"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11391
Muži B - 18.kolo : FC Dobromilice - S.Čechovice "B" 1:1 (0:1)

19.4.2009

FC DOBROMILICE - SOKOL ČECHOVICE "B"   1:1  (0:1)

Branka : 0:1 T.Kučera ( Drešr )

Trajer

Hasa    -    P.Antoníček    -    Holinka    -    Obručník

J.Horák    -      Z.Šťastný    -      L.Šťastný    -    Vítek

Drešr    -    T.Kučera

Střídal :

P.Nakládal ( Vítek ), R.Lisický ( J.Horák )

Trenér : Petr Antoníček

Vedoucí mužstva : Josef Sklenář

V Dobromilicích se odehrál velmi důležitý zápas se soupeřem, který bojuje stejně jako my o záchranu v soutěži. V první půli hráli domácí s podporou větru a byli lepším celkem. Našemu technickému mužstvu neseděl velmi hrbolatý terén, který znemožňoval téměř jakoukoliv kombinaci, jenom pro vykreslení - asi 5x za první poločas skončil míč po záhadném odskoku při zpracování na ruce hráčů. Dobromilice nás přitlačily na naši polovinu jednoduchou hrou a hlavně nakopáváním míčů, které nebezpečně posílal do našeho pokutového území hlavně jejich stoper. Takže naši obránci si pěkně zahlavičkovali, zejména hrající "legenda" a kapitán týmu Petr Antoníček, který hrál na místě předstopera. Po zápase měl na svém kontě asi 356 hlavičkových soubojů. Také ostatní obránci bez práce nezůstali, např. Martin Holinka při jedné nebezpečné šanci vykopával obětavě míč z prázdné brány a následně se téměř minutu "vymotával" z brankové sítě, kde po svém zákroku skončil. I brankář Lukáš Trajer čelil v zápase několika dalekonosným střelál, ale se všemi si poradil. My jsme v první půli měli prakticky jenom 2 šance, první se zrodila asi ve 27.minutě, kdy z trestného kopu nebezpečně střílel Zdeněk Šťastný a druhá skončila ve 45.minutě gólem. Do brejku se dostal Eda Drešr, z velkého vápna vystřelil a trefil pravou tyč, naštěstí byl u odraženého míče jako první rychlonohý Tomáš KUČERA a přízemní dorážkou k levé tyči jsme se ujali vedení.

Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší, bohužel šance které jsme měli k pojištění výsledku k brance nevedly. A v 85.minutě domácí udeřili, po špatně odkopnutém míči, kopali roh a ze skrumáže se jim podařilo vyrovnat. Konečný výsledek z Dobromilic tedy zněl 1:1.

| Autor: Pepa | Vydáno dne 19. 04. 2009 | 1326 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |