"A" dorost : S.Čechovice - S.Určice 3:1 ( 1:0 ) -- 2x Čech, Frys

"B" dorost : S.Čechovice "B" - S.Chomoutov 1:2 ( 1:1 ) - Surma

Mladší žáci "B" :

FC Výšovice - S.Čechovice "B"  2:6

15.03.2014: Příprava dorost

Mohelnice U19 - Čechovice U19 4:3 (2:2)

15.03.2014: Dnešní zápas s FK Nové Sady je kvůli nepříznivému počasí zrušený. Děkujeme za pochopení.

Doplnění fotogalerie
Žádáme všechny fanoušky, kteří si pořizují fotky ze zápasů našich mužstev a chtěli by je zveřejnit v naší fotogalerii, ať nám tyto fotografie s popisem zašlou na oddílový mail. Předem velice děkujeme.
  Anketa
Jak dopadne sezóna 2013/2014 pro MUŽE A ?

Komentář k turnaji v Konici

V neděli se zúčastnila přípravka "C" ročníku 2002-03 prvního turnaje okresního přeboru. Do Konice odjelo 12 hráčů "C" přípravky, které doplnili 3 hráči "B" přípravky - Jirka Běhal, Martin Soldán a Honza Sklenář. A naši kluci si nevedli vůbec špatně, získali 7 bodů za 2 vítězství, jednu remízu a 2 prohry. Ve všech zápasech podali bojovný výkon, a i zápasy které jsme prohráli, byly hodně vyrovnané a k bodům nebylo daleko. Tak snad se to podaří příště !!!

Sestava :

Jaroš, Běhal, Soldán, Sklenář, Kovařík, Handl, Ráček, Klimeš, Palatka, Šubrt F., Sedláček, Paar, Šubrt R., Šubrt M., Janák

Trenéři : Jiří Kalabis a Vlastimil Ráček

1. SOKOL ČECHOVICE – FKM KONICE "A"   1:3 (1:1)

Branka : 1:1 Běhal

V prvním zápase se utkali naši nejmladší fotbalisté s celkem FKM Konice "A", domácí se brzy ujali vedení, ale o chvíli později už to bylo zásluhou Jirky BĚHALA srovnané a 1:1 skončil i poločas. Ve druhé půli domácí přidali další 2 branky a zvítězili tak 3:1.

2. SOKOL ČECHOVICE – HANÁ PROSTĚJOV   5:4 (1:0)

Branky : 1:0 Ráček, 2:2 Sklenář, 3:2 Sklenář, 4:3 Sklenář, 5:3 Sklenář

Proti Hané se strhla pěkná gólová přestřelka s vítěznou tečkou pro nás. V první půli rozvlnil síť soupeřova brankáře pouze Míša RÁČEK. Zato v druhém poločase se s góly roztrhl doslova pytel. Nejprve Haná otočila skóre na 1:2, potom Honza SKLENÁŘ vyrovnal a vzápětí stejný hráč nás dostal do vedení 3:2. Haná vyrovnala a o chvíli později šla dokonce znovu do vedení. Naštěstí pro nás jsme z dalšího útoku zásluhou SKLENÁŘE srovnali na 4:4 a v koncovce zápasu jsme strhli vítězství stejným hráčem na svoji stranu. V tomto zápase podali všichni naši hráči pěkný výkon a po závěrečném hvizdu si mohli zakřičet vítězný pokřik.

3. SOKOL ČECHOVICE – SK PROSTĚJOV "B"  4:0 (2:0)

Branky : 1:0 Sklenář, 2:0 Běhal, 3:0 Běhal, 4:0 Běhal

Proti záložnímu celku SK Prostějov, složeného z hráčů ročníku 2002 jsme byli lepším celkem a po zásluze jsme vyhráli 4:0. První branku vstřelil SKLENÁŘ a další 3 přidal Jirka BĚHAL. Velmi dobré je ale i to, že i ostatní hráči se dostávali do šancí ( Ráček, Soldán, Kovařík, Handl, Šubrt R. ) jenom škoda, že je zatím neproměnili. Celý tým hrál velmi dobře a nadějně si vedla i druhá pětka ve složení Ráček, Klimeš, Palatka, Šubrt F. a Sedláček. Velmi se snažili i hráči ze třetí střídající pětky Paar, Šubrt R, Šubrt M. Janák, je vidět, že nám roste další generace dobrých hráčů, takže kluci jen tak dál.

4. SOKOL ČECHOVICE – SK PROSTĚJOV "A"   2:2 (2:2)

Branky : 1:0 Ráček, 2:0 Ráček

Úvod utkání nám vyšel přímo exceletně. Hned v první minutě se trefil Michal RÁČEK a vedli jsme 1:0. A hned o minutu později opět Míša RÁČEK vstřelil branku a bylo to 2:0. Do půle ale soupeř vyrovnal a v druhém poločase už byl lepším celkem, ale naše obrana a výborný brankář Jaroš, již výsledek 2:2 udrželi.

5. SOKOL ČECHOVICE – FKM KONICE "B"   1:3 (0:3)

Branka : 1:3 Běhal

V posledním zápase se již projevila únava všech hráčů z náročného dne a tak jsme brzy prohrávali 0:3. Nicméně v druhé půli jsme se ještě snažili něco s výsledkem udělat a zásluhou BĚHALA se nám podařilo snížit. Na soupeřu bránu jsme vyslali několik nebezpečných střel, dali jsme i branku, kterou rozhodčí neuznal a tak jsme nakonec podlehli 1:3.