"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11398
Muži A - 20.kolo : S.Čechovice - S.Troubky 2:0 (0:0)

9.5.2010

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL TROUBKY    2:0  (0:0)

Branky : 1:0 Hruda ( Haluza) , 2:0 Hruda ( M.Horák )

Brablec

M.Bilík    -     L.Šťastný    -    Vinklárek    -    Mach

Bílý  -   Kubalík  -   M.Horák  -     Urbánek

R.Šteigl         -         Haluza

Střídali : Hruda ( Kubalík ), Chmelík ( R.Šteigl )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

V neděli nás čekal silný protivník, pátý tým tabulky Sokol Troubky. Jak silný je to tým, zjišťovali hráči i diváci prakticky celý zápas. Hned z rozehrávky zautočili hosté a Radek Brablec musel po 10 vteřinách vyrážet nebezpečnou střelu po zemi. Ve 2.minutě přišla přízemní přihrávka na malé vápno, ale naštěstí útočník Troubek přestřelil. Hosté si od začátku vytvořili převahu a my jsme na to bohužel nedokázali odpovědět a prvních 20 minut jsme se jen bránili. V 15.minut přišla další šance Troubek, ale Radek Brablec střelu z 10 metrů kryl. Ve 22.minutě jsme měli první a vlastně i jedinou šance v první půli. Radek Šteigl si v pokutovém území zpracoval míč, ten se dostal k Petrovi Bílému, ale jeho střela šla těsně nad. V 26.minutě nám všem zatrnulo, když Brablec udělal malou chybu a míč mu vypadl z rukou, ale naštěstí ho na brankové čáře zastoupil obránce. O minutu později musel trenér Stanislav Bilík sáhnout k prvnímu střídání, když Jirku Kubalíka vystřídal Karel Hruda a jak se později ukázalo, trenér měl šťastnou ruku. Bohužel zranění Jiřího Kubalíka je vážnější ( meniskus + vazy ) a sezóna pro něj skončila. Jirko, přejeme Ti co nejdřívější uzdravení a návrat do našeho kolektivu. Ve 31.minutě napravil Radek Brablec svou předchozí chybu a chytil jasnou tutovku. O dalších 5 minut později bylo před naší bránou znovu nebezpečno, ale opět nic. Těsně před koncem půle jsme zahrozili i my, když po pěkné akci Petra Haluzu, střílel vedle Petr Mach. Bohužel před odchodem do šaten došlo v našem mužstvu ke druhému střídání, když oporu Radka Šteigla nahradil Bořek Chmelík. A opět se jelo do nemocnice, tentokrát to vypadá na naštíplou holeň. Přejme i Radkovi brzké uzdravení a pevně věříme, že stihne konec sezóny.

Ve druhém poločase se obraz hry o něco zlepšil, hosté byli pořád lepším celkem, ale jejich dominantnost už nebyla tak velká. A tak přišly i naše šance. V 54.minutě jsme kopali roh, k odraženému míči se dostal Martin Horák, ale jeho tvrdou střelu brankář vyrazil. O chvíli později jsme zahrávali další roh, ale hosté podnikli rychlý protiútok, ale znovu se vyznamenal Brablec. Z následného útoku se do zakončení dostal Karel Hruda, ale ani on nerozvlnil síť. A jak už to tak ve fotbale bývá, tak dlouho si Troubky vytvářely šance, až udeřili domácí. V 61.minutě si Petr Haluza obhodil obránce, od rohového praporku přihrál na malé vápno, kde si naběhl Karel HRUDA a mezi nohama prostřelil brankáře - 1:0. O dvě minuty později se dostal nadostřel Martin Bilík, ale jeho technická rána skončila na břevně. Hosté přidali, snažili se vyrovnat, ale naše obrana v čele s Vinklárkem a Šťastným pracovala bezchybně. V záloze spoustu míčů vybojovali Urbánek, Bílý, Horák a Haluza, a tak Troubky ne a ne vyrovnat. A ve 36.minutě bylo v našem táboře ještě veseleji. Dlouhou křížnou přihrávku Horáka si na pravé straně hřiště zpracoval Karel HRUDA v pokutovém území obelstil i obránce a levačkou prostřelil brankáře, a bylo to 2:0. O chvíli později mohlo být ještě veseleji, Martin Horák získal na půlce míč a jeho odvážné sólo, kdy přešel přes tři hráče, ztroskotalo na brankáři. Chybělo mu půl kroku a mohl ho lehce přelobovat. Škoda, ale i tak to byl pěkný fotbalový moment. Do konce zápasu se pak už nic vážnějšího neudálo, naši hráči důsledně bránili a míče které šly na bránu spolehlivě pochytal Radek Brablec. Dle reakce diváků po zápase, měl Radek na tom, že body zůstaly doma velkou zásluhu a jeho výkon byl velmi kvalitní. Pochvalu si ale zaslouží za bojovnost všichni hráči. Kluci díky. Věříme, že i v Klenovicích se budete rvát dál a podaří se vám přivést pěkný výsledek.

| Autor: Pepa | Vydáno dne 09. 05. 2010 | 1446 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |