"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11433
Muži A - 11.kolo : S.Kožušany - S.Čechovice 0:2 (0:0)

18.10.2009

SOKOL KOŽUŠANY - SOKOL ČECHOVICE    0:2  (0:0)

Vedoucí mužstva : Josef Sklenář

Na výborně připraveném hřišti v Kožušanech jsme podali velmi dobrý výkon a zaslouženě jsme si odvezli 3 body. Úvodních 20 minut bylo celkem vyrovnaných a žádné mužstvo nemělo brankovou šanci. První nebezpečnou příležitost jsme měli my, Pavel Gréza z velkého vápna střílel nebezpečně vedle levé tyče. Vzápětí zahrozili i domácí, jejich kanonýr Psotka překonal střelou z voleje Romana Švédu, ale míč z brankové čáry vykopl Martin Bilík. Největší naši příležitost v první půli měl Honza Horák, který po centru Petra Bílého hlavičkoval do tyče. Těsně před poločasem střílel těsně nad Petr Haluza a tak do šaten se šlo za stavu 0:0.

Hned ve 46.minutě jsme se dostali do vedení a tento moment předznamenal průběh druhé půle. Po faulu na soupeřově polovině jsme kopali trestný kop, Bílý přiťukl míč Petru HALUZOVI a ten nechytatelnou střelou z pětadvaceti metrů trefil šibenici. O deset minut později mohl zvýšit Jara Vinklárek, ale po rohovém kopu hlavičkoval pouze do noh brankáře. Kožušany jsme v této chvíli kombinačně přehrávali a vytvářeli si i další šance. Po vyšachování domácí obrany střílel těsně vedle Radek Šteigl. A v 68.minutě jsme zvýšili na 0:2. Po trestném kopu byl v pokutovém území sražen Petr BÍLÝ a sám faulovaný hráč penaltu proměnil, když poslal brankáře na opačnou stranu než míč. Kožušany se po této brance trochu vzpamatovaly a začaly nebezpečně ohrožovat naši branku, ale brankář Roman Švéda a obrana v čele se stopery Markem Začalem a Martinem Bilíkem skvěle vše odvrátila. Zvýšit naše vedení mohl Honza Horák, který se po dlouhém pasu řítil sám na brankáře, ale jeho bomba do břevna málem vyvrátila domácí bránu. V závěru otevřeli domácí obranu s cílem zkorigovat výsledek a tak několikrát šli naši hráči dva nebo tři na jednoho, bohužel naše zakončení bylo špatné a nebo branka padla z ofsajdu ( střelec byl střídající Lukáš Dvořák ). Minutu před koncem šel znovu sám na brankáře Honza Horák, ale branka mu asi nebyla souzena, protože nastřelil pouze domácího brankáře a tak byl po závěrečném hvizdu stav 0:2. O tento cenný výsledek se svým bojovným výkonem zasloužilo celé mužstvo, které tentokrát soupeře jasně přehrálo. Kluci děkujeme !!!!

| Autor: Pepa | Vydáno dne 18. 10. 2009 | 1265 přečtení |
| Počet komentářů: 2 | Přidat komentář |