Mladší žáci - 13.kolo : S.Čechovice - S.Černovír 5:0 ( 5:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2013-14, Vydáno dne: 03. 11. 2013

2.11.2013

S.ČECHOVICE - S.ČERNOVÍR  5:0 ( 3:0 )

Branky : 1:0 Grulich (Hájek),  2:0 Vybíral (Grulich), 3:0 Grulich (-), 4:0 Baroš F. (tr.k.), 5:0 Grulich (Valdez)

Sestava : Soldán, Navrátil - Baroš F. , Baroš D., Sosík, Hájek, Klimeš A., Grulich M., Schuster,  Vybíral M. (C), Jahelka , Valdez, Rotschedl

Trenér : Petr Hájek

Vedoucí mužstva : Petr Klimeš

V posledním kole podzimní části k nám zavítal celek Černovíra a kluky jsme upozornili ať nenechají nic náhodě a přistoupí k zápasu zodpovědně (v loňském roce u nás Černovír remízoval a posléze se ukázalo, že tato remíza nás stála vítězství v KP). Kluci začali náporem a i střelecky se prosadili vcelku brzo. První poločas jsme jasně dominovali a po zásluze vedli o pět branek. V druhém poločase nám, ale zvlhnul střelecký prach a už jsme se neprosadili (několikrát nastřelená tyč a nebo protihráč na brankové čáře). Pozitivní na tomto zápase je udržená nula.

Tímto zápasem pro kluky skončil mistrovský rok 2013. V tomto kalendářním roce jsme utrpěli pouze jednu porážku v Krajském přeboru a to v podzimní části s Jeseníkem a připsali si dvacet výher. Zimu přečkáme na druhém místě s tříbodovým odstupem na vedoucí Jeseník a s pětibodovým náskokem na třetí Mohelnici.