"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Komentář k turnaji v Troubkách

V sobotu 30.11.2008 se zúčastnila přípravka „B“ ročníku 2000 svého prvního halového turnaje v Troubkách. Turnaji předcházel páteční přípravný zápas se Sigmou Olomouc, ve kterém jsme sice podlehli po pěkném boji 8:9, ale důležité bylo, že si naši hráči vyzkoušeli, jak se hraje v hale.

Branky : 1:0 Batěk, 2:0 Běhal, 3:0 Batěk

Nastoupili jsme hned k prvnímu utkání turnaje proti mužstvu KMK Přerov „A“. K velkému překvapení trenérů a rodičů jsme zvítězili 3:0 !!! Po našem úvodním tlaku se hra vyrovnala a soupeř se začal dostávat na naši polovinu. Pak se ale k přímému kopu postavil TOMÁŠ BATĚK a nekompromisní střelou od poloviny hřiště nás poslal do vedení. O chvíli později se trefil JIRKA BĚHAL a bylo to 2:0. Třetí branku přidal opět z přímého kopu TOMÁŠ BATĚK a první vítězství bylo na světě.

2. SOKOL ČECHOVICE – SK HRANICE      1:1

Branka : 1:1 Batěk

Ve druhém zápase nás čekal silný celek SK Hranice. Bohužel hned v první minutě se soupeř ujal vedení po naší vlastní brance. Hra byla poměrně vyrovnaná, naše první čtveřice hrála velmi dobře a asi v 5.minutě TOMÁŠ BATĚK srovnal skóre. Od té doby jsme začali získavat převahu, do velkých šancí se dostali Jirka Běhal a Kuba Flajsar, ale branka nepadla. Poté nastřelil Tomáš Batěk břevno a přišla poslední minuta, ve které brankář Pavel Maděrka přešlápl čáru pokutového území a byla proti nám nařízena penalta. Naštěstí ji pěkným zákrokem Pavel zneškodnil a vychytal nám cennou remízu. Všichni naši hráči podali výborný výkon.

3. SOKOL ČECHOVICE – 1.SK PROSTĚJOV 0:0

Branka : -----

Dalším soupeřem byl náš městský rival z Prostějova, který byl samozřejmě favoritem. Pozici favorita hráči soupeře celý zápas potvrzovali,nastřelili dvakrát břevno, dostávali se do šancí, ale skvělý výkon Pavla Maděrky v bráně a výborná hra celého mužstva, znamenala po závěrečném hvizdu rozhodčího remízu 0:0. Bojovný výkon podali zejména obránci Jarda Synek, Kuba Cigr, Honza Sklenář a Martin Soldán.A tak jsme měli po třech zápasech na svém kontě 5 bodů a před závěrečným zápasem s Tescomou Zlín nebylo nic rozhodnuto. Mohli jsme hrát jak o 7 až 8.místo, tak i finále. V případě prohry o více jak o 6 branek, by nás čekal boj
o 7-8.místo, v případě jakékoliv jiné porážky nebo remízi by jsme hráli
o 5-6.místo a v případě
vítězství by jsme hráli finále !

A jak to tedy dopadlo ?

4. SOKOL ČECHOVICE – TESCOMA ZLÍN   3:4

Branky : 1:2 Růžička, 2:2 Batěk, 3:2 Růžička

Vstup do zápasu vyšel lépe favorizovanému soupeři ze Zlína a ve 4.minutě vedli 0:2. Ale naši chlapci se nevzdali. O minutu později snížil MAREK RŮŽIČKA na 1:2 a za chvíli podcenil soupeřův brankář odkop TOMÁŠE BAŤKA a lehký míč mu prošel pod nohou – 2:2. Teď už nám stačila jedna branka a postupovali by jsme do finále. A ta branka přišla !!! Průbojný RŮŽIČKA se prodral přes dva protihráče a vedli jsme 3:2. O minutu později se dostal do velké šance Běhal, ale přestřelil. K postupu nám chyběly
2 minuty. Bohužel soupeř se nevzdal a vyrovnal na 3:3 a těsně před koncem jsme dostali ještě čtvrtý gól. Prohra 3:4 pro nás znamela boj
o konečné 5-6.místo a po závěrečném hvizdu se ocitly na tvářích kluků slzy.

Ale kluci si za svůj předvedený výkon zasloužili potlesk všech diváků v hale.  Pevně věříme, že se postup do finále podaří někdy příště.

5. SOKOL ČECHOVICE – 1.HFK OLOMOUC 0:2

V posledním utkání o 5-6.místo jsme dali šanci všem chlapcům sestavy a ačkoliv byl zápas dlouho vyrovnaný, nakonec se z vítězství radoval soupeř z Olomouce. Dobrý výkon podali v tomto zápase hráči  David Frohn, Kuba Flajsar i benjamínek našeho mužstva - Jirka Hájek. Ale ani tato porážka nám nezkazila velmi dobrý pocit z úvodního turnaje. Chlapci nás svými výkony překvapili a potvrdili nám, že hrát se dá opravdu s každým.

Trenéři : Pavel Maděrka a Josef Sklenář

| Autor: Petr | Vydáno dne 17. 12. 2008 | 1295 přečtení |
| Počet komentářů: 2 | Přidat komentář |