"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Přípravka B turnaj v Přerově 5.12.2010

Dnes jsme sehráli další halový turnaj - "Mikulášský Želatina cup 2010", tentokrát v hale SOU Přerov, který pořádal klub FC Želatovice. Tohoto turnaje se zúčastnilo osm mužstev – FC Želatovice, Sokol Troubky, SFK Holešov, FK Nemilany, Sokol Čelechovice na Hané, FK Chropyně, Sokol Horní Moštěnice a naši hráči ze Sokolu Čechovice. Hrálo se systémem dvou skupin a poté zápas o umístění. V naší skupině jsme se potkali s týmy Sokol Čelechovice na Hané, FK Chropyně a Sokol Horní Moštěnice.

Na tento turnaj jsme odjeli s velmi pozměněnou sestavou oproti předchozímu turnaji, protože se hned 6 hráčů omluvilo. Díky tomu dostali šanci další hráči, kteří zas tak často nehrávají a mohli ukázat, co v nich je. Nakonec jsme zde obsadili 5. místo.

V prvním zápase naší skupiny jsme se střetli s týmem Sokol Čelechovice na Hané. Tento zápas byl z obou stran takovým seznamováním se s halou a s halovým, plyšovým, míčem. Hráči sokola Čelechovice nás v průběhu zápasu mírně přehrávali, což ale bylo způsobeno jejich lepšími fyzickými předpoklady – hlavně výškou. I tak to ale bylo klasické „remízové utkání“. Bohužel však po jednom závaru před naší brankou dokázali doslova protlačit míč za záda našeho brankáře hráči z Čelechovic. Nám se obdobnou situaci na druhé straně vyřešit gólově nepovedlo, a jelikož jedna z mála našich střel, chvíli před koncem, skončila na tyči, skončil tento zápas naší prohrou 0:1.

Ve druhém dnešním utkání jsme se postavili proti týmu z Chropyně. Kluci zjevně nechtěli dopustit, aby se jim přihodilo něco podobného jako v prvním utkání, a tak na soupeře vlétli od první minuty. Naše aktivita se samozřejmě promítla i ve skóre, které se po uplynutí hrací doby, tedy dvanácti minut, zastavilo na, pro nás příznivých, 3:0, když všechny branky vsítil dnešní kapitán Prokop Ohlídal.

V posledním zápase ve skupině se proti nám postavili fotbalisté ze sokola Horní Moštěnice. Tento zápas byl, podobně jako náš první, dosti vyrovnaný, ale postupem času jsme tempo určovali více my. Bohužel jsme se však za celý zápas nedokázali, přes úpornou obranu soupeře, dostat k pořádnému zakončení, a jak to ve fotbale chodí „nedáš dostaneš“, jsme z jednoho protiútoku inkasovali a prohrou 0:1 jsme přišli o možnost bojovat o medaile.

V zápase o páté místo jsme bojovali proti týmu z nedalekých Troubek, a byl to boj, jak má být, nakonec se šťastným koncem pro nás. Nejprve se ujal vedení soupeř, ale brankou Prokopa Ohlídala jsme zanedlouho vyrovnali. Bohužel jsme se ale nevyvarovali dalších chyb a soupeř nás opět potrestal. Tři minuty před koncem se však na hřiště dostal náš dnešní střelec Prokop Ohlídal, který za nedlouho opět vyrovnal. Tahle vyrovnávací branka nás ještě více povzbudila a všichni hráči chtěli rozhodnout ještě během hrací doby. To se nám nakonec, minutu před koncem, podařilo a to když završil, dnes už druhý, hattrick Prokop Ohlídal a stanovil tak konečné skóre 3:2, za což jsme si z Přerova odvezli páté místo!

Na tento turnaj jsem odjížděl tak trochu v rozpacích, kvůli velké marodce mezi našimi hráči. Naštěstí (bez urážky) nebyl turnaj obsazen moc kvalitními týmy a tak bylo možná i dobře, že šanci dostali i hráči, kteří toho zatím moc neodehráli. Bohužel ve spoustě zápasů rozhodovala síla v protláčení míčů nad fotbalovostí, ale i tak hodnotím tento turnaj vcelku pozitivně, i když jsme chtěli bojovat o medaile, což se nám bohužel nepodařilo.