"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Turnaj na 1. SK Prostějov

V sobotu 25. 9. 2010 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje přípravek ročníků 2002, který pořádal domácí klub 1. SK Prostějov. V kategorii pro ročníky 2002 bylo celkem osm mužstev, z čehož dvě přijela ze Slovenska. Náš tým byl nalosován do skupiny „A“, kde jsme se nejdříve střetli s domácím Prostějovem, poté s týmem 1. FC Slovácka a nakonec se slovenským týmem AS Trenčín. Ve skupině „B“ se pak představily týmy FC Tescoma Zlín, Sparta Brno, Baník Ostrava a slovenský Senec.

V prvním našem utkání jsme se střetli s naším tradičním soupeřem, s týmem 1. SK Prostějov. Tento zápas měl takřka stejný vývoj, jako nedávný duel s tímto týmem. Začátek byl velice vyrovnaný, ale postupem času se projevila větší základna domácího týmu, který točil kompletní pětky a tak jsme hráli pořád proti „čerstvému“ soupeři. Tento fakt se projevil již ke konci první půle, kdy nám soupeř vstřelil vedoucí branku. Ve druhém poločase nám soupeř přidal ještě dva góly, a tak samostatný únik Vojty Laurenčíka již jen zkorigoval skóre na 1:3.

Ve druhém utkání jsme se střetli s týmem 1. FC Slovácka a již před tímto utkáním jsme věděli, že ani tento duel nebude jednoduchý, protože v zápase 1. FC Slovácka s Trenčínem bylo vidět spoustu pěkných fotbalových situací z obou stran. I proto jsme do tohohle utkání vstoupili s plným nasazením, a rychlejší a fotbalovější soupeř se, díky naší bojovnosti, k zakončení moc nedostával, a když už něco prošlo, tak akce Slovácka skončila u našeho brankáře Kubu Jaroše. I přes to jsme ale půli prohráli, opět 0:1. Druhá půle měla podobný průběh, jako ta první, a to jak herně, tak i výsledkově a tak jsme i náš druhý zápas prohráli, tentokrát 0:2.

V posledním utkání základní skupiny se proti nám postavil soupeř ze slovenského Trenčína, který do Prostějova dovezl velice dobrý, fotbalově i rychlostně disponovaný tým. Od začátku bylo jasné, kdo bude určovat průběh hry, a bohužel i tentokráte jsme tahali za kratší konec my. V první půli nám tým AS Trenčín nastřílel 3 branky a bylo takřka po zápase. Do druhého poločasu jsme však vstoupili lépe my a podařilo se nám snížit brankou Adama Klimeše. To však z naší strany bylo vše a tak po čtvrté brance v naší síti skončil tento zápas 1:4.

Po základních skupinách, kde se rozhodovalo o tom, kdo s kým bude dále hrát, přišli na řadu boje o celkové umístění v tomhle turnaji. Náš tým skončil v základní skupině na posledním, čtvrtém, místě, a tak nás v dalším utkání čekal vítěz skupiny „B“, kterým byl slovenský Senec. Do zápasu, který rozhodoval o tom, jestli budeme hrát o 1.-4. nebo 5.-8. místo naši kluci vstoupili velice namotivovaní a, k překvapení všech, soupeře takřka celý zápas přehrávali. V první půli se soupeř ujal vedení, na které ještě do půle reagoval vyrovnávajícím gólem Prokop Ohlídal. V druhé půli jsme soupeře opět přehrávali, ale když už vše nasvědčovalo tomu, že o postupujícím rozhodnou pokutové kopy, dostal míč za záda našeho brankáře šťastnou střelou slovenský útočník a tak jsme i tento zápas prohráli, tentokrát velice smolně 1:2.

V předposledním zápase jsme se na hřišti potkali s, pro kluky asi nejprestižnějším klubem, ostravským Baníkem. I tento zápas byl kupodivu celkem vyrovnaný s mírnou převahou ostravských hráčů zejména uprostřed hřiště. Bohužel jsme však celkem brzo dostali úvodní branku a tak jsme museli opět dotahovat, což se nám ale zanedlouho podařilo, když za záda soupeřova brankáře protlačil míč Prokop Ohlídal. Remíza 1:1 však dlouho nevydržela a Baník vyhrál první poločas 2:1. Ve druhé půli byl děj zápasu podobný jako v první. Postupem času jsme se však dostávali do nebezpečnějších příležitostí my, ale vyrovnání nám přáno nebylo. Naopak v posledních vteřinách zápasu, když jsme vložili všechny zbylé síly do útoku, nás soupeř potrestal potřetí a tak jsme prohráli i s Baníkem Ostrava, tentokrát 1:3

Do posledního utkání, které jsme sehráli se Spartou Brno, nezbylo klukům už moc sil a soupeř nás od začátku přitlačil. Bylo vidět, že budeme hrát jen o skóre. Poločas pro nás skončil 0:3. Ve druhém poločase soupeř pokračoval ve vysokém tempu a naopak naši kluci už neměli sílu, a hlavně díky tomu nám soupeř dával jednoduché branky. Skóre se nakonec zastavilo na, pro nás velice nepříznivých, 0:10, což však bylo podmíněno velikou únavou našich hráčů, kteří v podvečer předchozího dne odehráli dvě těžká utkání v Holici.

Na tomto turnaji jsme, při velké konkurenci, obsadili poslední, tedy osmé, místo. Paradoxně jsme nejvyrovnanější zápas sehráli se slovenským týmem Sence, který nakonec v celém turnaji zvítězil. My jsme ve většině utkání doplatili na velmi úzký hráčský kádr, díky čemuž nás soupeři se širokou základnou přehrávali. Nicméně si myslím, že tento turnaj byl pro kluky velkou zkušeností a i přesto, že jsme ani jednou nedokázali zvítězit, budou naši hráči na tento turnaj vzpomínat, protože proti takovým týmům jakými je Baník Ostrava, AS Trenčín, nebo třeba i 1. FC Slovácko se nehraje každý den!

Sestava: Jaroš – Laurenčík, Jahelka, Báthory, Ohlídal, Klimeš, Šubrt F., Šubrt R., Robeš

Trenéři: Tomáš Bilík, Petr Klimeš

| Autor: Petr | Vydáno dne 28. 09. 2010 | 1309 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |