"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11446
Přípravka "A" - 2.místo na turnaji Sparty Brno - 19.2.

V sobotu 19.2. se přípravka ročníku 2000 zúčastnila turnaje v Křenovicích, který pořádala Sparta Brno. A toto klání se nám výsledkově povedlo a domů jsme si odvezli pohár a medaile za 2.místo.

1. Sokol Čechovice – MSK Břeclav – 1:1

Branka : 1:1 Borovský

Vstup jsme měli nad očekávání dobrý, když se nám podařilo ve velice kvalitně obsazeném turnaji hned na úvod remizovat s celkem Břeclavi 1:1, po velice vyrovnaném výkonu, kde na obou stranách bylo hned několik šancí jak zvrátit tento konečný výsledek. Gólově se v prvním utkání prosadil pouze Marián BOROVSKÝ.

2. Sokol Čechovice – Frýdek Místek 2:0

Branky : 1:0 Borovský, 2:0 Růžička

Úderem desáté hodiny naši borci nastoupili k druhému zápasu na turnaji. Již po dřívějších zkušenostech bylo jasné, že nás nečeká lehký soupeř. Od úvodních minut bylo vidět výrazné zlepšení kvality herního projevu našich borců. Na obou stranách bylo vidět spousty kombinačního halového fotbálku, který byl nejednou oceněn aplausem diváků. Zanedlouho se projevil vetší herní klid našeho týmu a odměnou byl úvodní gól Mariána BOROVSKÉHO, který se prosadil po kombinaci s druhým útočníkem Markem Růžičkou. Po úvodním gólu náš tým již soupeře víceméně k ničemu nepustil a bravurně chytající brankář našeho týmu Martin Soldán nedovolil žádnou korekci výsledku. Naopak po opačné kombinaci útočníku Borovský a zakončující Marek RŮŽIČKAdáváme pojišťovací druhý gól. Tímto výsledkem zápas i končí.

3. Sokol Čechovice – AS Trenčín 1:0

Branka : 1:0 Páleník

Třetí zápas připravil našim borcům konfrontaci v podobě utkání s týmem slovenského Trenčína. Že to nebude jednoduché utkání, bylo jasné již od začátku, kdy se hra přelévala z jedné strany hřiště na druhou. Několik gólových šancí bylo na obou stranách, ale více štěstí stálo u našeho mužstva, a když se po přihrávce před bránu z levé strany od obránce a naledném přiťuknutí Kubu Flajsara prosadil důraznou dorážkou Kuba PÁLENÍK vedli jsme 1:0. Byl to velmi důležitý a jak se později ukázalo i vítězný gól tohoto utkání.

4. Sokol Čechovice - ČAFC Židenice 1:1

Branka : 1:0 Borovský

Do čtvrtého utkání vstupoval náš celek s velkým respektem, jelikož soupeř v předchozím trošku utkání se štěstím, ale přece jen porazil favorita turnaje FC Spartu Brno 1:0. Nicméně naše borce to nezastrašilo a od úvodních minut ukazovali soupeři, že to s náma nebude tak jednoduché. Ve velice bojovném utkání jsme se ujali brzy vedení a to zásluhou dnes gólově nadmíru úspěšného Mariána BOROVSKÉHO - vedeme 1:0. Hra začíná nabírat na obrátkách a při jedné útočné akci soupeře, je dle rozhodčího faulován hráč Židenic a z nařízené penalty je vyrovnáno. I přes několik gólových šancí jak útoku Růžička-Borovský, tak Flajsar-Páleník, ( který dokonce pár minut před koncem nastřeluje tyč ), naše snaha brankou nekončí. Nicméně v těžkém utkání uhráváme cennou remízu 1:1, zvláště pak díky opět hvězdnému výkonu našeho golmana Martina Soldána, který tentokrát vytáhnul všechny účinné zbraně ke zlikvidování šancí soupeře.

5. Sokol Čechovice – FC Sparta Brno 2:3

Branky : 1:0 Růžička, 2:1 Borovský

Pátý zápas byl pro nás z hlediska získání bodů velmi důležitý, pokud jsme chtěli pomýšlet na stupně vítězů. Utkání začalo v našem rytmu a vyvíjelo se to dle našich představ. Pár minut po začátku dáváme vedoucí gól zásluhou Maru RŮŽIČKY. Vše se zdálo až příliš snadné a kombinace našich útoků se dařila výborně. Během několika minut jsme si vytvořili několik slušných šancí, bohužel nezakončené brankou. A jak velí tradice - "nedáš- dostaneš", přišla vyrovnávací branka na 1:1. Utkání mělo velice bojovný nádech, plné nedovolených zákroků, které ale rozhodčí malinko přehlížel. Zanedlouho přišla naše šance v podobě přímého kopu, které se nezhostil nikdo jiný než Tomáš BATĚK a jak je jeho zvyklostí, nemýlil se a krásnou střelou strhámá vedení na naši stranu - 2:1. Bohužel tato radost netrvala dlouho a přišlo vyrovnání. Atmosféra by se dala krájet, přicházely šance na jedné i druhé straně a když už vše vypadalo na zaslouženou remízu, přišla studená sprcha v podobě branky soupeře. I přes veškerou snahu Viki Suchánkové, s pomocí Kubu Páleníka, dostáváme neštastnou branku od útočníka Brna, od kterého se odráží míč do naši brány. Utkání smolně prohráváme 3:2.

6.zápas – Sokol Čechovice – RAFK Rajhrad

Branky : 1:0 Borovský, 2:0 Borovský, 3:1 Borovský

Poslední a rozhodující zápas, už máme všechny matematické kalkulace za sebou a ortel je jednoznačný, musíme vyhrát, aby nám po skvělém výkonu za celý den spadlo do klína vytoužené, leč už jasné druhé místo. Papírově, věkově i herně slabší soupeř na závěr by neměl být problém, ale známé podcenění situace se může stát nebezpečným. Začátek utkání je v naši režii, několik gólovek je neproměněno díky nedůrazu našich útočníků. Naštěstí přišla spása v podobě vedoucí branky zásluhou Mariána BOROVSKÉHO. Další minuty jsou stále pod naši režií, nicméně ne a ne vstřelit další branku. Nakonecse ale dočkáme a BOROVSKÝ dává druhou branku. Zdá se, že průběh zápasu je jednoznačný, nicméně soupeř po chybě naši obrany snižuje na 2:1. V ten moment přichází porada trenérů a povzbuzení našich borců. Tahle léčba zdá se být účinnou a opět Mário BOROVSKÝ zkompletuje třetí brankou svůj hattrick.Vítězíme 3:1 a víme že máme jisté druhé místo.Padá nám všem obrovský kámen ze srdce a medailově ukončujeme působení na turnaji.

Takže máme něco málo po třetí hodině, probíhá vyhlášení výsledků, naši borci nastupují pro medaile za druhé místo, a nové, úspěšné trenérské trio ve složení Flajsar, Suchánek, Páleník je nadmíru spokojené s dnešním výsledkem. A ještě přichází bonbónek na závěr, v podobě vyhlášení nejlepšího střelce turnaje a tím se stává Marián Borovský, který vstřelil celkově 6 branek. Gratulujeme. Za dnešní výkon patří poděkování celému týmu, který odvedl perfektní výkon, bojovnost a týmového ducha.