Starší žáci - 2.kolo : S.Čechovice - SK Náměšť 3:2 (1:0)

Autor: liga <23pk(at)seznam.cz>, Téma: výsledky sezóny 2013-14, Vydáno dne: 02. 09. 2013

Sokol Čechovice - SK Náměšť na Hané 3:2 (1:0)

Branky: 1:0 Frohn, 2:0 Výmola (Frohn), 3:1 Piňos (L.Kravák)

Halouzka - L.Grulich - Páleník - Kumstát

Frohn - Růžička

Střídali: Spurný (B), Piňos, T.Vybíral, Sklenář, Černý, Výmola, Batěk

Trenéři:Jaroslav Liška, Josef Liška

Zápas jsme začali opět velice dobře jak kombinačně, tak i pohybem, až na to, že jsme opět dali jen jednu branku. V 19.minutě David FROHN velice dobře presoval a sebral přihrávku hostujícímu hráči a vstřelil gól. Zbytek poločasu jsme zvládli docela dobře. Po přestávce jsme opět vletěli na soupeře a znovu se nám dařilo napadat jeho rozehrávky a tlačili jsme se až do šestnástky. Ve 46´dal naši druhou branku David VÝMOLA nová posila z 1.SK Prostějov, po přihrávce Davida Frohna a zdálo se, že zápas dohrajeme v pohodě. Bohužel jsme si to zkomplikovali a soupeři se v 50´ minutě podařilo snížit na 2:1. V naší hře začal trochu zmatek, ale i ten jsme nakonec zvládli, když Petr PIŇOS dal v 61.minutě  branku na 3:1 po přihrávce Lukáše Kraváka. Opět jsme si mysleli, že už to zvládneme v klidu do konce, ale bohužel jsme dvoubrankové vedení opět neudrželi a 5 minut před koncem jsem si dali vlastní branku, nicméně v závěru jsme výsledek 3:2 již udrželi. Je to varování do dalších zápasů kdy se musíme soustředit na vše až do konce.