Mynařík

Na začátek turnaje nás čekal obhájce loňského prvenství a náš nedaleký soupeř – Futsal Čelechovice na Hané, za který nastoupila i hráčka naší fotbalové přípravky r. 2001 Viki Suchánková. Tento zápas byl pro oba týmy úvodní, což se projevilo zejména v rychlosti hry. Spousta akcí byla z obou stran spíše na náhodu, nežli nějaké vypracované příležitosti. Oba týmy se také nedokázali přizpůsobit menšímu prostoru a tudíž se objevovala spousta spíše silových než fotbalových momentů. I přes to jsme našeho soupeře po jedné brance Šimona Mynaříka a dvou Filipa Šubrta dokázali porazit 3:0.

 TJ SOKOL Čechovice - FC Kostelec n/H  2:2

Branky: F.Šubrt, Jahelka

 

Druhý zápas, a opět derby… tentokrát proti Kostelci, který na nás vlétl, a díky našemu laxnímu přístupu jsme rychle prohrávali 0:2 a mohlo být i hůř… Téměř celých 13 minut jsme se nedokázali dostat do zápasu a vyrovnat se nám podařilo až po dvou spíše náhodných akcích, kdy se nejprve trefil Filip Šubrt a konečné vyrovnání zařídil Kuba Jahelka. Remíza 2:2 za tento výkon byla pro nás spíše ziskem než ztrátou, i když před zápasem jsme nic jiného než výhru nebrali!

 TJ SOKOL Čechovice - TJ SOKOL Huštěnovice  7:0

Branky: Kováč, 3x Ohlídal, 2x Kolmačka, Robeš

Třetí zápas jsme odehráli proti Huštěnovicím. Zde se nám podařilo několik pěkných kombinací a proti slabšímu soupeři jsme i přes nižší tempo hry jednoznačně zvítězili 7:0.

 

TJ SOKOL Čechovice - FS Napajedla  2:2

Branky: Vybíral, Ohlídal

Další zápas, proti Napajedlům, byl pro nás utrpením a jednoznačně naším nejhorším výkonem na tomto turnaji. Na úvod zápasu jsme po dvou chybách, a troufám si říct, že i díky větru, rychle prohrávali 0:2 a výrazy a nálada u našich hráčů mluvila za vše… Pak jsme se ale na chvíli dokázali vrátit k naší hře a rychle po brankách Matyáše Vybírala a Prokopa Ohlídala vyrovnali. Poté jsme ale nepochopitelně nepokračovali ve výkonu, který by nám zařídil obrat, ale snažili jsme brát odpovědnost jen na sebe a nervózní střely z nepřipravených pozic nám otočit skóre nepomohly. A tak jsme se museli smířit s hořkou remízou 2:2, za kterou jsme si však mohli úplně sami, protože tento zápas mohl a měl skončit velikým rozdílem v náš prospěch!

 TJ SOKOL Čechovice - TJ Tupesy  10:0

Branky: Mynařík, 3x Jahelka, Robeš, 3x Ohlídal, 2x Vybíral

Pátý zápas jsme sehráli proti domácím Tupesím, a bylo vidět, že se kluci zřejmě nad sebou po předchozím nezdaru zamysleli. Obraz hry se rázem změnil a nezbývalo než tleskat povedeným kombinacím a míčům na zabíhající hráče. Nakonec jsme konečně zužitkovali naše zkušenosti a jednoznačně vyhráli 10:0.

 TJ SOKOL Čechovice - FC Slovácká Sparta Spytihněv  8:0

Branky: Mynařík, Laurenčík, Ohlídal, 2x Šubrt, Jahelka, Vybíral, Robeš

V následujícím utkání, proti Spytihněvy, jsme navázali na předchozí výkon a opět předvedli spoustu pohledných kombinací zakončených pěknými brankami. Konečné skóre se tentokrát zastavilo na 8:0.

 TJ SOKOL Čechovice - 1.FC Slovácko dívky  5:1

Branky: Mynařík, Ohlídal, 3x Vybíral

Poslední zápas jsme sehráli proti dívkám z týmu 1.FC Slovácko. Opět jsme předvedli solidní výkon, který, oproti předchozím dvěma zápasům, ovlivnila začínající únava u našich hráčů. Proto už utkání, zejména ke konci, nebylo z naší strany v takovém tempu jako dvě předchozí. I tak jsme ale jednoznačně zvítězili 5:1, když jsme na konci utkání po samostatném průniku soupeřky inkasovali zbytečnou branku…

 

Po tomto utkání jsme čekali na poslední zápas turnaje a doufali, že by Čelechovice, které ztratili body pouze s námi, mohli, tak jako my, zaváhat s Napajedlami. Když už Čelechovice vedli 2:0 a soupeře přehrávali, začali jsme se pomalu loučit s prvenstvím, pro které jsme na tento turnaj jeli. Poté se ale Napajedla zvedla a Čelechovickým jakoby začali ubývat síly. Nejprve napajedla neproměnili tři samostatné úniky, ale pak konečně dokázali snížit a zanedlouho i vyrovnat, což vyvolalo velké emoce našich fanoušků, kteří vehementně povzbuzovali právě Napajedla. Těm se podařilo dokonce skóre otočit, což si přál i Kostelec. V posledních vteřinách hry však dokázali Čelechovice po přímém kopu Viky Suchánkové vyrovnat, což odsoudilo Kostelec na třetí příčku, ale na naší straně i tak vypukly oslavy z prvenství na tomto turnaji!

 

Tento turnaj působil domáckou atmosférou a celá organizace i doprovodný program se, i přes nepřízeň počasí, povedl. Také bych chtěl pochválit přístup pořadatelů, kdy si každý účastník tohoto turnaje odnesl památkovou plaketu a nějaké drobnosti.

I když jsme zde nenašli přemožitele, ukázala se spousta našich nedostatků, mezi které patří především psychický stav našich hráčů ve chvílích, kdy dostaneme zbytečnou branku, po které brzy prohráváme. V těchto chvílích se obraz naší hry úplně otočí a herní projev je k nepoznání. Naopak, když hrajeme v klidu a bavíme se fotbalem, tak předvádíme spoustu pěkných a kvalitních fotbalových momentů, ze kterých se dokážeme prosazovat i gólově. Právě toto pravidlo se projevovalo během celého turnaje, což dosvědčuje především zápas proti Napajedlům, se kterými jsme, i přes úctu k soupeři, měli jednoznačně zvítězit! Poslední tři zápasy jsme už odehráli v pohodě s míčem na našich kopačkách a dokázali fotbalově soupeře přehrát.

Nakonec na tomto turnaji obsadili medailové pozice tři týmy z Prostějovska, což také o něčem svědčí… nejlepším hráčem našeho týmu byl zvolen Filip Šubrt, nejlepším brankářem turnaje David Kováč a nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Matyáš Vybíral. Nejlepší dívkou turnaje byla vyhlášena Viktorka Suchánková, která ač jako naše hráčka fotbalu nastoupila v barvách futsalového týmu Čelechovic.


 

 

Sestava: Kováč – Kolmačka, Šubrt F., Jahelka, Mynařík, Ohlídal, Vybíral, Robeš, Laurenčík


| Autor: liga | Vydáno dne 20. 04. 2012 | 1238 přečtení |
| Počet komentářů: 3 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.