"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11418
Muži "A" - 8.kolo S.Čechovice - FK Hlubočky 1:2 ( 1:0)

30.9.2012

SOKOL ČECHOVICE -  FK HLUBOČKY 1:2 ( 1:0 )

Branka :  1:0 Jansa ( Jahl )

Švéda

Prášil  -  Vinklárek -  Zacpal  -  L.Šťastný

Hatle  -  Haluza  -   Hodulák - Matula

Jahl - Jansa

Střídali :  Kolečkář ( Prášil ), Klimeš ( Jansa )

Trenér : Jaroslav Liška     Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

V neděli k nám zavítal, podle výsledků náš neoblíbený soupeř, FK Hlubočky se kterým jsme v loňské sezóně  prohráli dvakrát 0:2. Za pěkného slunečného počasí jsme se do soupeře nebojácně pustili a hned v 7.minutě měl po střele Jansy, který nebezpečně vystřelil z pravé strany,  velkou šanci Jahl. Odražený míč sice zpracoval, protože však byl blízko brankáře, už míč do sítě dopravit nedokázal. O minutu později zahrozily i Hlubočky, ale Roman Švéda se zaskočit nenechal. Ve 13.minutě vystřelil nebezpečně, ale naštěstí pro náš vedle, hostující hráč. V 14.minutě měl obrovskou šanci po rohovém kopu Vinklárek, ale jeho hlavička jen rozduněla břevno, které se snad chvěje ještě teď. V další minutě střílel Matula těsně vedle levé tyče. Ale v 17.minutě jsme se konečně dočkali. Centr Luďka Jahla dopravil do sítě hlavou Petr JANSA.  Hosté ohrozili naši bránu o chvíli později, ale nebezpečný centr do vápna Švéda vyrazil. Ve 23.minutě jsme museli bohužel využít prvního střídání. Místo zraněného Michala Prášila ( vymknutý kotník ) šel na plac Franta Kolečkář.  Hlubočky mohly do půle vyrovnat, ale po nebezpečně zahraném rohu šla střela těsně vedle a tak poločas skončil 1:0.

Bohužel vstup do druhé půle se nám vůbec nevydařil, asi jsme byli duchem ještě v šatně a naší nepřítomnost na hřišti soupeř bez milosti využil. V rozmezí jedné minuty otočil skóre a vstřelil nám 2 branky. Nejprve přišel pěkný centr na penaltu, kde to útočník napalil pod břevno a bylo to 1:1 a hned o minutu později po pěkné kombinaci a technické střele k pravé tyči  vedou Hlubočky 1:2. Naši hráči se z této facky vzpamatovali až za 5 minut. Matula poslal z levé strany krásný centr na malé vápno, ale nabíhající "hlavičkář" Mates Hatle dal těsně nad. V 64.minutě jsme si vytvořili další šanci, ale na brankové čáře vyrazil obránce Hluboček míč směřující do brány rukou, bohužel píšťalka rozhodčího zůstala němá. O chvilku později mohli vsítit branku i hosté, ale míč šel těsně vedle. Náš tlak začal sílit, ale branka ne a ne padnout. V 68.minutě jsme předvedli divákům nádhernou akci, Haluza našel krásnou uličkou nabíhajícího Hatleho, ten hned z první dal na malé vápno na nabíhající Jahla, ale ....k údivu všech se náš kanonýr netrefil . Luděk Jahl mohl vše napravit v 71.minutě, na pravé straně pokutového území se vymotal z obležení obránců, ale po jeho bombě se opět třáslo břevno. Poté se 2x vyznamenal Roman Švéda a tak byl stav pořád 1:2. V poslední pětiminutovce jsme měli ještě dvě velké příležitosti. Po centru Hoduláka Jahl přestřelil a v 89.minutě jsme kopali přímý kop, ten se dostal ke střídajícímu Žídkovi, ale míč šel opět těsně vedle pravé tyče. O pár okamžiků později rozhodčí naše trápení raději už ukončil, gól by jsme nedali asi ani kdyby jsme hráli do tmy.  Bohužel i s takovým množství šancí se dá zápas prohrát. Je to škoda, ale musíme se z toho otřepat a pokusit se zabojovat o body v Bělotíně.

Rekapitulace našich šancí :

7.minuta - Jahl doráží střelu Jansy, ale brankář vyráží

14.minuta - Vinklárek po rohu hlavou razítkuje břevno

15. minuta  - Matula po pěkném uvolnění střílí těsně vedle levé tyče

17.minuta - Jansa po centru Jahla dává hlavou branku

59.minuta - Hatle dává hlavou centr Matuly nad

64.minuta - obránce hostí zahrál an brankové čáře rukou, ale píšťalka rozhodčího mlčí

68.minuta - krásná akce, Jahl střílí vedle levé tyče

71.minuta - Jahl palí do břevna

88.minuta - po centru Hoduláka Jahl přestřeluje

89.minuta - po přímém kopu střílí Žídek těsně vedle pravé tyče

| Autor: Pepa | Vydáno dne 02. 10. 2012 | 1045 přečtení |
| Počet komentářů: 58 | Přidat komentář |