"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11427
Muži A - 4.kolo : SK Jesenec - S.Čechovice 2:1 (1:0)

30.8.2009

SK JESENEC - SOKOL ČECHOVICE    2:1  (1:0)

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Ve 4.kole jsme zajížděli do Jesence, kde jsme odehráli další mistrovský zápas. V našem dresu se v tomto zápase představila na místě stopera nová akvizice z 1.SK Prostějov Jirka Kubalík ( přejeme mu v našem mužstvu hodně úspěchů ).

Úvod zápasu nám bohužel nevyšel a hned ve 2.minutě jsme z pokutového kopu po faulu Dvořáka prohrávali 1:0. Poté se hra odehrávala ve středu hřiště a přelévala se z jedné strany na druhou. Ve 30.minutě jsme měli obrovskou šanci na vyrovnání, Petr Haluza nacentroval míč před branku, Honza Horák v pádu vystřelil, ale domací brankář střelu vyrazil před sebe. K míči se dostal Tomáš Bilík, ale golman jeho dorážku opět vyrazil. Z protiútoku se vytáhl Roman Švéda, který lapil střelu ze 16 metrů. O 4 minuty později vytáhl Roman Śvéda další skvělý zákrok, když po rohu reflexivním zákrokem zabránil jistému gólu. Ve 43.minutě jsme měli opět šanci my, ale Horákovu dorážku jesenecký brankář opět vychytal.

V 57.minutě rozehráli domáci po trestném kopu signál, který skončil málem brankou, ale těsně před brankovou čárou odkopl míč do bezpečí Radek Šteigl. Další šanci Jesence zlikvidoval opět Švéda, který se natahoval tak dlouho, až míč vyškrábl mimo bránu. Naše akce táhl zejména agilní a neúnavný Jarda Vinklárek, který se snažil rozehrávat a tvořit naši hru. V 72.minutě se dostal po rohu ke střele nováček Jirka Kubalík, ale jeho střela šla těsně nad. O chvíli později se napřáhl k dalekosné střele Bořek Chmelík a ta skončila k naší smůle na spojnici břevna a tyče. V 76.minutě jsme kopali trestný kop z pravé strany, bohužel domácí míč odhlavičkovali, byl z toho ukázkový brejk po pravé straně, následovalo přihrávka na volného hráče před bránu a pro toho už nebyl problém uklidit míč do naší sítě 2:0. Nám se podařilo snížit až v 87.minutě, když se po centru Honzy Horáka trefil ke vzdálenější tyči přízemní střelou Petr BÍLÝ. V poslední minutě mohl vyrovnat hlavou znovu Petr Bílý, ale tentokráte mířil nad a tak jsme nakonec podlehli v Jesenci po zlepšeném výkonu (oproti minulému zápasu ) 2:1. Všichni věříme, že se nám konečně podaří uspět příští týden v derby s Plumlovem.

| Autor: Pepa | Vydáno dne 30. 08. 2009 | 1160 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |