"A" muži : FKM Opatovice - S.Čechovice 2:0 ( 1:0 )
"B" muži : Haná Prostějov "B" - S.Čechovice "B" 3:1 ( 2:0 ) - T.Bilík
"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys
"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma
Starší žáci:
S.Čechovice - FK Brodek u Přerov 7:1
Mladší žáci "A" :
S.Čechovice - FK Brodek u Přerova 5:0
Mladší žáci "B" :
FC Výšovice - S.Čechovice "B" 2:6
Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)
Propozice a rozlosování halové turnaje mladších žáků
v Lipníku nad Bečvou
Pořadatel: Spartak VTJ Lipník nad Bečvou
Místo konání: Lipník nad Bečvou, hala SPŠ elektrotechnické
(ul. B. Němcové – u stadionu)
Termín: 27.11.2011 neděle - ročník 1999 a mladší
Sraz hráčů Sokola Čechovice : přímo v hale v Lipníku v 8.15 hod.
Doprava : vlastními auty
Počet účastníků : 7 - Lipník "A", Lipník "B" , Slavonín, Čechovice, Poličná, Sigma Olomouc,
Vsetín
Hrací systém: každý s každým
Počet hráčů na hřišti: 4+1
Rozhodčí: kvalifikovaní rozhodčí OFS Přerov
Hrací doba: 1 x 13 minut,
Startovné za každého hráče je 140 Kč
Kritéria pro určení pořadí: 1) počet bodů (3-1-0)
2) vzájemné utkání
3) brankový rozdíl skóre
4) větší počet vstřelených branek
5) dodatečné pok. kopy – 3 a po jedné
Pravidla hry:
e) hráči musí používat sálovou obuv.
Žádáme všechny funkcionáře ( trenéry a vedoucí týmů ), kteří se budou pohybovat na hrací ploše, aby používali taktéž obuv do haly!
Občerstvení : v hale během turnaje zajištěno
8:00 |
Lipník ´´A´´ | - | Lipník ´B´ |
8:20 | Poličná | - | Sigma Olomouc |
8:40 | Slavonín | - | Vsetín |
9:00 | Lipník ´´A´´ | - | Čechovice |
9:20 | Lipník ´´B´´ | - | Poličná |
9:40 | Sigma Olomouc | - | Slavonín |
10:00 | Poličná | - | Čechovice |
10:20 | Vsetín | - | Sigma Olomouc |
10:40 | Lipník ´´B´´ | - | Slavonín |
11:00 | Lipník ´´A´´ | - | Poličná |
11:20 | Čechovice | - | Slavonín |
11:40 | Lipník ´´B´´ | - | Vsetín |
12:00 | Vsetín | - | Čechovice |
12:20 | Lipník ´´B´´ | - | Sigma Olomouc |
12:40 | Lipník ´´A´´ | - | Slavonín |
13:00 | Čechovice | - | Sigma Olomouc |
13:20 | Poličná | - | Slavonín |
13:40 | Lipník ´´A´´ | - | Vsetín |
14:00 | Lipník ´´B´´ | - | Čechovice |
14:20 | Lipník ´´A´´ | - | Sigma Olomouc |
14:40 | Vsetín | - | Poličná |