"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Přípravka B - 9.kolo Sokol Čechovice - 1.HFK Olomouc 3:1, 6:1, 1:3, 4:1

V dalším kole krajského přeboru v kategorii U10 jsme doma přivítali soupeře z týmu 1.HFK Olomouc. Opět jsme v této kategorii odehráli čtyři utkání, ze kterých přinášíme pár postřehů…

Čechovice „A“

Čechovice „A“ – 1.HFK Olomouc „A“   3 : 1   (0 : 0)

V prvním zápase nás čekal soupeř vedený jako „A“ tým, ale Holice dnes měla, alespoň v našich duelech, vyrovnané týmy. Naše hra po celou dobu utkání neměla hlavu ani patu. Hráli jsme nesmyslné dlouhé míče, nenabízeli jsme se, čekali na míč, až k nám dojde…, prostě to vypadalo jako bychom vůbec nechtěli hrát fotbal. Soupeř toho dokonale využil, čemuž svědčí i poločasové skóre 0:0. O přestávce jsme si něco řekli, ale na hřišti to moc vidět nebylo, sice jsme se dočkali tížené branky, ale i tak to s fotbalem nemělo moc společného. Konečný výsledek 3:1, kdy jsme poslední branku vstřelili až na úplném konci z penalty, a hlavně předvedená „hra“ velice zklamala mé očekávání!!!

Čechovice „A“ – 1.HFK Olomouc „B“   6 : 1   (1 : 0)

Ve druhém zápase byl obraz hry pořád stejný – bez nabídky, bez pohybu a hlavně bez nápadu. Nějakým „stylem“ jsme odehráli 25 minut. Posledních 5 minut hry se dá teprve hodnotit. Konečně jsme se dostávali do kombinací, dávali míče do pohybu a odměnou nám bylo hned pět branek. Ani to však už nezpravilo můj dojem z tohoto dvojutkání.

Celkově nám tyto zápasy moc nedaly. Bohužel není co hodnotit, odehrát kvalitně z 60 minut hry pouze 5 minut je prostě málo! Sice bylo tentokrát velké teplo, a tudíž se únava dostavovala rychleji, ale troufám si tvrdit, že jen únavou to nebylo. Toto tvrzení mi potvrdil i konec druhého utkání a již zmiňovaná pětiminutovka! Bylo to jen v hlavách a v přístupu našich hráčů – „slabší soupeř = nemusíme tolik makat…“ Tak to prostě nejde hrát a tak to hrát nebudeme! My budeme hrát vždy naplno a náš fotbal, na který jsou naši diváci zvyklí a ne nějakou kopanou, na kterou se nedá dívat.

Sestava: Kováč - R.Šubrt, F.Šubrt , Jahelka, Mynařík, Ohlídal, Vybíral, Robeš, V.Laurenčík

Trenér: Tomáš Bilík

Čechovice „B“

Čechovice „B“ – 1.HFK Olomouc „B“   1 : 3   (1 : 1)

branky: Ondřej Kolmačka

Dnes nastoupili naši hráči bez zdravotních komplikací a navíc doplněni o posily z „A“ týmu (Adam Klimeš, Nicolas Zahradníček). První polovina utkání byla poměrně vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Hrál se bojovný fotbal a nerozhodný stav změnila až střela Ondry Kolmačky, který se zmocnil odraženého míče po krásné střele Adama Klimeše. Adam byl v obou zápasech dominantním hráčem týmu a převážná část střel na soupeřovu bránu byla právě z jeho kopaček. Nicméně ostatní hráči se nenechali rozhodně zahanbit a oproti minulým zápasům jsme byli střelecky aktivnější. Bohužel neproměňování šancí se nám stalo v tomto utkání osudným. V závěru první půle jsme přestali kombinovat, začali chodit do soubojů jeden na jednoho a propadat v obranné fázi hry, čehož soupeř využil a po naší chybě srovnal skóre. Druhá půle se nám vůbec nepovedla a po nešťastném gólu, kdy nárazový vítr dopomohl stočit přízemní střelu k levé tyči naší brány jsme rezignovali úplně a v podstatě dál už jen reagovali na to, co udělá soupeř. Bylo to škoda, protože zápas jsme měli dobře rozehraný a prohra byla pro mě zklamáním.

Čechovice „B“ – 1.HFK Olomouc „A“   4 : 1   (2 : 0)

branky: Adam Klimeš 3x, Filip Handl

Druhému utkání předcházela promluva do duší našich hráčů a rychlé zopakování rolí na jednotlivých pozicích. Myslím, že kluky samotné mrzel výsledek předchozího zápasu a s prvním hvizdem jsme se pustili do soupeře odhodláni vyhrát. První gól vstřelil po krásné individuální akci Adam Klimeš, který v zápětí přidal i druhý gól. Následovala střela Filipa Handla do odkryté části brány, po vyšachování obrany soupeře a krásné přihrávce z pravé strany Bohdana Paara. Střelecky aktivní Adam přidal ještě čtvrtý gól. Radost nám malinko zkazila naše hrubka a její potrestání soupeřem v závěru hry. Toto utkání bylo z naší strany sehráno velice dobře. Opět jsme hráli jako tým a vytvářeli si hezké akce, které sklízely potlesk. Všichni hráči se snažili tvořit hru a bojovali o každý míč a metr na hřišti. V druhé části hry už byla znát únava posil z „A“ týmu, kteří již měli v nohách čtvrté utkání, ale na celkový obraz hry to nemělo téměř vliv, díky již zmiňovanému nasazení celého týmu.

Závěrem tedy gratuluji našim hráčům za odvedený výkon a budeme se těšit na další utkání. Kluci díky!

Sestava: Adam Dittmann - Filip Handl, Tomáš Kobliha, Ondřej Kolmačka, Adam Klimeš ©, Tomáš Müller, Bohdan Paar, Filip Rozehnal, Nicolas Zahradníček

Trenér: Zdenek Kolmačka

Dnes si ještě dovolím zhodnotit vystoupení našich šesti hráčů (Jahelka, Ohlídal, Vybíral, Robeš, Laurenčík, Zahradníček) v kategorii U11 (něco pozitivního ;o)). Tito hráči se tentokrát ve starší kategorii „poprali“ se svou rolí výborně. O rok až dva starším soupeřům byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Hlavně v zápase s hostujícím „A“ týmem jsme předvedli velice kvalitní výkon a i přes prohru 1:3 jsem byl s přístupem a hrou našich hráčů velmi spokojen! Tak když budeme hrát v každém zápase, tak nás ten fotbal bude všechny bavit ještě mnohem víc…

| Autor: liga | Vydáno dne 01. 05. 2012 | 1247 přečtení |
| Počet komentářů: 1 | Přidat komentář |