"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Komentář k turnaji v Litovli

V neděli 21.12.2008 jsme se zúčastnili posledního turnaje v roce 2008, který se konal v Litovli a klukům se podařilo konečně vyhrát ten vysněný pohár !!!!! Byl sice až za 3.místo, ale hlavně že se to podařilo.A nechybělo moc ( 1gól ) a  mohl to být pohár za 1.místo.  Blahopřejeme !!!!!

Branka : -----

FC Hvozd je náš tradiční soupeř z podzimních turnajů a vzhledem k tomu, že jsme toto mužstvo ještě neporazili, věděli jsme že nás čeká velmi těžký soupeř. A zápas to potvrdil, Hvozd nás v podstatě nepustil do žádné šance, naopak sám si několik vypracoval, ale podržel nás Pavel Maděrka v bráně. Remíza 0:0 pro nás tak byla velmi cenná.

2. SOKOL ČECHOVICE – SOKOL TRŠICE 3:3

Branky : 1:1 Běhal, 2:2 Běhal, 3:3 Batěk

Nám neznámý soupeře nás ze začátku hned zaskočil. Hned ve 2.minutě se ujaly Tršice vedení, ale o minutu později vyrovnal Jirka BĚHAL po pěkné individuální akci. Ale jejich nejlepší hráč, pravý útočník, je dostal znovu do vedení. Naštěstí Marek Růžička s Jirkou BĚHALEM předvedli výbornou spolupráci a druhý jmenovaný znovu vyrovnal. Ale soupeř se dostal i napotřetí do vedení, když centrovaný míč z vlastní poloviny usměrnil jejich hráč hlavou do brány. Vypadalo to, že odejdeme z tohoto zápasu poraženi, ale v poslední minutě se postavil k přímému kopu Tomáš BATĚK a střelou po zemi k tyči vyrovnal na konečné skóre 3:3.

3. SOKOL ČECHOVICE – TATRAN LITOVEL „A“    2:0

Branky : 1:0 Batěk,  2:0 Běhal

Pořadatelský celek postavil do turnaje dvě mužstva, s A týmem jsme se utkali ve třetím zápase. A po celé utkání jsme byli lepším celkem, domácí se prakticky nedostali k ohrožení naší brány, zejména první čtyřka ve složení Jarda Synek, Tomáš Batěk, Marek Růžička a Jirka Běhal soupeře na naší polovinu nepustila. Úvodní branku jsme dali až v 5.minutě, kdy se trefil Tomáš BATĚK, uklidňující druhý gól přidal v 10.minutě Jirka BĚHAL a první vítězství bylo na světě.

4. SOKOL ČECHOVICE – TATRAN LITOVEL „B“     5:0

Branky : 1:0 Růžička, 2:0 Běhal, 3:0 Běhal, 4:0 Batěk, 5:0 Batěk

Celek Litovle B byl složen věkově z daleko mladších hráčů a tak bylo jen otázkou, kolik branek tomuto celku nastřílíme. Hned v 5 vteřině se krásně individuálně uvolnil Růžička, ale nedal. Ale o chvíli později už RŮŽIČKA vstřelil náš úvodní gól a hned z rozehrání se individuálně prosadil BĚHAL a bylo to 2:0. Druhá čtyřka ve složení Honza Sklenář, Martin Soldán, Kuba Páleník a Kuba Jeřábek dostala v tomto zápase daleko víc příležitostí než v předchozích zápasech, ale i přes několik šancí branku nevstřelili. Třetí gól přidal hlavou BĚHAL a střelecký zápis dokončil dvěma brankami BATĚK.

5. SOKOL ČECHOVICE – FK NOVÉ SADY     0:0

Pokud by jsme vyhrály oba poslední zápasy, v turnaji by jsme zvítězili. Ale ač jsme byli daleko lepším celkem, střelecky jsme se trápili a šance, které jsme měly, zůstaly nevyužity. Výsledek 0:0 znamenal, že v posledním utkáním se Šternberkem by nám ke třetímu místu stačila i remíza. Na 1.místo jsme už dosáhnout nemohli a pokud by jsme chtěli skončit druzí, museli by jsme zvítězit alespoň o 3 branky.

6. SOKOL ČECHOVICE – FK ŠTERNBERK 1:0

Branka : 1:0 Běhal

První přímý boj o vysněný pohár !!! Kluky se nám podařilo namotivovat a tak se o svoji první medaili porvali úspěšně. Podařilo se nám Tomášem Baťkem eliminovat nejlepšího hráče Šternberka a střelecky disponovaný Jirka Běhal rozhodl i tento zápas. Po závěrečném hvizdu rozhodčího tak mohla vypuknout naše radost naplno, bylo jasné že pohár za třetí místo je náš. Je jenom škoda, že se nám nepodařilo vstřelit gól s celkem Nových Sadů, protože pak to mohlo být ještě lepší. Snad příště. Nejlepším naším hráčem na turnaji byl Jirka Běhal, kterému se dařilo nejen střelecky, ale i herně. Samozřejmě i ostatní hráči, v čele s Pavlem Maděrkou a Tomášem Baťkem, hráli výborně a jen 3 obdržené branky (a to ještě v jednou zápase) jsou toho potvrzením.