"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Vynikající úspěch v Luhačovicích !!!

V sobotu 21.3. jsme si udělali delší výlet a odehráli jsme v nádherné hale v Luhačovicích předposlední halový turnaj. A protože jsme měli tři dny před odjezdem problémy na brankářském postu, když onemocněl Pavel Maděrka, vyřešili jsme to nakonec hráčskou pomocí dvou kluků na zkoušku z Viktorky Přerov, za což trenérovi a hráčům velmi děkujeme. A oba nám velmi pomohli, Honza Dytrych se stal nejlepším brankářem turnaje a Štěpán Langer zase zazářil střelecky. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev převážně ze Zlínského kraje a vítězem se nakonec stalo družstvo FC Slušovice, které jsme jako jediní porazili. A tímto vítězství v našem posledním zápase jsme se dostali na 3.místo, za FC Slušovice a Tatran Brno, což je výborný výsledek.

Branka : -----

V úvodní zápase turnaje jsme se utkali s naším známým soupeřem, celkem Hanácké Slávie Kroměříž. A byl to typický úvodní zápas turnaje, moc šancí se neurodilo ani na jedné straně a pokud soupeř na naši bránu vystřelil, spolehlivě to zlikvidoval Honza Dytrych. Po závěrečném hvizdu rozhodčího byl tedy na ukazateli stav 0:0. Mimochodem tento výsledek byl na turnaji velmi častý. Pro náš celek byla tato remíza velmi cenná.

2. SOKOL ČECHOVICE – TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ   0:1

Ve druhém zápase jsme měli trošku smůlu, hned v páté minutě jsme udělali chybu a soupeř prostřelil našeho brankáře. Naše snaha o vyrovnání byla bohužel marná. V poslední minutě postupoval sám na bránu Štěpán Langer, byl faulován, ale pro nás jasnou penaltu, rozhodčí bohužel nazapískal. První porážka.

3. SOKOL ČECHOVICE – TJ JISKRA OTROKOVICE   0:0

Další velmi vyrovnaný zápas, který skončil remízou 0:0. Velkou naši šanci měl Jirka Běhal a také Štěpán Langer, po jehož střele jsme si mysleli, že byl míč v síti, ale brankář míč vyrazil a dobíhají Jirka Hájek už bohužel na míč nedosáhl. Takže na radost z prvního gólu jsme si museli dál čekat. Výborně zachytal opět náš brankář.

4. SOKOL ČECHOVICE – SK LOUKY   2:0

Branky : 1:0 Langer, 2:0 Langer

Zápas dvou mužstev, které nevstřelily zatím na turnaji branku dopadl lépe pro nás. Hned ve 20. vteřině nastřelil břevno Štěpán a o minutu později Jirka Běhal, už jsme to viděli znovu černě, ale pak jsme konečně dokázali dát góly. Obě branky vstřelil ŠTĚPÁN LANGER. V obraně předvedli spolehlivý výkon Tomáš Batěk, Honza Sklenář, Jarda Synek a Kuba Cigr. V útoku bojovali kromě Jirky a Štěpána, ještě Kuba Flajsar, Jirka Hájek a Kuba Páleník.

5. SOKOL ČECHOVICE – TATRAN BRNO  0:0

S favorizovaným soupeřem jsme uhráli již třetí remízu 0:0. Soupeř byl lepší, ale obrana hrála velmi dobře a skvěle zachytal Honza Dytrych, jehož zásluhou jsme udrželi další čisté konto.

6. SOKOL ČECHOVICE – FC ELSEREMO BRUMOV  2:1

Branky : 1:1 Langer, 2:1 Langer

Velmi zajímavý zápas s infarktovou koncovkou pro nás. Tento tým má vynikající mužstvo ročníku 2000, ale na tomto turnaji byli z tohoto mužstva jenom 3 hráči, zbytek byl ročník 2001. Celek Brumova byl v téměř celém zápase lepší, ujal se vedení a to udržel až do poslední minuty. V té se ale odehrála pro nás nevídaná věc. Nejprve v čase 13:25 vyrovnal po pěkné individuální akci ŠTĚPÁN LANGER a když se zdálo že zápas skončí remízou, byl faulován v čase 13:50 na půlicí čáře náš hráč. K míči se postavil opět ŠTĚPÁN, v čase 13:57 vystřelil a ve 13:59 vletěl míč do sítě. Naše radost neznala mezí !!!!

7. SOKOL ČECHOVICE – FC SLUŠOVICE  1:0

Branka : 1:0 Flajsar

V poslední zápase nás čekal již jistý vítěz turnaje, mužstvo FC Slušovice. Věděli jsme, že jenom vítězství nás může posunout na medailový post a po výborně odbojované zápase se nám to podařilo. Pro naše mužstvo vstřelil v 9.minutě doslova zlatý gól KUBA FLAJSAR a znamenal zisk bronzové medaile. Do konce zápasu jsme soupeři dovolili již jenom dvakrát vystřelit z dálky a pak se už mohli kluci radovat ze 3.místa: