"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Čechovická fantazie v Blansku !!!

V neděli 22.5. jsme se zúčastnili s přípravkou ročníku 2001 a mladší, již 7.ročníku velkého celorepublikového turnaje E.ON JUNIOR CUP 2011. Jedna ze 14 základních skupin proběhla v Blansku a sešla se zde konkurence 12 týmů, z nichž 3 byly z Prostějova - 1.SK Prostějov, Haná Prostějov a Sokol Čechovice. Pro naše mužstvo je E.ON CUP vždy vyvrcholení celoročního snažení a tak se na něj všichni těšili. Pokud si někdo myslel, že takové nervy jako v loňském roce při nervydrásajícím penaltovém rozstřelu o 3.místo ( určitě si pamatuje - vyhráli jsme s Hulínem ) už nezažije, tak se moc pletl :-). Letos to naši hráči ještě vylepšili a v "derby" zápase s 1.SK Prostějov jsme opět po penaltovém rozstřelu fantasticky ZVÍTĚZILI. Odměnou pro všechny hráče, trenéry a rodiče je tak kromě poháru a cen za 1.místo i účast na závěrečném finálovém turnaji v Praze v Synot Aréně 4.9.2011.

Boje ve skupině jsme zahájili zápasem s naším tradičním městským rivalem 1.SK a ten celkem v pohodě zvítězil 2:0. Ze začátku nám dělalo problémy větší hřiště, ale v dalších zápasech jsme se s tím už vyrovnali. Po úvodní porážce jsme si v dalších střetnutí postupně poradili s Rudicemi 2:0, Drnovicemi 2:0, Lipovcem 4:0 a Mokrou Horákov 2:1. Se ziskem 12 bodů jsme postoupili z 2.místa do semifinálových bojů, kde nás čekal vítěz druhé skupiny Boskovice. Ve druhém semifinále se utkal 1.SK Prostějov s Borovou a svého soupeře rozstříleli 4:0 a stali se prvním finalistou.

Semifinále se již hrálo 2x 15 minut a bylo velmi vyrovnané. V 10.minutě první půle se postavil k rohovému kopu Adam KLIMEŠ a parádním provedení této standardky nás kopem přímo z rohu dostal do vedení, které jsme díky výbornému výkonu Martina Soldána, Viky Suchánkové a zejména Martina Řeháka udrželi až do konce a k překvapení nás všech, jsme se dostali do finále.

Před finálovým bojem dostali oba soupeři úplně nové dresy Puma od hlavního sponzora firmy E.ON - my červené, SK zelené. Velké vedro, které panovalo po celý den způsobilo, že oba soupeři toho měli již dost, ale oba našli ještě dost sil na to, aby se hřišti odehrála pravá finálová bitva. Hráči 1.SK Prostějov měli míč v držení častěji, ale naši byli zase bojovnější. Po nerozhodné první půli se SK ujalo vedení a měli i další šance na zvýšení skóre. Naštěstí pro nás nedali a tak jsme měli pořád naději na vítězství. A za BOJOVNOST přišlo 3 minuty před koncem vyrovnání. Martin Řehák prošel přes několik hráčů téměř přes celé hřiště a vybojoval roh. Adam Klimeš ho opět rozehrál výborně a Martin ŘEHÁK ve skrumáži před brankou vyrovnal.

Na řadu přišel opět po roce penalový rozstřel. A opět pro nás dopadl výborně. Los vyhrál soupeř a zvolil si, že budou první kopat. Hráč SK nezaváhal a bylo to 0:1. Za náš celek se k míči postavil kanonýr Kuba FLAJSAR a bezpečně k pravé tyči vyrovnal. Soupeř opět proměňuje 1:2. Míč si bere Viky SUCHÁNKOVÁ a také ona střelou do prava neváhá - 2:2. Rozhodnutí padá ve třetí sérii, Martin SOLDÁN perfektně vyraží a všem nám je jasné, že pokud Martin ŘEHÁK dá, jsme vítězové. A Martin střelou do šibenice rozpoutá obrovskou radost v řadách hráčů, trenérů a rodičů.

Tento výsledek je největším úspěchem čechovické PŘÍPRAVKY v její historii !!!!

Kromě týmového úspěchu jsme získali ještě dvě individuální ocenění :

nejlepším hráčem celého turnaje byla trenéry zvolena VIKY SUCHÁNKOVÁ. Viky všichni Ti gratulujeme !!!

A v dovednostních soutěžích - PŘESNÁ STŘELBA zvítězil PROKOP OHLÍDAL

Nejlepším hráčem našeho mužstva byl zvolen MARTIN ŘEHÁK.

VÍTĚZNÁ SESTAVA

Brankáři: Martin Soldán a David Kováč, hráči: Viktorie Suchánková, Martin Řehák, Jakub Jeřábek, Filip Schuster, Jiří Hájek, Jakub Flajsar, Adam Klimeš, Vojtěch Laurenčík, Roman Šubrt, Jakub Jahelka, Filip Šubrt a Prokop Ohlídal.

Trenéři :  Josef Sklenář, Petr Klimeš a Petr Hájek.

1. SOKOL ČECHOVICE – 1.SK PROSTĚJOV   0:2

Branka : -----

Zápasy ve skupině se hrály na 1x 15 minut a hráči SK Prostějov nám toho mnoho nedovolili. Než jsme se na hřišti "poskládali a sehráli" byl konec zápasu. Po dvou brankách v naší síti jsme odešli poraženi 0:2.

2. SOKOL ČECHOVICE – RUDICE  2:0

Branky : 1:0 Flajsar, 2:0 M.Řehák

Ve druhém utkání nás čekal fyzicky zdatnější soupeř, takže jsme měli menší obavy, které se naštěstí nepotvrdily. Hned ze druhého útoku jsme se po rohovém kopu Kubu FLAJSARA a vlastní brance ujali vedení. Druhou branku přidal z přímého kopu Martin ŘEHÁK a bylo rozhodnuto. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme měli na svém kontě první výhru.

3. SOKOL ČECHOVICE – FK DRNOVICE    2:0

Branky : 1:0 Suchánková, 2:0 Flajsar

I v tomto utkání jsme soupeře soupeře přehrávali. Úvodní branku vstřelila Viky SUCHÁNKOVÁ a na konečných 2:0 upravil Kuba FLAJSAR. Spoustu dalších šancí jsme pak ještě nevyužili.

4. SOKOL ČECHOVICE – SOKOL LIPOVEC    4:0

Branky : 1:0 Flajsar, 2:0 Hájek, 3:0 Klimeš, 4:0 Flajsar

Zápas se soupeřem, který byl zřejmě o rok až dva mladší jsme měli jednoznačně ve své moci a bez větší problémů jsme zvítězili 4:0 a po čtvrtém zápase ve skupině bylo jasné, že postupujeme do semifinále. Pvní gól dal Kuba FLAJSAR, druhý přidal Jirka HÁJEK, na 3:0 zvyšoval Adam KLIMEŠ a na 4:0 opět Jakub FLAJSAR.

5. SOKOL ČECHOVICE – MOKRÁ HORÁKOV   2:1

Branky : 1:0 Klimeš, 2:0 Klimeš

S již jistým postupem do semifinále jsme toto utkání mohli odehrát v klidu, snažili jsme se šetřit síly opor Martina Řeháka, Viky Suchánkové a Jakuba Flajsara. V zápase si zahráli všichni naši hráči a oba góly vstřelil benjamínek týmu Adam KLIMEŠ. Soupeř snížil až těsně před koncem z pokutového kopu, a tak jsme skupinu zakončili čtvrtou výhrou.A MÁME POSTUP DO SEMIFINÁLE.

SEMIFINÁLE

6. SOKOL ČECHOVICE – FC BOSKOVICE    1:0 ( 1:0 )

Branka : 1:0 Klimeš

V semifinálovém utkání měli zpočátku navrch techničtější Boskovice, ale úvodní branku ( a jak se později ukázalo branku rozhodující ) jsme vstřelili my. V 10.minutě krásně zakroutil míč z rohu do sítě Adam KLIMEŠ a bylo to 1:0. Boskovice se sice snažily o vyrovnání, ale skvělá hra obrany dirigovaná neúnavnými Martinem Řehákem a Viky Suchánkovou uprostřed, a Filipem Schusterem s Kubou Jeřábem, to soupeři už nedovolila. Naopak my jsme mohli zásluhou Jirku Hájka, Kubu Flajsara a Prokopa Ohlídala naše vedení zvýšit, ale brankář byl proti. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohla vypuknout naše nečekaná a překvapivá radost - JSME VE FINÁLE !!!

FINÁLE

7. SOKOL ČECHOVICE – 1.SK PROSTĚJOV    1:1 ( 0:0 ) penalty 3:2

Branka : 1:1 M.Řehák       penalty : 1:1 Flajsar, 2:2 Suchánková, 3:2 M.Řehák

V 16.15 hod. "blanenského" času začalo historicky nejdůležitější utkání čechovické přípravky. Byl to pravý finálový boj, který držel v napětí oba fanouškovské tábory. Prostějov se ujal ve druhé půli po pěkné akci vedení a měl i další šance na zvýšení náskoku. Naštěstí pro nás se to jejím hráčům nepovedlo. A protože čas neúprosně letěl, nezbývalo nám nic jiného než zariskovat a otevřít obranu. Martin Řehák se posul do zálohy a tento tah se ukázal jako úspěšný. Tři minuty před koncem prošel Martin přes 3 hráče, jeho zblokovaná střela znamenala roh, který rozehrál Adam Klimeš a Martin vyrovnává na 1:1. A jak už je naším turnajovým zvykem, rozhodly penalty. Naši kanonýři všichni proměňují, Martin Soldán jednu chytá a ......

OTEVÍRÁME ZLATOU BRÁNU BLANENSKÉHO FINÁLE, JSME E.ONŠTÍ VÍTĚZOVÉ......PŘEPIŠTE DĚJINY, JEDEME NA FINÁLE E.ON JUNIOR CUPU DO PRAHY.