SOKOL ČECHOVICE - SOKOL BĚLOTÍN 0:2 ( 0:0 )

Střídali :  55.min. Prášil ( Klimeš ), 65.min. Chmelík ( Jansa ), 75.min. M.Pospíšil ( Haluza )

Trenér : Jaroslav Liška

Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Sestupem ohrožený Bělotín se pustil do utkání pěkně z ostra a všechny souboje dohrává na hraně regulérnosti. Prvních 15 minut jsou hosté jednoznačně lepší, teprve v 16.minutě přichází naše první šance, ale brankář soupeře ji vyrazil. Naše hra je plná nepřesností a tak Bělotín pohodlně kontroluje hru. Ve 23.minutě vyráží Brablec nebezpečnou střelu z velkého vápna, ve 36.minutě byl již ze standardky náš brankář překonán,  míč který směřoval po zemi do brány se snažil dorazit ještě hostující útočník, ale k údivu všech ho asi ze dvou metrů napálil do břevna.

V 67.minutě mohl za stavu 0:0 rozhodnout zápas Petr Haluza, ale jeho přízemní střelu z blízka brankář vyrazil a následnou dorážku již zablokovala obrana hostí. V 72. minutě předvedl hokejový rozklek Brablec a ještě pro nás udržel čisté konto, bohužel o 2 minuty později Bělotín vede 0:1. A o další dvě minuty později inkasujeme druhou branku, kterou dostáváme téměř z poloviny hřiště. Naše šance na zkorigování přichází až v 88.minutě, když po rohu střílí těsně vedle levé tyče střídající dorostenec Pospíšil.

Zápas končí po našem tragickém výkonu prohrou s Bělotínem 0:2.