"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11480
Mladší žáci 13.kolo - Sokol Čechovice - Chomoutov - 4:0 (2:0)

1.11.2009

SOKOL ČECHOVICE - CHOMOUTOV   4:0  (2:0)

Branky :9´ 1:0 Přikryl (př.k.), 25´ 2:0 Bílý (Kravák), 31´ 3:0 Bílý (-), 52´ 4:0 Jančík (pen.)

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Jančík, Hubáček

Hráči Chomoutova v minulém kole obrali našeho velkého soupeře FKM Konici remízou 1:1 o body. Proto jsme nastupovali na těžkém terénu s respektem. V začátku bylo utkání vyrovnané. Po několika náznacích šancí na obou stranách jsme měli v 9. minutě výhodu přímého kopu z levé strany. Míč si postavil Přikryl a jeho střela prošla celým vápnem hostí až do branky – 1:0. Potom jsme nechali hrát soupeře, nedůrazně jsme jej obsazovali a výsledkem bylo několik nebezpečných šancí, z nichž jedna orazítkovala tyč Klimešovy branky. Ke konci prvního poločasu jsme se ale prosadili znovu my, když po nákopu Kraváka před branku hostí Bílý tak dlouho doloval míč zpod skrumáže Chomoutovských, až jej dopravil do branky – 2:0. Po přestávce jsme obměnili sestavu a výsledkem byla zlepšená hra. Soupeře jsme kombinační hrou po zemi přehrávali. Po výkopu hostujícího gólmana v 31. minutě přímo na naše kopačky předvedl Bílý nádherný fotbalový moment, když si levou nohou obhodil obránce a pravačkou nechytatelně zavěsil k pravé tyči – 3:0. Hosté zlobili z rychlých brejků, kterých v druhé půli naštěstí značně ubylo. Nicméně jeden z nich zaváněl brankou, ale Hubáček míč vytěsnil konečky prstů na tyč. V 52. minutě po centru Kišky suploval hostující hráč svého gólmana a chytil míč rukama „do koše“. Rozhodčímu nezbylo nic jiného než ukázat na značku pokutového kopu. Této příležitosti využil Jančík a s přehledem proměnil – 4:0.

Za druhý poločas musím pochválit všechny naše hráče. Dodrželi taktiku, hráli kombinačně po zemi a to na rozbahněném hřišti slavilo úspěch. Zvláště se mi líbil pracovitý Přikryl, terén vyhovoval rychlíkovi Bílému a slušný výkon předvedl na předstoperu v druhém poločase střídající Drmola.

| Autor: Petr | Vydáno dne 02. 11. 2009 | 1296 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |