Mladší žáci - 10.kolo - KP : FK Nemilany - S.Čechovice 1:12 (1:3)

Autor: liga <23pk(at)seznam.cz>, Téma: výsledky sezóny 2013-14, Vydáno dne: 14. 10. 2013

13.10.2013

FK Nemilany - Sokol Čechovice 1:12 (1:3)

Branky: 1:1 Navrátil (Vybíral), 1:2 Klimeš (Flajsar), 1:3 Baroš F. (Grulich), 1:4 Klimeš (Vybíral), 1:5 Hájek (Klimeš), 1:6 Klimeš (Hájek), 1:7 Flajsar, 1:8 Sosík (Baroš F.), 1:9 Hájek (Navrátil), 1:10 Grulich (Klimeš), 1:11 Hájek (Grulich), 1:12 Grulich (Klimeš)

Sestava: Soldán - Navrátil, Baroš F. (K), Baroš D., Sosík, Hájek, Klimeš A., Grulich M., Schuster, Vybíral M., Jahelka, Flajsar

Zápas s předposledním celkem začíná opět naším bezzubým náporem, kdy neproměňujeme nemožné a soupeř se po patnácti minutách poprvé dostává na naši polovinu a my hned prohráváme. Tato branka nás jako by nakopne, hned srovnáváme a přidáváme do poločasu další dvě branky. V šatně dostávají hráči dosti důrazné upozornění o tom, jak by si to trenéři představovali a druhý poločas jako by hrálo jiné mužstvo. Kluci si to dávají a přicházejí i branky ( co ale dokážeme ještě zahodit, není ani možné).

Nevíme čím to je, ale začínáme hrát už několikátý zápas po sobě,  až dostaneme branku ( řešením by asi bylo, nechat si vstřelit branku v první minutě a kluci budou hrát zbylých šedesát devět minut naplno). Zbytečně taháme míč místo přihrávky a postáváme na hřišti místo nabíhání. Kluci mají asi v hlavách, že se jim nemůže nic stát a bohužel i s polovičním výkonem jim to na tuto soutěž stačí.