Muži "A" - 10.kolo : S.Čechovice - SK Hranice "B" 4:0 ( 2:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2013-14, Vydáno dne: 14. 10. 2013

13.10.2013

SOKOL ČECHOVICE - SK HRANIC "B" 4:0 ( 2:0 )

Branka : 1:0 Jahl ( Machynek ), 2:0 Machynek ( Vinklárek ), 3:0 Jahl ( Hatle ), 4:0 vlastní ( Matula )

Sestava :
                          Piták

Vlach -  Vinklárek -  Peka -  A.Klváček

Hatle - Zacpal - Kolečkář - Machynek

Jahl - Chmelík

Střídali :  65.min. Matula ( Jahl ), 73.min. Mach ( Zacpal ),  82.min. Spálovský ( Kolečkář )

Trenér : Milan Nekuda

Asistent trenéra : Vladimír Brablec

V neděli se utkal druhý ( SK Hranice "B" ) a třetí ( Čechovice ) celek tabulky, ale průběh zápasu byl celkem jednoznačný. Velmi mladému týmu hostů jsme nedovolili vůbec nic a zaslouženě jsme zvítězili.

Do vedení jsme se dostali ve 21.minutě po pěkné spolupráci Machynka s JAHLEM, který prostřelil zblízka hostujícího brankáře. O deset minut později zvýšil MACHYNEK na  2:0 a do konce poločasu jsme měli ještě další šance.

Pět minut po začátku druhé půle upravil JAHL na 3:0 a bylo prakticky rozhodnuto. Hosté ohrožovali naši bránu jen sporadicky a v 72. minutě si navíc přidali ještě vlastní branku a bylo to 4:0. Po závěrečném hvizdu rozhodčího bylo jasné, že se po dlouhé době dostaneme na jeden týden na první místo tabulky I.A třídy.

Hodnocení trenéra Milana Nekudy pro Prostějovský Večerník :

"Po sobotních výsledcích a porážce Štěpánova jsme věděli, že máme šanci na první místo. Po zaváhání v Náměšti jsme k utkání přistoupili zodpovědně, navíc hosté přijeli s velmi omlazeným mužstvem, když jejich "áčko" současně hrálo v Určicích. Zatlačili jsme je na polovinu a za 30 minut jsme jim dali dvě branky, hosté ani nevystřelili na bránu. Ve druhé půli to trochu otevřeli, ale okamžitě jsme je potrestali a chodili jsme i nadále do brejků. Mohli jsme vyhrát i 7:0 nebo 8:0, ovšem i tak si výsledku cením, vždyť Hranice před tím čtyřikrát za sebou vyhráli. Je to zasloužené vítězství a navíc další motivace pro hráče. Teď máme volno a pak hostíme Klenovice, snad přijde spusta diváků.