SOKOL ČECHOVICE - FK NOVÉ SADY 1:2 ( 1:1 )

Střídali :  28.min. Klimeš ( Matula ), 69.min. Suchomel ( Hodulák )

Trenér : Jaroslav Liška

Asistent trenéra : Jiří Jančík

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Zápas "jara" proti lídrovi tabulky se hrál za krásného letního počasí. Do utkání jsme vstoupili celkem aktivně a v 6.minutě měl gól na hlavně Jansa, ale novosadský brankář jeho hlavičku jen tak, tak vyškrábl. Ale o této chvíle začali udávat tón hosté, nebylo ani divu, suveréně vedou tabulku a v nedělním zápase rozstříleli Klenovice 8:0. A tak měl během dvou minut ( ve 21. a 22.min. ) práci Brablec. Nejprve chytil střelu z dálky, a pak vyrazil tečovanou ránu z těsné blízkosti.  Bohužel ve 28.min. již hosté udeřili, po pěkné kombinaci se ujali vedení 0:1. Hned o minutu později jsme předvedli krásnou kombinaci i my, ale střela Jansy skončila těsně vedle pravé tyče. Tato příležitost volala po vyrovnání. Nicméně nakonec se nám podařilo do půle přeci jen vyrovnat, když se trefil po skrumáži Luděk JAHL

V druhé půli to byl vyrovnaný zápas, naši fotbalisté bojovali, hosté hráli velmi zkušeně a čekali na příležitost. A ta přišla v 60.min., kdy jsme u půlící čáry ztratili míč, přišel rychlý protiútok, který jsme museli zastavit za cenu žluté karty na hranicí velkého vápna. Míč si postavil novosadský kanonýr Melichárek a z přímáku nedal Brablecovi šanci - 1:2. Poté si již hosté vedení až do konce zápasu pohlídali. Naši kluci bojovali, dřeli celý zápas, ale je třeba říct, že hosté byli o kousek lepší. Zřejmě by utkání slušela remíza, ale nedá se nic dělat, určitě se nemá náš tým za co stydět.