"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11387
Přípravka B na turnaji v Olešnici - 19.6.2010 - 2.místo !!!

Komentář k turnaji v Olešnici

Na závěr sezóny si vezeme z Olešnice stříbro !!!

Poslední turnaj tohoto ročníku jsme odehráli již tradičně v Olešnici. A nakonec jsme se vraceli spokojeni se stříbrnou medailí a pohárem za 2.místo. Je ale nutné říct, že to bylo trošku šťastné druhé místo, ke kterému nám pomohl soupeř. V posledním utkání turnaje stačila Olešnici nad Mohelnicí jakákoliv výhra, vedla 3:1, ale nakonec 5 vteřin před koncem Mohelnice vyrovnala, a nám spadlo do klína druhé místo :-). Jinak by jsme skončili třetí, protože ve vzájemném zápase nás Olešnice porazila 2:1.

Do Olešnice jsme odjížděli oslabeni o 3 hráče základní sestavy - Tomáše Baťka, Pavla Maděrku a Viky Suchánkovou, ale s jejich nepřítomností se ostatní statečně vypořádali a svojí bojovností je nahradili, byť v prvních dvou zápasech to nebylo úplně ono. Pochválit musíme za výkon zejména Martina Řeháka, Míšu Ráčka a když hrál v obraně i Kubu Jeřábka.

Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev ročníku 2000 a souběžně na druhém hřišti běžel turnaj pro ročník 2002, kde byly 4 mužstva ( tady skončily Čechovice na 4.místě ). První 2 zápasy se nám herně ani výsledkově nevyvedly, naopak druhé dvě utkání už byly o něčem jiném a kluci zabojovali a dotáhli je do vítězného konce.

SESTAVA

Sestava : Soldán, Synek, Sklenář, Borovský, Ráček, Řehák J., Řehák M., Schuster, Frohn, Hájek, Jeřábek

Trenéři : Jaromír Synek a Josef Sklenář

1. SOKOL ČECHOVICE – 1.HFK OLOMOUC   0:2 ( 0:1 )

Branka : -----

Na úvod jsme dostali favorita toho turnaje a jejich hráčská vyspělost se potvrdila. Soupeř byl celé utkání lepší a nenechal nás dostat se do hry. HFK se brzy dostalo do vedení, my jsme mohli vyrovnat po trestném kopu Sklenáře, ale jejich brankář míč vyrazil. Ve druhé půli přidali ještě jednu branku a tak jsme prohráli v prvním zápase 2:0

2. SOKOL ČECHOVICE – SOKOL OLEŠNICE    1:2 ( 0:2 )

Branka : 1 : 2 M.Řehák

Ve druhém utkání nás čekal domácí celek a tento zápas už byl daleko vyrovnanější, bohužel opět jsme prohráli. Oba góly do naší sítě padly po chybách v obraně a nám se podařilo ve druhé půli snížit po rohovém kopu a pěkné hlavičce Martina ŘEHÁKA. Vyrovnat se nám už nepodařilo.

3. SOKOL ČECHOVICE – FK MOHELNICE   3:0 ( 2:0 )

Branky : 1:0 Sklenář, 2:0 Frohn, 3:0 Borovský

Pokud jsme chtěli pomýšlet na umístění do 3.místa, museli jsme v tomto zápase vyhrát. A kluci vtrhli na hřiště jako uragán, Mohelnici přišpendlili na jejich polovinu a hned ve 2.minutě dali gól. Honza SKLENÁŘ trefil z trestného kopu z 15 metrů levou šibenici a bylo to 1:0. O minutu později se dostal k odraženému míči před brankou David FROHN a zvýšil na 2:0. Nadále jsme měli převahu, ojedinělé pokusy soupeře likviduje obrana v čele s Jardou Synkem, Míšou Ráčkem a Kubou Jeřábkem a tak ve druhé půli přidáváme Mariánem BOROVSKÝM třetí branku a je rozhodnuto. V posledním zápase s Lošticemi musíme vyhrát a budeme třetí.

4. SOKOL ČECHOVICE – SK LOŠTICE   2:1 ( 1:0 )

Branky : 1:0 Borovský, 2:1 Borovský

V závěrečném zápase jsme podali velmi dobrý výkon, kluci se rvali o vítězství jako lvi a nakonec jsme ho také dosáhli. V utkání jsme byli lepším celkem, ale dlouho se nám nedařilo vstřelit branku. Nakonec se v 9.minutě trefil levačkou BOROVSKÝ a vypadalo to nadějně, bohužel ve druhé půli soupeř z ojedinělé akce vyrovnal. Strhnout vítězství na naši stranu mohl v 18.minutě bojovník Filip Schuster, který se před brankou protlačil do šance, ale brankář Loštic se vyznamenal. Rozhodnutí přinesla 20.minuta. Honza Sklenář krásnou přihrávkou do prostoru, vyzval ke skórování Mariana BOROVSKÉHO a ten střelou podél brankáře rozhodl. Vítězství jsme již udrželi a tím, že v posledním zápase remízovala Olešnice s Mohelnicí, jsme nakonec skončili druzí. Kluci děkujeme.