Mladší žáci - 11.kolo : S.Čechovice - FC Želatovice 4:1 ( 2:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2013-14, Vydáno dne: 21. 10. 2013

20.10.2013

S.ČECHOVICE - FC ŽELATOVICE  4:1 ( 2:0 )

Branky : 1:0 D.Baroš ( Vybíral ), 2:0 Hájek ( Grulich ), 3:0 Grulich ( tr.k. ), 1:4 Klimeš ( Grulich )

Sestava : Navrátil - Baroš F. , Baroš D., Sosík, Hájek, Klimeš, Grulich , Schuster,  Vybíral, Jahelka (K), Valdez

Trenér : Petr Hájek

Vedoucí mužstva : Petr Klimeš

Před tímto zápasem jsme kluky upozorňovali, že se hraje hned od první minuty a ne až dostaneme branku. První poločas jsme proto zvládli daleko lépe, než v posledních zápasech. Kluci byli aktivní, více drželi míč a zaslouženě vedli o dvě branky (mohlo jich být i více). Bohužel druhý poločas byl z naší strany horší, bylo to bez nahrávek a šli jsme do zbytečných  soubojů ( proč jít po lajně směrem k soupeřově brance a nacentrovat míč před bránu, když mohu jít nesmyslně do čtyř protihráčů a míč ztratit  ). Vůbec jsme neotáčeli hru a finální nahrávka buď neměla směr nebo se zastavila v půli cesty. I přesto jsme se nakonec dvakrát prosadili, soupeř naštěstí jen jednou a tak jsme si připsali další výhru.