"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11445
Přípravka "A" - 6.místo na turnaji v Hranicích - 5.3.

Na závěr halové sezony se náš tým přípravky 2000-11 zůčastnil asi nejlépe obsazeného zimního turnaje sezony. Čekalo na nás sedm nadmíru těžkých soupeřů, se kterýma se potkáváme v Krajské lize a také již od samotného začátku bylo jasné, jaké jsou kvality soupeřů. Každopádně naši borci se v žádném případě nemají za co stydět, celý tým předvedl maximální výkon, plné nasazení a i když při nás nestálo to pověstné „štestíčko“, tak vybojoval náš celek 6. místo.

1. Sokol Čechovice – Frýdek Místek  1:2

Branka :  1:0 Růžička

První zápas na nás čekal soupeř, kterého se nám podařilo na předchozím turnaji porazit hladce 2:0. Leč úplně jiná sestava nás od prvních minut bohužel nepustila téměř k žádné rozumné kombinační akci. Soupeř přistupoval ke všem soubojům s plným nasazením, precizní osobní hrou jeden na jednoho a tohle spojení se nám nepodařilo nijak překonat. Pravda, podařilo se nám sice vstřelit zásluhou Marka RŮŽIČKY první branku, ale to bylo bohužel od našeho týmu vše. Soupeř zanedlouho vyrovnal a poctivou bojovnou hrou vstřelil i vítěznou branku na 2:1, tímto výsledkem skončil úvodní zápas turnaje pro náš tým.

2. Sokol Čechovice – SK Hranice „B“  3:1

Branky :  1:0 Frohn,  2:1 M.Řehák, 3:1 Sklenář

Do dalšího zápasu náš tým nastoupil pln energie a chuti po vítězství. Od úvodních minut se nám dařil pěkný kombinační fotbal na prostoru, který nabízela hranická hala. Po velice zodpovědném začátku se krásnou střelou kolem obránců prosadil náš obránce David FROHN a vedeme 1:0..Hra se přelévala oboustranně, ale bohužel z nenápadné akce přišel vyrovnávací gól na 1:1. To naše borce nezlomilo a celý tým při pravidelném střídáním podával výborný výkon, který byl zanedlouho ohodnocen krásným golem Martina ŘEHÁKA, který se prosadil po samostatné akci, kdy obešel dva protihráče a nekompromisně zakončil, vedeme 2:1. Hra se konečně dostává pod náš rytmus, naši borci ukazují, že umí hrát pěkný bojovný fotbal a tahle snaha je korunována dalším golem Honzy SKLENÁŘE, vedeme 3:1 a tenhle výsledek si již nenecháme vzít.

3. Sokol Čechovice - 1.HFK Olomouc 1:2

Branka : 1:1 Růžička

Třetí zápas připravil našim borcům konfrontaci v podobě utkání s týmem HFK Olomouc. Začátek utkání byl těžší než náš tým očekával, soupeře dobře známe a bylo jasné že nám nic nedaruje zadarmo. Hra přelévala, bylo několik gólových šancí na obou stranách, ale první gól přišel do naši sítě při nedůrazné obraně. Naštestí to naše borce nesložilo a zanedlouho byla naše snaha ohodnocena gólem Marka RŮŽIČKY, který se prosadil svým důrazem a srovnáváme na 1:1. Hra byla po vyrovnávajícím gólu velice vyrovnaná, už vše vypadalo na zaslouženou remízu a v tom přišla studená sprcha v podobě branky do naši sítě 25 sekund před koncem zápasu. Prohráváme smolně 2:1. Na vyrovnání už bohužel moc času nemáme a i přes úpornou snahu našich borců nezvládáme tento negativní stav změnit a prohráváme důležitý zápas 2:1.

4. Sokol Čechovice – Lipník nad Bečvou 4:0

Branky : 1:0 Sklenář,  2:0 Růžička, 3:0 Řehák, 4:0 Růžička

Do čtvrtého zápasu vstupoval náš celek proti papírově slabšímu soupeři.To se naštěstí od začátku ukázalo jako dobrý odhad a bylo to utkání s kategorie těch lehčích na turnaji. Dařila se nám od začátku kombinace, soupeř nás poustěl od počátku do slušných gólových šancí. Netrvalo dlouho a podařilo se nám brzo vstřelit úvodní branku zásluhou Honzy SKLENÁŘE. Utkání se vyvíjelo dle našich představ a za pár minut přidáváme do sítě Lipníka druhou branku, tentokráte zásluhou útoku RŮŽIČKA – Páleník a vedeme 2.0. Za několik málo minut přišla nenápadná akce, kde se krásně prosadil náš obránce Martin ŘEHÁK, nálada na střídačce a hřišti je báječná, vedeme 3:0. Náš tým má skvělou kondici, herně se prosazujeme a bonbónek na závěr připravil Marek RŮŽIČKA, kdy se se po krásné kličce prosadil sám před brankařem a dává čtvrtou branku a vítězíme v tomto utkání 4:0.

5. Sokol Čechovice – FC Viktorie Přerov   2:3

Branky :  1:0 Batěk,  2:2 Sklenář

Pátý zápas pro nás byl velice důležitý, pokud náš tým chtěl pomýšlet na stupně vítězů a lepší umístění vzhledem k vývoji ostatních utkání, bylo důležité získat cenné vítězství. Zápas začal pro náš tým skvěle a vše se vyvíjelo dle našich představ, pár minut po začátku dáváme vedoucí gól zásluhou Tomáše BAŤKA a vedeme 1:0. Vše se zdálo až příliš snadné, kombinace našich útoků se dařila výborně. Jen se brzy projevila malinko větší zkušenost soupeře a zanedlouho bylo srovnáno na 1:1. Během několika minut jsme si vytvořili několik slušných šancí, bohužel nezakončené brankou. Jak je již tradicí, nedáš- dostaneš, dostáváme z opačného útoku branku na 1:2 v náš neprospěch. Utkání mělo velice bojovný nádech a zanedlouho přišla naše šance v podobě přímého kopu. Míč si připravil Honza SKLENÁŘ a krásnou střelou kolem obránců vyrovnává na 2:2. Atmosféra na hřišti byla parádní, šance na jedné i druhé straně a když už vše vypadalo na zaslouženou remízu, přišla studená sprcha v podobě branky soupeře minutu před koncem, kdy nešťastně pro nás padá míč do naší sítě a prohráváme 3:2. Bohužel i přes veškeré snahy našich borců se nám v krátkém čase před závěrečnou sirénou, nepodaří vstřelit vyrovnávající branku a dnes již podruhé smolně prohráváme v samém závěru.

6.  Sokol Čechovice  - 1.SK Prostějov 4:4

Branky : 1:0 Páleník, 2:0 Růžička, 4:3 Řehák, 4:4 Sklenář

Takže je to tu, přišel velice těžký, vyhecovaný zápas, čeká nás těžký soupeř, takové malé derby prostějovských klubů na půdě Hranic, čeká nás 1.SK. Tým, který je pro naše kluky mnohdy vzorem, ale ne nepřekonatelným soupeřem, už máme zkušenost,  že i tohle se dá hrát, všechny matematické kalkulace jdou tentokrát vniveč, musíme se ukázat co umíme. Začátek utkání je překvapivě v naši režii, naši borci makají na plné obrátky a netrvá dlouho a po nádherné kombinační akci útočníků Růžička – Páleník, kdy Mara posílá luxusní přihrávku na Kubu PÁLENÍKA a ten nekompromisně proměňuje tuhle gólovou šanci do sítě soupeře. Najednou je vše jinak, celá hala nevěřícně kouká na průběh tohoto klání a když tomu nikdo nevěří, přidává Mara RŮŽIČKA druhou branku do sítě SK, vedeme překvapivě 2:0. Probíhá 9. minuta zápasu a hra se malinko otáčí v náš neprospěch, kdy při obrovském tlaku soupeře dostáváme korigující gól na 1:2. To bohužel ještě netušíme co si na nás soupeř připravil a netrvá dlouho, kdy sice máme herní převahu,ale bohužel dostáváme i přes vynikající výkon našeho brankáře Martina Soldána vyrovnávající branku na 2:2. Tím soupeř nekončí a v rychlém sledu nám přidává během dvou minut další dvě branky a náhle je pro nás stav utkání negativní 4:2. Zdá se, že již složíme zbraně, ale to by nesměl přijít nečekaný krásný gól Matrina ŘEHÁKA, který 2 minuty před koncem koriguje stav na 3:4. Zdá se být rozhodnuto, ale naši borci nehodlají vzdát tento boj a bojují ze všech sil a tenhle zápal se nám podaří změnit ve vyrovnávající branku, kterou asi 20  vteřin před koncem Honza SKLENÁŘ. Parádní utkání končí zaslouženou a vybojovanou remízou 4:4.

7. zápas - SK Hranice – Sokol Čechovice 4:0

Branky : -----

Tak nás čeká poslední zápas turnaje. Máme před sebou velice těžkého soupeře SK Hranice „A“. Začátek utkání nebyl vůbec jednoznačný, utkání mělo velice bojovný náboj, naši borci po předchozím utkání nabuzeni chutí po vítězství nastoupili ve velkém tempu na hrací plochu. Bohužel nám tato snaha tentokrát k ničemu nebyla a zanedlouho jsme inkasovali první branku do naši sítě…To se zdálo v omezeném sestavě našeho týmu jako podstatné a únava po předchozích utkání byla znát. Chyběla nám tentokrát pomoc hráčů (Mária Borovského, Kubu Flajsara), které skolila nemoc a netrvalo dlouho a v naši síti končí další gól. Prohráváme 2:0. Už bohužel odevzdaně hrajeme dál, ale nedokážeme se dostat k žádné gólové šanci a přichází další branka do naši sítě, prohráváme 3:0. Blíží se konec zápasu a na závěr dostáváme poslední branku na 4:0. Tento turnaj byl našim posledním kláním této sezony v hale, byl velice dobře obsazen a naši borci tam určitě neudělali žádnou ostudu, bojovali s plným nasazením a chtěl bych jim nejenom za tento super výkon, ale za celou zimní sezonu poděkovat za vynikající výsledky při reprezentaci Sokola Čechovice. Za trenéry a organizační tým Radek Páleník

P.S.Už se těšíme na letní sezonu, kdy jistě ukážeme naše kvality v Krajském přeboru…..