"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11480
Starší dorost - 22. kolo: S.Čechovice - S.Lipník n.B. 4:0 (3:0)

8.5.2010

SOKOL ČECHOVICE - SPARTAK LIPNÍK NAD BEČVOU    4:0  (3:0)

Branky : 1:0 Kolečkář, 2:0 Jáhl, 3:0 Jáhl, 4:0 J.Nakládal

Piták

Vrána    -    Rybařík    -    Procházka   -    Dostál

Zacpal    -      Pudil    -      Kolečkář   -    J.Nakládal

Jáhl    -    Chudý

Střídali :

Spálovský ( Chudý ), A.Klváček ( Dostál )

Trenéři : Alois Diviš a Milan Rybařík

Vedoucí mužstva : Lubomír Meixner

Utkání začalo výkopem hostů z Lipníku, kteří prohráli los o stranu. Ve 3.minutě se dostali hosté ke slibné šanci, když byl zhruba 20metrů od brány sražen jejich útočník na zem a naskytla se jim možnost zahrávat volný přímý kop. Nakonec však mohlo udeřit na druhé straně. Střela hráče totiž skončila pouze ve zdi, míč okamžitě putoval od obránců dopředu a jenom štěstí hostující hráče, že tento rychlý protiútok neskončil gólem. Míč si převzal na polovině hřiště Jáhl, který přesprintoval dva protihráče a z hranice vápna nepříjemně vystřelil, jen centimetry chyběly k první brance utkání. Jáhl byl v tomto utkání při chuti, protože hned v 7.minutě postupoval znovu jeden na jednoho, úspěšně se mu vyhnul postupoval sám na brankáře, avšak zkoušel posunout míč na lépe postaveného spoluhráče, který by zakončoval do prázdné brány, jenomže se stihl vrátit hostující obránce a tuto přihrávku na poslední chvilku zastavil. Domácí byli opravdu při chuti a tlačili se za vedoucím gólem. V 10.minutě se znovu k míči dostal Jáhl, na hranici vápna posouval míč na volného Zacpala, ten však sám před brankářem neuspěl a svoji ‘‘pumelicí‘‘ trefil pouze jeho ruce a míč se odrazil na roh. V 19.minutě se však domácí hráči přece jenom dočkali a byli po zásluze odměněni brankou. KOLEČKÁŘ napřáhl na vápně a jeho dělovka zapadla přímo k tyčce - krásná střela. V 26.minutě měli domácí možnost pokutového kopu za faul na JÁHLA, který si ve vápně pohrál se třemi obránci a byl sražen nedovoleně. Sám faulovaný se postavil k puntíku značícímu pokutový kop. Golman nedostal žádnou šanci míč skončil v šibenici a Čechovice zvyšovali na 2:0. Hosté se nestihli ani otřepat a hostující golman musel míč z branky lovit po třetí. JÁHL byl znovu ve vápně úspěšný, obelstil obránce a zkušeně přehodil padajícího golmana, byla to opravdu pohledná akce, která byla zakončená gólem. Hosté v této fázi hry vůbec nestíhali, působili úplně odevzdaně. Ve 30.minute si sice vypracovali šanci, když domácí zaspali v obraně, ale hráč z boku sám před brankářem zakončil pouze do boční sítě. Hra se poté trošku uklidnila. Do poločasu jsme už branku neviděli, pouze ve 45.minutě si Zacpal pověděl pár ostřejších slov z hostujícím hráčem k předešlé akci a rozhodčí je ‘‘odměnil‘‘ žlutými kartami. Poté pískl do píšťalky, aby ukončil první poločas za stavu 3:0. Nutno podotknout, že to bylo opravdu zasloužené vedení a Čechovice soupeře přehrávali ve všech činnostech.

Druhou půlku zahájil výkopem domácí tým. V 51.minutě vhazovali domácí aut, míč se dostal k Jáhlovi ten vyslal nepovedenou střelu, která našla na malém vápně Zacpala. Ten si však bohužel špatně zpracoval míč a už nestihl přehodit brankáře. Čechovice neustále tlačili soupeře, kterého nutili k chybám. Další se jim podařila využít v 58.minutě, Kolečkář ve středu hřiště vybojoval míč, vysunul do vápna nabíhajícího Zacpala, který krásnou přihrávkou našel osamoceného NAKLÁDALA na zadní tyči a ten už neměl problém zvýšit na 4:0. Zřejmě nejkrásnější akce zápasu se zrodila v 67. minutě utkání a to, když se na straně nádherně uvolnil mezi třemi protihráči Zacpal, poslal nadýchaný centr před bránu, kde se do něj položil parádně Jáhl rybičkou, ale bohužel míč pouze lízl tyčku. Tato akce jenom potvrzovala, kdo je na tomto hřišti pánem. Domácí se dostávali opravdu pohlednými akcemi do zakončení, které ocenili i diváci kolem. V 75. minutě měli domácí možnost volného přímého kopu zhruba z 20 metrů od branky. K míči se postavil Jáhl, jeho první střela skončila na zdi, míč se však k němu znovu odrazil a jeho druhá bomba prosvištěla vedle levé tyčky zkoprnělého bránkáře, který střelu stihl jistit pouze pohledem. Další šance domácích přišla v 80. minutě, kdy se znovu Jáhl krásně uvolnil na hranici vápna a vyslal pěknou střelu, ale ta bohužel skončila na tyči. V 87.minutě dal o sobě vědět ještě Kolečkář, když si vzal míč ve středu hřiště, posunul si ho a z 19 metrů vyslal nechytatelnou bombu levačkou, kterou rozezvonil znovu levou tyčku bránkáře hostů . Po závěrečném hvizdu rozhodčího bylo tedy konečné skóre 4:0 pro domácí Čechovice. Hráči domácích si udrželi vysoké tempo po celé utkání a soupeře rozebrali do posledního ‘‘šroubku‘‘. Lipník jsme k ničemu nepustili a zcela zaslouženě jsme vyhráli. Diváci odcházeli spokojení a odměnili domácí zaslouženým potleskem. Opravdu pěkný zápas.