"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11418
Muži "A" - 9.kolo : S.Bělotín - S.Čechovice 0:5 ( 0:1 ) - dohrávka.

18.10.2012 - dohrávka

SOKOL BĚLOTÍN - SOKOL ČECHOVICE 0:5 ( 0:1 )

Branky :  0:1 Kolečkář ( Hatle ), 0:2 Jansa ( Matula ), 0:3 Matula ( Kolečkář ), 0:4 Jahl ( Chmelík ), 0:5 Chmelík ( Matula )

Švéda

Hatle -  Vinklárek -  Zacpal  -  Prášil

Jansa  -  Kolečkář -  Hodulák  - Matula

Haluza  -     Jahl

Střídali :  Klimeš ( Haluza ), Chmelík ( Jansa ), M.Horák ( Kolečkář )

Trenér : Jaroslav Liška

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Ve čtvrtek 18.10. zajížděli naši kluci k dohrávce utkání 9.kola do Bělotín a po zkušenostech z před 14 dní, kdy bylo hřiště úplně pod vodou, si všichni přibalili šnorchly a ploutve. Naštěstí však nebylo nic potřeba a podle našich meteorologů svítilo sluníčko a vál mírný vánek rychlostí 3 metry za vteřinu. Zkrátka a dobře, měli jste tam být.

V 15.00 hod. středoevropského času zahájil sudí Oulehla utkání dlouhým mohutným  hvizdem, div se všichni nesložili na zem. Začátek byl oboustraně velmi opatrný, asi se čekalo až zahřmí, a ono zahřmělo. Ve 12.minutě byl vyhecován spoluhráči Franta "JAMAL" KOLECKÁŘ, aby už konečně vystřelil, takže poslechl a po jeho ráně se mohli všichni naši fotbalisté radovat 0:1.Zbytek poločasu se pak odehrával tak nějak na hřišti, kde se však nic zajímavého už  neurodilo. Bylo to i díky velké zásluze pomezního rozhodčího, který v místním potoce sledoval rej kačen a aby nemusel pozorovat i druhou stranu ( to znamená hřiště ), měl pro jistotu pořád praporek nahoře na znamení našeho neustálého postavení mimo hru.

Druhý poločas začal velkým náporem hlavního rozhodčího na naše velké vápno. Do 65.minuty se na naši branku kopalo asi 30 trestných kopů, ale naštěstí pro nás potvrdili domácí svoji střeleckou impotenci. A když pak Roman Švéda zneškodnil tygřím skokem bombu chlapce s ortézou na ruce, mohli jsme konečně přejít na polovinu Bělotína. V 70.minutě jsme rychle rozehráli z půlky míč na Matulu, ten procitl :-) a poslal milimetrovou přihrávku na Petra JANSU a ten i kdyby měl sůl v očích, musel trefit prázdnou branku - 0:2. Domácí pak už šli asi do šatny, protože hned o minutu později vrátil Kolečkář míč do vápna a jen všichni zírali, jak se Tomáš MATULA  zavěsil do vzduchu ( asi tak 20 cm nad pažit ) a "hlavou" ( podruhé v životě :-)   ) ,  jako v dobách své největší slávy Honza Koller, o tyč zvýšil naše vedení už na 0:3. Rezignaci soupeře pak podtrhl Luděk JAHL, který si udělal z obránců diváky a přidal další branku. Protože pak naši věrní fanoušci začali skandovat "my chceme gól", přišel na hřiště ofenzivní běhavý stoper CHMELÍK, který chvíli po vystřídání zničeho nic běžel z půlky sám. Po jeho vyčerpávající rychlé "chůzi" vystřelil a pak už šel slavit pátou branku. Závěrečný hvizd rozhodčího odstartoval  další dlouhou oslavnou noc, kdy samozřejmě hoši slavili nealkoholickým pivem a kofolou, protože uvědoměle mysleli na to, že je v sobotu čekají silné Klenovice.

Článek zaznamenal Peter Šejkspír Haluzmen :-).

| Autor: Pepa | Vydáno dne 18. 10. 2012 | 951 přečtení |
| Počet komentářů: 1 | Přidat komentář |