"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11426
Muži A - 14.kolo : S.Čechovice - SK Slatinice 1:1 (1:1)

28.3.2010

SOKOL ČECHOVICE - SK SLATINICE    1:1  (1:1)

Vedoucí mužstva : Zdeněk Šťastný

Před jarní částí došlo u nás ke změně na brankářském postu, když zraněného Romana Švédu nahradí v naší bráně Radek Brablec. Roman je po operaci kolene a zřejmě celé jaro bude mimo. Přejeme mu co nejdřívější uzdravení a brzký návrat do brány. Nicméně do branky šel v prvním zápase dorostenec Milan Piták, protože Radek Brablec se vrátil těsně před zápasem ze zahraničí a k dispozici bude až od dalšího zápasu.

Začátek utkání byl o 5 minut odložen, protože těsně před úvodním hvizdem začaly padat kroupy, nicméně počasí se brzy umoudřilo a mohlo se začít. Ale neuběhlo ani 20 vteřin a Milan Piták už lovil míč ze své sítě. Po naší špatné rozehrávce se dostal míč k útočníkovi Slatinic a ten z 11 metrů překonal našeho brankáře. Z tohoto šoku jsme se brzy otřásli a v 7.minutě jsme po rohovém kopu vyrovnali, když se trefil kanonýr Marek ZAČAL. O další 10 minut později jsme znovu kopali roh a opět jsme málem dali branku. Jirka Kubalík se dostal k míči u levé tyče asi 5 metrů od brankové čáry, ale brankář hostů jeho střelu skvěle vyrazil. Také hosté měli do půle velkou šanci, ale Piták míč zneškodnil.

Ve druhé půli se mohli ujmout vedení Slatinice, jejich útočník se proháčkoval až před Pitáka, ale z deseti metrů naštěstí přestřelil bránu. V 61.minutě vybojoval míč na levé straně pokutového území Honza Horák, ale střelou v pádu těsně minul pravou tyč brány. A o deset minut později mohl stejný hráč rozhodnout. Petr Haluza bojoval o míč s golmanem hostí, který vyběhl daleko z brány. K míči se dostal Horák, a skákavý míč poslal obloukem na prázdnou bránu, bohužel ten se odrazil od břevna zpět do hřiště. V zápětí se málem potvrdilo tradiční "nedáš - dostaneš", naštěstí se ale zaskvěl brankář Piták a míč vyrazil těsně vedle tyče. V závěru zápasu se dostali na hřiště poprvé i dorostenci Luděk Jáhl a Marek Zacpal, ale ani oni bohužel branku nevstřelili a tak zápas skončil nerozhodně 1:1.

| Autor: Pepa | Vydáno dne 28. 03. 2010 | 1300 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |