"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Přípravka B - turnaj v Prostějově 14.11.2011

Dnes sehrála přípravka B první ostrý halový turnaj této sezony, který uskutečnil, v hale prostějovského Sportcentra, fotbalový klub 1.SK Prostějov. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev z nedalekého okolí – 1.SK Prostějov „A“, 1.SK Prostějov „B“, Haná Prostějov, Pivín, Výšovice a TJ Sokol Čechovice. Turnaj se hrál systémem „každý s každým“ a tak každé mužstvo odehrálo pět zápasů.

V prvním zápase dnešního dne jsme se střetli s týmem Pivína, který byl poskládán z hráčů různého věku a kvalit. Naši hráči do tohoto zápasu nevstoupili vůbec dobře a po chvíli prohrávali 0:2. Do poločasu se nám však podařilo snížit brankou Filipa ŠUBRTA na 1:2. Druhý poločas byl podobný jako ten první, akorát se začali více prosazovat útoky nad obranami. Nejprve se nám podařilo po rohu Adama KLIMEŠE brankou Karla DOHNALA vyrovnat, ale pak opět udeřil soupeř. Poté se taktovka hry začala přelévat na naši stranu a zápas jsme otočili, když nejdříve vyrovnával, po přihrávce Karla DOHNALA, Adam KLIMEŠ a poté převážil skóre na naší stranu Prokop OHLÍDAL, kterému nahrával Kuba JAHELKA. Nakonec se soupeři, kterému tvořil celou hru jeden hráč, vyrovnat a stanovit tak konečné skóre 4:4.

Do druhého zápasu, proti domácímu 1.SK Prostějov „A“, jsme, po důrazné rozmluvě v šatně, vstoupili jako jiný tým a to bylo vidět po celou dobu utkání. Zápas byl z obou stran velice pěkný a byla vidět i spousta fotbalových situací. Naši hráči k tomuto zápasu přistoupili velice zodpovědně a odměnou jim byla branka Fildu ŠUBRTA, kterému asistoval Kuba JAHELKA. Do poločasu však soupeř skóre vyrovnal a tak „se šlo do šaten“ za stavu 1:1. Do druhého poločasu kluci vlétli s odhodláním soupeře porazit a na hřišti to bylo vidět. Naše mírná převaha se projevila i ve skóre, když míč za záda soupeřova brankáře dostal, po přihrávce Romana ŠUBRTA, Prokop OHLÍDAL a za nedlouho zvyšoval na 3:1, po pěkné nahrávce Kubu JAHELKU, Adam KLIMEŠ. Bohužel se však soupeři podařilo snížit, ale konečné skóre bylo tentokrát příznivé pro naše kluky – 3:2.

Ve třetím zápase nás čekal opět tradiční soupeř Hané Prostějov. Hra bohužel neměla takový spád jako předchozí zápas, ale i přes to bylo vidět celkem slušné utkání. Nejdříve jsme se, po vlastní brance hráče Hané Prostějov, dostali do vedení my, ale soupeř opět do poločasu vyrovnal. Druhý poločas oba týmy pokračovali v nastolené hře. Naši kluci však bohužel neproměnili tři vyložené situace a naopak hráči Hané dokázali dostat míč za záda Kubu Jaroše a tak skončil tento zápas naší prohrou 1:2.

V předposledním utkání jsme se potkali s „B“ mužstvem 1.SK Prostějov. Za tento tým hráli velice draví a běhaví kluci, což nám dělalo veliké potíže a také se začala projevovat únava z předchozích zápasů a vůbec z celého dne. První poločas jsme, po rychlých útočných přechodech prostějovských hráčů, prohráli 3:0, ale utkání z naší strany nebylo stála ztracené. S odhodláním pokusit se o zvrat utkání jsme vstoupili do druhého poločasu a naše snaha byla odměněna brankou Filipa ŠUBRTA, kterému opět nahrával Kuba JAHELKA. Bohužel nám soupeř zvrat v utkání nedovolil a s přibývající únavou načich hráčů (na kterou se však nemůžeme vymlouvat) skončilo toto utkání 1:5.

V posledním zápase jsme se střetli s nejslabším týmem Výšovic, poskládaným převážně z dívek. V tomto utkání byla fotbalovost jednoznačně na naší straně, ale ve skóre se to až tak neprojevilo, protože toto utkání bylo spíše o fyzických silách, kterých měl starší soupeř na konci turnaje více. I přes to jsme tento zápas výsledkově zvládli a připsali jsme si povinné tři body za vítězství 3:0, když se nejdříve trefil Adam KLIMEŠ a poté dvakrát dnešní kapitán, který byl zvolen tajnou volbou týmu, Filda ŠUBRT, kterému v obou případech asistoval Adam KLIMEŠ.

V dnešním turnaji se projevila spousta kladů i záporů v našem týmu. Bohužel střídáme dobré okamžiky se špatnými, na které většinou doplácíme. Musíme se naučit přistupovat ke každému zápasu stejně poctivě a věřím, že až se nám toto podaří, tak se to začne projevovat i v celkových výsledcích.

------------------------------------------------------------------------------------

Sestava: Jaroš – Laurenčík, Jahelka, Báthory, Ohlídal, Klimeš, Šubrt F., Šubrt R., Robeš, Mynařík, Dohnal

Trenéři: Tomáš Bilík, Petr Klimeš

| Autor: Petr | Vydáno dne 15. 11. 2010 | 1151 přečtení |
| Počet komentářů: 32 | Přidat komentář |