"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

13. kolo - 2.5. 2010

1.FC Přerov "B" - Sokol Čechovice "B" 1 : 1 ( 1 : 0 )

Branka : 1 : 1 M.Řehák

V úvodu zápasu nás domácí přehrávali a zaslouženě se ujali vedení, naši hráči se nemohli prakticky celý poločas dostat do tempa a tak jedinou šance měl Marian Borovský, ale vystřelil těsně vedle. Soupeř nás přehrával ve středu pole, kde se dnes nedařilo Honzovi Sklenářovi a tak poločas skončil 1:0. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem tento výsledek zvrátit a částečně se nám to podařilo. Po pěkné přihrávce od Borovského vyrovnal Martin ŘEHÁK a chvilku před koncem mohl Martin i strhnout vítězství na naši stranu, ale jeho střelu brankář Přerova vyrazil - škoda. Jak se stalo zvykem, výborně hrála v obraně Viktorka Suchánková, ale pochvalu zaslouží za bojovný výkon ve druhé půli všichni hráči. Ve čtvrtém kole za sebou jsme tedy bodovali. Oproti podzimní části, kdy jsme měli na kontě nula bodů, je vidět zlepšení, nyní jich je na jaře 8, celkem tedy máme v tabulce 18 bodů.

1.FC Přerov "A" - Sokol Čechovice "B" 5 : 1 ( 2 : 1 )

Branky: 2:1 Borovský

S "A" týmem domácích jsme hned od začátku prohrávali 1:0 a bylo vidět, že hrajeme proti lepšímu mužstvu. Těsně před koncem poločasu jsme dostali ještě druhý gól ze sporně nařízené penalty a bylo to 2:0. Opět jsme se ale po poločase vzchopili a začali jsme domácí zlobit. Po trestném kopu Baťka se dostal k míči Sklenář, navedl si míč před bránu, ale brankář jeho střelu vyrazil. Naštěstí pouze před Mária BOROVSKÉHO pro kterého už nebyl problém dorazit míč do sítě 2:1. Když jsme se nadechovali k náporu a soupeře jsme přehrávali, zaúřadoval na hřišti rozhodčí. Jasný faul při dobíhání míče na Jardu Synka nechal bez povšimnutí, míč se dostal do zámezí a z následného rohu dali domácí třetí branku a bylo rozhodnuto. Poté už jsme základní sestavu prostřídali a i když mladící bojovali, tak nám Přerov přidal ještě další 2 branky. Myslíme si, že jsme ale opět nepropadli a odehráli jsme dvě velmi slušná střetnutí.

Sestava : Soldán - Synek, Batěk, Suchánková, Sklenář, Řehák M., Maděrka, Schuster, Jeřábek, Borovský

Trenéři: Aleš Maděrka, Jaromír Synek a Josef Sklenář

| Autor: Pepa | Vydáno dne 02. 05. 2010 | 1236 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |