"A" muži : FKM Opatovice - S.Čechovice 2:0 ( 1:0 )
"B" muži : Haná Prostějov "B" - S.Čechovice "B" 3:1 ( 2:0 ) - T.Bilík
"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys
"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma
Starší žáci:
S.Čechovice - FK Brodek u Přerov 7:1
Mladší žáci "A" :
S.Čechovice - FK Brodek u Přerova 5:0
Mladší žáci "B" :
FC Výšovice - S.Čechovice "B" 2:6
Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)
V sobotu 5.3. se zúčastníme v Hranicích posledního halového turnaje před začátkem jarní části. Toto klání bude mít silné obsazení, kromě domácího "áčka a bečka" budou našimi soupeři : Spartak VTJ Lipník, FK Frýdek Místek, FK Viktorie Přerov, 1. SK Prostějov a 1.HFK Olomouc.
Hrací doba je 14 minut, hraje se na branky velikosti 5 x 2 metry. První zápas hrajeme v 8.48 s Frýdkem-Místkem.
Doprava : vlastní
Sraz : v 8.10 v hale v Hranicích
Konec turnaje : v 15.30 hod.
Nominace : Martin Soldán - Tomáš Batěk, David Frohn, Marián Borovský, Jakub Páleník, Martin Řehák, Viky Suchánková, Jan Sklenář, Marek Růžička, Jakub Flasjar
1. 8:00 Spartak VTJ Lipník SK Hranice A :
2. 8:16 FK Viktorie Přerov 1.HFK Olomouc :
3. 8:32 1. SK Prostějov SK Hranice B :
4. 8:48 TJ Sokol Čechovice FK Frýdek Místek :
5. 9:04 Spartak VTJ Lipník FK Viktorie Přerov :
6. 9:20 1.HFK Olomouc 1. SK Prostějov :
7. 9:36 SK Hranice A FK Frýdek Místek :
8. 9:52 SK Hranice B TJ Sokol Čechovice :
9. 10:08 1. SK Prostějov Spartak VTJ Lipník :
10. 10:24 FK Viktorie Přerov SK Hranice A :
11. 10:40 TJ Sokol Čechovice 1.HFK Olomouc :
12. 10:56 FK Frýdek Místek SK Hranice B :
13. 11:12 FK Viktorie Přerov 1. SK Prostějov :
14. 11:28 Spartak VTJ Lipník TJ Sokol Čechovice :
15. 11:44 SK Hranice A SK Hranice B :
16. 12:00 1.HFK Olomouc FK Frýdek Místek :
17. 12:16 TJ Sokol Čechovice FK Viktorie Přerov :
18. 12:32 1. SK Prostějov SK Hranice A :
19. 12:48 FK Frýdek Místek Spartak VTJ Lipník :
20. 13:04 SK Hranice B 1.HFK Olomouc :
21. 13:20 1. SK Prostějov TJ Sokol Čechovice :
22. 13:36 FK Viktorie Přerov FK Frýdek Místek :
23. 13:52 SK Hranice A 1.HFK Olomouc :
> 24. 14:08 Spartak VTJ Lipník SK Hranice B :
25. 14:24 FK Frýdek Místek 1. SK Prostějov :
26. 14:40 TJ Sokol Čechovice SK Hranice A :
27. 14:56 SK Hranice B FK Viktorie Přerov :
28. 15:12 1.HFK Olomouc Spartak VTJ Lipník :