"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11397
Muži A - 18.kolo : S.Čechovice - S.Kojetín 2:1 (1:0)

25.4.2010

SOKOL ČECHOVICE - SLAVOJ KOJETÍN    2:1  (1:0)

Branky : 1:0 M.Horák ( Haluza ), 2:0 Bílý ( L.Šťastný )

Brablec

Mach    -     L.Šťastný    -    Vinklárek    -    Gréza

Bílý  -   Haluza  -   R.Šteigl  -     Urbánek

Hruda         -         M.Horák

Střídali : Kubalík ( Haluza), Chmelík ( Hruda), Laník ( Urbánek )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

V úvodu zápasu jsme na soupeře vlétli a během 5 minut jsme si vytvořili 3 tutovky, které jsme ale bohužel neproměnili. Do první se dostal Bílý, potom Haluza a nakonec Urbánek, který nastřelil tyč. V 8.minutě ale konečně udeřilo. Haluza přihrál Martinovi HORÁKOVI, ten si na velkém vápně přehodil míč na levačku a přesnou střelou otevřel skóre. V 16.minutě dostal pěkný míč do křídla kapitán Bílý, který centrem před branku hledal nabíhajícího Hrudu, ale hostující obránce stačil míč odkopnout. Ve 28.minutě předvedl první ze svých parádních zákroků Radek Brablec. Hosté vyrovnali hru a začali se nebezpečně tlačit před naši branku. Kojetínský útočník krásně vystřelil, ale Brablec střelu vyrazil, dorážka mířila na tyč a pak ji náš brankář chytil. Ve 37.minutě nás znovu drží nad vodou Brablec, když chytá jistý gól a tak poločas končí stavem 1:0.

Ve 49.minutě proniká rychlonohý Karel Hruda po pravé straně do vápna a místo centru volí křížnou střelu, která bohužel končí na levé tyči. V 53.minutě kopali hosté roh, míč se odráží před pokutové území, kde se do něj opře z voleje hráč hostí, ale i s touto nebezpečnou střelou si Brablec poradí. Skóre se mění o osm minut později, na dlouhý centr L.Šťastného si naběhne Petr BÍLÝa v pádu špičkou kopačky vystřelí, brankář tuto střelu vyrazí, nicméně nám pomůže dobíhají obránce, který si míč srazí do branky - 2:0. Tento stav ale dlouho nevydrží a Kojetín po pěkné akci snižuje v 66.minutě na 2:1 a až do konce zápasu se odehrává nervydrásající boj. Rozhodnutí měl v 81.minutě na svých kopačkách střídají Kubalík, kterému do stovacetiprocentní šance přihrál Horák, ale Jirka sám před brankářem střílí těsně vedle. A málem u nás platilo pravidlo "nedáš-dostaneš". O minutu později předvádí Radek Brablec svůj poslední skvělý zákrok v tomto zápase a zabraňuje jistému gólu, když vytáhne míč směřující do šibenice a vyslouží si potlesk na otevřené scéně. Závěr zápasu už kluci odbojují, Kojetín nás přitlačil před naši bránu, centry se jen hrnou, ale cennou výhru se nám podaří udržet. Velmi dobře zahrála v tomto zápase obrana v čele s L.Šťastným a Vinklárkem, s krajními beky Grézou a Machem. V záloze si zaběhali a vybojovali spoustu míčů Šteigl s Haluzou, které podporovali po krajích Bílý s Urbánkem, v útoku hrozili mladíci Hruda s Horákem. Kluci díky a snad se nám bude dařit i příští týden v Dubu.

| Autor: Pepa | Vydáno dne 25. 04. 2010 | 1258 přečtení |
| Počet komentářů: 4 | Přidat komentář |