Mladší žáci "A" - 14.kolo KP : Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 5:0 (0:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 05. 04. 2014

5.4.2014

Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 5:0 (0:0)

Branky: 1:0 Klimeš (tr.k.), 2:0 Hájek (Grulich), 3:0 Rotschedl (Klimeš), 4:0 Grulich (Vybíral), 5:0 Sosík(Hájek)

Sestava: Soldán, Navrátil - Baroš F. (K), Baroš D., Sosík, Hájek, Klimeš, Grulich, Schuster,  Vybíral , Valdez, Rotschedl

Nejlepší hráči utkání (hodnoceno trenérem soupeře): Hájek, Klimeš

První mistrovské utkání jsme odehráli proti Brodku a na vítězství jsme se nadřeli. Kluci v prvním poločase předvaděli něco hrozného a k tomu se nám lepila ještě na kopačky smůla (několikrát břevno a tyč). Za remízu o poločase ještě můžeme děkovat brankaři který nás několikrát podržel. Po pohovoru v kabině se sice ještě prvních deset minut trápíme, ale už se hraje převážně na polovině soupeře. Skóre otvírá po obstřelení zdi z trestného kopu Klimeš. Chvíli na to se prosazuje Hájek a od tohoto okamžiku jasně dominujeme na hřišti a přidáváme další tři branky z kopaček Rotschedla, Grulicha a Sosíka.

Trenér : Petr Hájek        Vedoucí mužstva : Petr Klimeš