"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Celkem hlasovalo: 11473
Mladší žáci - 1.kolo FKM Opatovice - Sokol Čechovice 2:5 (2:0)

FKM OPATOVICE - SOKOL ČECHOVICE   2:5  (2:0)

Branky : 5.min. 1:0, 24.min. 2:0, 31.min. 2:1 Kiška (Bílý), 36.min. 2:2 Kiška (Kravák R.), 41.min. 2:3 Kiška (Přikryl), 49.min. 2:4 Kiška (-), 54.min. 2:5 Kiška (Jančík)

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Kiška, Jančík

V prvním utkání podzimní části sezóny 2009/2010 jsme nastoupili ještě v prázdninovém období bez hráčů základní sestavy Marečka, Ftačníka, Nejezchleba a dále Drmolu, Lošťáka, Nejedlého a Pařila. Proto jsme si k utkání vypůjčili z přípravky Janečka, Halouzku a Lukáše Kraváka. Navíc téměř kompletní základní sestava mladších žáků odehrála již před tím velmi kvalitně utkání za starší žáky, kterých se sešlo pouze sedm. Od začátku bylo vidět, že kluci již mají jeden zápas v nohách (i když na straně Opatovic tomu nebylo jinak). Hráli jsme nedůrazně, nechávali soupeři hodně prostoru. První šance patřila sice nám, když po dobré střele Kišky z dálky nedokázal před domácím gólmanem dorazit Bílý, ale výsledek naší špatné hry se brzy dostavil – již v 5.minutě po nedůrazném odkopu vystřelili domácí na naši branku a prohrávali jsme 0:1. Dále jsme pokračovali nevýrazně bez vážnější šance a soupeř znovu naši nedůslednost trestal – ve 24.minutě zvýšil na 0:2. V šatně o poločase jsme byli nuceni zvýšit hlas a zahýbat sestavou – do útoku se posunul Kiška, do zálohy Přikryl a Radim Kravák dostal na přestoperu úkol těsně obsazovat útočný hrot soupeře. Tato taktika se ukázala jako zcela zásadní a domácí v druhém dějství doslova rozložila. Přikryl svým pohybem zaplnil střed pole, Kravák vymazal ze hry útočníky domácích a hrdina 2.poločasu Kiška zdecimoval svými rychlými brejky soupeřovu obranu. Po přesných dlouhých pasech dal postupně všech 5 branek, a to nám byla po zákroku na něj ještě upřena jasná penalta za faul ze zadu. Nutno podotknout, že všichni naši hráči utkání fyzicky zvládli na rozdíl od soupeře, který po 2.inkasované brance odpadl. Ke konci jsme dali příležitost i klukům z přípravky, kteří si nevedli vůbec špatně. Dnes musím pochválit všechny hráče za druhý poločas, že i za takového stavu nesložili zbraně a i přes to, že většina odehrála dvě utkání, dali do závěru všechno a zúročili svoji připravenost. Výborný výkon v dnešním „dvojzápase“ sehráli Bílý, Kiška, Jančík, Přikryl a Blahoušek.

| Autor: Petr | Vydáno dne 23. 08. 2009 | 1149 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |