"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Přípravka B - 1.místo - Jaroměřice – 7.1.2012

V sobotu jsme zavítali na letošní první halový turnaj do Jaroměřic (okr. Jevíčko). Prostředí Jaroměřic z našich soustředění dobře známe a tak jsme se zde chtěli představit dobrým výkonem. Tento turnaj se konal v místní hale a sjelo se na něj celkem osm týmů, které byly na začátku turnaje rozlosovány do dvou skupin. My jsme si vylosovali pozici ve skupině „A“, ve které jsme o postup do semifinále bojovali s domácími Jaroměřicemi „A“, Jevíčkem a Knínicemi. Ve skupině „B“ se představily týmy Městečko Trnávka, Velké Opatovice, Jaroměřice „B“ a Jiskra Brodek u Konice. Po základních skupinách následovalo semifinále mezi vítězem B-skupiny a druhým ze skupiny A a naopak. Poté následovala utkání o umístění a turnaj zakončilo finále nejlepších. Hrálo se 2x10 minut, kdy ve skupině při rovnosti branek následovaly pokutové kopy (bodování jako v hokeji: 2b-vítěz, 1b-poražený). Při remíze v zápasech o umístění se 5min prodlužovalo se třemi hráči v poli a s pravidlem „zlatého gólu“. Při nerozhodnutí následovaly tři pokutové kopy na každé straně.

TJ Sokol Čechovice - TJ Jaroměřice „A“  6:1

branky: 2 x Robeš, 2 x Ohlídal, Vybíral, Kolmačka

První zápas jsme sehráli s domácími Jaroměřicemi „A“. I když jsme nepodali nijak oslnivý výkon, dokázali jsme vcelku jednoduše zvítězit 6:1. Byl to náš tradiční první zápas na turnaji s nepřesvědčivým vlažným výkonem.

TJ Sokol Čechovice - TJ SK Jevíčko  13:1

branky: 4 x Ohlídal, 4 x Vybíral, 2 x Šubrt F., V. Laurenčík, Jahelka, Šubrt R.

Ve druhém zápase jsme se střetli s týmem z nedalekého Jevíčka. Tento soupeř nám pomohl hlavně psychicky a kluci se konečně rozehráli. Bylo vidět spoustu pěkných akcí z naší strany a poločas jsme vyhráli jednoznačně 8:0. Do druhé půle jsme, po domluvě s pořadatelem a soupeřem, nastupovali jen se třemi hráči v poli, což nutilo naše hráče do vyššího nasazení. Hráči záměr pochopili, a i když jsme hráli v nižším počtu než v první půli, předváděli jsme výkon na ještě vyšší úrovni. Skóre se, po soupeřově „čestné“ brance, zastavilo na konečných 13:1.

TJ Sokol Čechovice - SK Knínice  4:0

branky: Robeš, Vybíral, Ohlídal, Šubrt F.

Poslední zápas ve skupině jsme odehráli proti Knínicím. V tomto utkání jsme navázali na předchozí zápas a i přes silnějšího protivníka jsme po dobrém výkonu potřetí zvítězili, tentokrát 4:0.

TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Velké Opatovice  4:3

branky: 3 x Ohlídal, Robeš

Ve skupině jsme obsadili první místo a tak nás v semifinále čekal druhý tým ze skupiny „B“, kterým byly Velké Opatovice. Tento tým byl poskládán z fyzicky velkých hráčů, ale naši kluci si až na nějaké vyjímky dokázali, s o hlavu vyššími soupeři, poradit. Celý zápas jsme byli fotbalově lepším týmem, ale soupeř hrozil důrazem a silou v osobních soubojích. V úvodu jsme se ujali vedení, ale soupeř po neuhlídaném náběhu při rohovém kopu vyrovnal. To nás však nevykolejilo a pokračovali jsme dále v naší pohledné hře. Po učebnicových kombinacích jsme ve druhé půli přidali další branky, kterým tleskalo celé publikum v hale. I když soupeř svým důrazem chvíli před koncem snížil na 4:3, zápas jsme si už s jistotou a míčem na našich kopačkách pohlídali.

TJ Sokol Čechovice - SK Knínice  1:1 na penalty 2:1

branka:  Ohlídal, p.k.: Šubrt F., Vybíral

Ve finále jsme se utkali podruhé s Knínicemi, které se zápas od zápasu zlepšovali. V tomto zápase byla na našich hráčích vidět tíha finále a také únava z fyzicky těžkého semifinále. Soupeř na nás bojovně vlétl a my se nemohli dostat do hry. To se nám podařilo asi po dvou minutách, kdy jsme začali tempo utkání opět určovat my. Bohužel se naši hráči báli udělat chybu a tak naše kombinace probíhali dál od soupeřovy brány, než bychom potřebovali. Poté se soupeřovi podařilo vstřelit nám branku a my poprvé prohrávali. Do konce půle jsme do „zalezlého“ soupeře bušili, ale chyběl nám klid a chytrost. Do druhé půle se hráči uklidnili a šli si pro vítězství. Bohužel nám síly ubývali a tížený gól nepřicházel. Vyrovnat se nám povedlo až po dobře umístěném přímém kopu. Do konce utkání už branka nepadla a tak se šlo, za stavu 1:1, do pětiminutového prodloužení, kde každá chyba mohla rozhodnout. To také bylo na obou týmech vidět. Ani jeden tým se nepouštěl do bezhlavých přečíslení, protože se hrálo jen se třemi hráči v poli. Ani po pěti minutách se finále nerozhodlo a tak na řadu přišli tři pokutové kopy. První naši penaltu, po zákroku soupeřova brankáře neproměnil Prokop Ohlídal, ale soupeř také nedal. Druhou penaltu proměnil s tečí brankáře a tyče Filip Šubrt a David Kováč v naší brance nedal soupeři šanci. Ke třetí penaltě se postavil Matyáš Vybíral a umístěná střela prošla se štěstím do sítě a my se tak mohli radovat z vítězství na tomto turnaji!

Tento turnaj pro ročník 2001 se nám, až na první a poslední zápas, herně vydařil. Všechny soupeře jsme fotbalově přehrávali a přidali jsme k tomu i spoustu pohledných kombinací, díky kterým jsme se, po rozebrání soupeře, dostávali do gólových situací. Asi nejlepší fotbal jsme sehráli v semifinále, kdy bylo vidět naše nasazení proti mnohem vyšším soupeřům. Ve finále už jsme to zopakovat nedokázali, ale i tak jsme po velkém úsilí dokázali na tomto turnaji zvítězit, a to i přes to, že jsme zde měli nejmladší tým!

Pochvalu zaslouží všichni hráči, protože jsme měli velice vyrovnaný tým, což se také projevilo při volbě nejlepšího hráče turnaje. Hned tři naši hráči byli mezi nominovanými ostatními trenéry, a my pravděpodobně přidali dalšího. Nakonec se z vítězství mohl radovat Matyáš Vybíral, ale další naši hráči mu šlapali na paty. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Prokop Ohlídal s 11 brankami (stejný počet jako vyhlášený nejlepší střelec turnaje).

Sestava: Kováč – Vybíral, Kolmačka, Šubrt R., Šubrt F., Jahelka, Ohlídal, Robeš, Laurenčík

| Autor: liga | Vydáno dne 09. 01. 2012 | 2467 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |