"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11447
Přípravka "A" - turnaj ve Šternberku - 20.11.

V sobotu 20.11.2010 jsme se zúčastnili první halového turnaje, který se konal ve Šternberku. Ve velmi pěkné hale se utkalo 7 mužstev systémem "každý s každým" a našemu mužstvu se nakonec podařilo dostat na "bednu" a kluci dovezli domů pohár za 3.místo. Vítězství si odvezlo mužstvo 1.SK Prostějov a na druhém místě skončila Hanácká Slávie Kroměříž.

Turnaj jsme zahájili vítězství nad Slavojem Bruntál 3:1, poté jsme podlehli Prostějovu 0:4 a vzápětí porazili Holešov 1:0. Ve velmi pěkné bitvě jsme podlehli Kroměříži 2:4, a i když jsme prohávali na konci druhé minuty 0:3, utkání jsme svou bojovností zdramatizovali a kdyby jsme proměnili tu spoustu šancí ( mimo jiné i penaltu ), mohli jsme i vyhrát. Ale na "kdyby" se nehraje.

V dalším zápase jsme ztratili body s domácím Šternberkem, když jsme pouze remízovali 2:2 a tak před našim posledním zápasem bylo jasné, že jestli chceme získat pohár za 3.místo, musíme Vrbno pod Pradědem porazit. A naši hráči vstoupili do zápasu jako uragán a během 4 minut nastříleli soupeři 3 branky, a když to bylo v 7.minutě 5:0, bylo jasné že jsme na 3.místě. Střelecky se dařilo Honzovi Sklenářovi, který dal 5 branek a Markovi Růžičkovi, který se trefil 3x. Celkem jsme vstřelili 13 branek.

1. Sokol Čechovice – Slavoj Bruntál 3:1

Branky : 1:1 Sklenář, 2:1 Růžička, 3:1 Sklenář

V první zápase brzy prohráváme 0:1, ale naštěstí za chvíli vyrovnal Honza SKLENÁŔ a vzápětí nás dostal do vedení Marek RŮŽIČKA. Jsme lepší než soupeř a téměř celý zbytek zápasu hrajeme na půli soupeře, Tomáš Batěk nastřeluje břevno, Marek tyč. Když pak po pěkné přihrávce Marka Růžičky dává Honza SKLENÁŘ třetí branku je rozhodnuto. Vstup do turnaje se nám vydařil.

2. Sokol Čechovice – 1.SK Prostějov 0:4

Branka : -----

Ve druhém zápase nás čekal favorit celého turnaje, náš městský rival SK Prostějov. A soupeři jsme byli téměř celý zápas vyrovnaným soupeřem. Ve 3.minutě se Prostějov ujal vedení, ale my jsme mohli vyrovnat, když měl slibnou šanci Honza Sklenář a o chvíli později nastřelil Mara Růžička břevno. Výborně zachytal v tomto zápase "Fífa" Kolařík, když předvedl několik vynikajících zákroků. Přijatelný stav 0:1 vydržel až do 11.minuty, pak však inkasujeme 3 rychlé góly a zápas prohráváme 0:4.

3. Sokol Čechovice – ELKO Holešov 1:0

Branka : 1:0 Sklenář

Z vysoké porážky s Prostějov jsme se rychle oklepali a s Holešovem předvádíme pěkný fotbal. Velmi blízko vstřelení branky měl Tomáš Batěk, který se prokličkoval až těsně před branku Holešova, ale i když obešel i brankáře, už nestačil míč "uklidit" do branky a nastřelil pouze tyč. Rozhodují branku vstřelil v 7.minutě Honza SKLENÁŘ, který prostřelil z velkého úhlu brankáře. V dalším průběhu zápasu jsme si vypracovali ještě další 2 šance ( Sklenář a Růžička ), ale skóre se již nezměnilo a zaslouženě jsme zvítězili 1:0.

4. Sokol Čechovice – Hanácká Slávie Kroměříž 2:4

Branky : 1:3 Růžička, 2:3 M.Řehák

Soupeř nás zaskočil a po rychlých gólech jsme prohrávali hned ve 3.minutě 0:3. Zdálo se, že to bude velký debakl, ale naši se oklepali a vrhli se útoku. Snížení mohla přinést penalta, za faul v pokutovém území, ale Kuba Páleník ji neproměnil. Co se nepodařilo Kubovi, podařilo se Markovi RŮŽIČKOVI, který přehlavičkoval brankáře a snížil na 1:3. O chvíli později se dostal k míči Martin ŘEHÁK a z dálky prostřelil vše co mu stálo v cestě - 2:3. V této fázi hry jsme dostali Kroměříž pod velký tlak a vyrovnání bylo ve vzduchu. Bohužel v poslední minutě jsme nechali volného nejlepšího hráče soupeře a ten rozhodl 2:4. Škoda zaspaného začátku, jinak jsme byli vyrovnaným soupeřem

5. Sokol Čechovice – FK Šternberk 2:2

Branky : 1:1 Batěk, 2:2 Borovský

S domácím mužstvem, které do tohoto zápasu nezískalo zatím ani bod, jsme neodehráli dobré utkání. Brzy jsme prohrávali, ale vyrovnaní zařídil hlavičkou téměř od poloviny Tomáš BATĚK. Bojovný Šternberk se ale znovu dostal do vedení, když z ostrého úhlu prostřelil Martina Soldána jejich útočník. O srovnání skóre se postaral po pěkné akci Jakuba Páleníka, který naservíroval míč před bránu, Marián BOROVSKÝ. Poté jsme se už předháněli v zahazování šancí, a když ani Honza Sklenář 10 vteřin před koncem nedokázal dopravit míč do sítě, skončil zápas 2:2.

6. Sokol Čechovice – TJ Vrbno pod Pradědem 5:2

Branky : 1:0 Růžička, 2:0 Sklenář, 3:0 Batěk penalta, 4:0 Sklenář, 5:0 M.Řehák

Před zápasem bylo jasné, že pokud zvítězíme jsme třetí, pokud bude remíza skončíme na 4.místě. Kluci ale do zápasu vtrhli jako uragán, hned v 1.minutě se trefil přesně k tyči Marek RŮŽIČKA a o chvíli později přidal druhý gól SKLENÁŘ. No a když ve 4.minutě vstřelil z penalty třetí branku Tomáš BATĚK bylo o utkání rozhodnuto. Soupeře jsme tímto rychlým gólovým nástupem zaskočili a tak nekladl vážnější odpor. Nadále jsme hráli pěkný kombinační fotbal a přidávali branky, čtvrtý gól dal Honza SKLENÁŘ a patý přidal Martin ŘEHÁK. Teprve za toho stavu se dočkal i soupeř a v posledních dvou minutách snížil na 5:2. Po závěrečném hvizdu jsme se tedy mohli začít radovat a kluci si s chutí zakřičeli vítězný pokřik.