Starší žáci - 9.kolo : Spartak Lipník - S.Čechovice 0:3 (0:1)

Autor: liga <23pk(at)seznam.cz>, Téma: výsledky sezóny 2013-14, Vydáno dne: 06. 10. 2013

SPARTAK LIPNÍK N/B - SOKOL ČECHOVICE 0:3 ( 0:1 )

Branky:  0:1 Halouzka, 0:2 Bašný (Halouzka), 0:3 Bašný

Liška - Výmola

Střídali :  Frohn, Černý, Růžička, Piňos

Trenéři : Jaroslav Liška a Josef Liška

Vedoucí mužstva : Radovan Kravák

Dnes jsme předvedli výborný výkon a hlavně ve druhé půlce když jsme domácí přehrávali.

Utkání v Lipníku bylo pro kluky velice náročné. Ze začátku domací vytvářeli nějaké šance a dokonce trefili 2x konstrukci naší branky. Až od 17.minuty jsme převzali aktivitu my a hned o dvě minuty na to byla penalta na Filipa Halouzku a tento hráč ji bezpečně proměnil. Od té doby se hrálo nahoru dolů. Ve 30.minutě zasáhl náš brankář povedeným zákrokem a střelu domácího hráče vyrazil mimo branku.

Ve druhém poločase už bylo na hřišti jen naše mužstvo, zlepšili jsme kombinaci, co jsme si řekli v kabině, to kluci na hřišti provedli. Ve 47.minutě zahrál roh Filip Halouzka a krásnou hlavičkou zvýšil Petr Bašný na 0:2. O dvě minuty později nám rozhodčí neuznal branku, když po krásné akci na jeden dotek střílel Dominik Liška, ale bohužel pan rozhodčí viděl ofsajd. V 67.minutě upravil na konečných 0:3 z přímého kopu Petr Bašný, který bombou z 18 metrů překonal domácího brankaře.