"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11387
Okresní halová miniliga - 1.finálový turnaj - 23.1. Kostelec.

V neděli 23.1. hrála "A" přípravka v Kostelci první dva finálové zápasy okresní miniligy přípravek. Bohužel vstup do finálové části miniligy se klukům nevydařil, prohráli jsme úvodní utkání se Sokolem Olšany 2:3. I když jsme měli asi 7 tutových šancí, vychytal nás brankář Olšan.

Ve druhém zápase jsme už podali daleko lepší výkon a zvítězili jsme nad "béčkem" 1.SK Prostějov 2:0. Musíme se důkladně připravit na 5.2., kdy odehrajeme poslední 2 zápasy, které rozhodnout o našem umístění v zimní minilize.

1. Sokol Čechovice – Sokol Olšany 2:3 ( 1:1 )

Branky : 1:0 Borovský, 2:2 T.Batěk

Vstup do prvního utkání, které začalo dle plánu v osm hodin, bylo opět vlažnější, což v našem případě je věčná bolístka ranních zápasů na všech podobných turnajích..!!!

První tři minuty se hrálo spíše na polovině soupeře, ale bohužel i přes několik menších šancí se nám nepodařilo skórovat. Větší hrozba přišla ve 4. minutě první půle, kdy pěkně mířenou střelu Jakuba Páleníka zlikvidoval dnes výborně chytající brankář Olšan. Naši borci i nadále udávali tempo hry a nám se konečně v páté minutě podařilo zásluhou Mariána BOROVSKÉHO konečně otevřít skóre zápasu na 1:0.

Následně se nám nepodařilo v dalších čtyřech minutách proměnit tři jasné golové situace, napřed Kuba Flajsar, krátce na to Tomáš Batěk při samostatné akci sám na brankáře, a pak Kuba Páleník.

Po těchto nezdarech přišla menší sprcha v podobě vyrovnávací branky minutu před koncem první půle, kdy při brejku hráče Olšan musel Martin Řehák za cenu faulu a žluté karty zastavit útočníka a po následném přímém kopu, kdy se nedokázala zformovat naše zed, jsme inkasovali vyrovnávací branku.

Druhá půle se nesla víceméně ve stejném duchu první půle, ale ve druhé minutě přišla další rána v podobě branky do naši sítě, kdy chyba obrany a brankáře Filipa Kolaříka nás dostává do nepříjemné situace. I tak to naše kluky nezlomilo a následovalo několik dobrých útočných akcí, zmíním jak střelu Martina Řeháka , tak šance Kubu Flajsara o dvě minuty později. Naše snaha a vytrvalost se přece jen vyplatila a v 9. minutě přesně zamířil Tomáš BATĚK a srovnal na stav 2:2. To naše borce nabudilo a trenérům spadl kámen ze srdce. Hra se přelévala jak na stranu Olšan, tak k nám a 30 sekund před koncem přišla studená sprcha, kdy nám soupeř opět po zmatku při obranné činnosti uštedřil tvrdou ránu v podobě branky do naši sítě, a upravil stav na 2:3. Bohužel i přes rychlou rozehrávku a jednu šanci, se nám již nepodařilo stav obrátit a tak jsme papírově slabšího soupeře dnes nedokázali překonat.

2. Sokol Čechovice – 1.SK Prostějov "B" 2:0 ( 1:0 )

Branky : 1:0 Sklenář, 2:0 Flajsar

Vstup do druhého utkání, které začalo v 9.20 hod byl uplným opakem prvního utkání. Naši borci nabrali odvahu v šatně a řádně vyhecovaní vlétli na sice mladšího, ale neustále se zlepšujícího soupeře, plnou parou.

Od úvodních minut byl na hřišti vidět velice pěkný kombinační fotbal, kde soupeř předváděl přesnou hru na nohu a také si vytvořil v úvodních 2. minutách první dvě nebezpečné šance, které ovšem zlikvidoval výbornými zákroky Martin Soldán. To ovšem naše borce vyhecovalo a začali na soupeře tlačit přesnou útočnou a kombinační hrou.Tento útočný přechod se záhy vyplatil a během 3 minut jsme měli dvě gólové šance, ale až ta třetí v 7. minutě první půle byla gólovou, kdy Honza SKLENÁŘ po dvou kličkách pěkně zakončil a ujali jsem se vedení 1:0. Bojovné nasazení obou týmů neustávalo a tato snaha přinesla našemu týmu v 11.minutě další slibnou šanci Kuby Flajsara, leč gól z toho nepadl. Netrvalo ani dvě minuty a přišla další vlna šancí, kdy nejprve Mário Borovský spálil šanci a následně Kuba Páleník, který dnes střelecké štestí neměl. Poslední zajímavou akcí, byla půl minuty před koncem první půle jěště střela Tomáše Baťka, avšak zase neúspěšná.

Druhá půle se nesla jako přes kopírák celé první půlky, bylo vidět spoustu pěkných fotbalových momentů a ve 4.minutě se náš tým konečně dočkal druhé branky, kdy při akci Marka Růžičky a jeho následné střele, dorážel do prázdné brány Kuba FLAJSAR. Zbytek utkání již nepřinesl žádné branky a tak jsme vyšli tentokrát s nulou a vítězně....